POZEMOK pre Jazdecký klub u nás na Záhorí

Reality Stupava

Iný stavebný pozemok | 3,280 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok pre Jazdecký klub – zariadenie poloverejného charakteru p

Publikované: 26.07.2024 Aktualizované: 26.07.2024
Pozemky na predaj Stupava

213,200 € 65 €/m²

predámej stavebný pozemok v obci Hídvegardó Maďarsko

Reality Hidvégardó

Iný stavebný pozemok | Maďarsko | Hidvégardó | Tornai

Ponúkame Vám na predaj v zastavanej časti obce Hídvegardó stavebný pozemok, o výmere 3706 m2,

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Hidvégardó

46,900 €

ADOMIS - predáme stavebný pozemok 1834m2 Budimír, aj odpočet DPH na polyfunkciu

Reality Budimír

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 1,834 m²

Ponúkame vám na predaj exkluzívne stavebný pozemok s polyfunkčným zameraním s výmerou 1834m2 v

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Budimír

212,000 € 116 €/m²

ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Hídvegardó Maďarsko

Reality Hidvégardó

Iný stavebný pozemok | Maďarsko | Hidvégardó | Hídvegardó

Ponúkame Vám na predaj v zastavanej časti obce Hídvegardó budúci stavebný pozemok, v súčasnosti

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Pozemky na predaj Hidvégardó

Cena dohodou

Na predaj investičný pozemok v centre Martina

Reality Martin

Iný stavebný pozemok | - | 284 m²

Moderný maklér ponúka na predaj lukratívny pozemok priamo v centre mesta, so spracovanou projek

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Martin

115,000 € 405 €/m²

Na predaj rozľahlý pozemok v lokalite Malé Straciny

Reality Malé Straciny

Iný stavebný pozemok | - | 55,806 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rozľahlý pozemok v lokalite Malé Straciny. Pozemok: Rozloha:

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malé Straciny

0.9 €/m2 1 €/m2

DELTA PROPERTY - Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu zariadenia na šport a rekreáciu

Reality Veľká Lomnica

Iný stavebný pozemok | Veľlká Lomnica | 12,788 m²

DELTA PROPERTY - realitná kancelária z poverenia majiteľa vám ponúka na predaj pozemok, ktorý

Publikované: 28.08.2020 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

60 €/m2 60 €/m2

Predaj výnimočného pozemku s nádherným výhľadom, 2928 m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Iný stavebný pozemok | Iskerníkova | 2,928 m²

Predaj výnimočného pozemku s nádherným výhľadom, 2928 m2. VECTOR IN SECTOR Pozemky sa nachádz

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

525 €/m2 525 €/m2

Na predaj pozemok (trvalý, trávnatý porast) 1 554 m2 v BA - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Iný stavebný pozemok | 1,554 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (trvalý, trávnatý porast) 1 554 m2 v BA - Lamač. LV 3658 -

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

120,000 € 77 €/m²

Investičné pozemky - Budatín

Reality Žilina

Iný stavebný pozemok | Budatín | 2,301 m²

Realitná kancelária LAWIS ponúka na predaj pozemky o celkovej výmere 2301 m² v pokojnej rozvojo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

40 €/m2 40 €/m2

NA PREDAJ POZEMOK NA POLOSAMOTE, 3698M2, PRIETRŽ-HORNÉ PASEKY, okr. SENICA

Reality Prietrž

Iný stavebný pozemok | Horné Paseky | 3,698 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj pozemok v loka

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Prietrž

59,000 € 16 €/m²

Predaj stavebného pozemku v Čadci

Reality Čadca

Iný stavebný pozemok | Gočárova | 380 m²

Okres: Čadca, Mesto: Čadca – širšie centrum, Rozloha: 380 m2, Cena: 135.000 €, Uvedený poz

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Pozemky na predaj Čadca

135,000 € 355 €/m²

Pozemok 25.000 m2 pre výstavbu Haly, 14 km od Košíc

Reality Cestice

Iný stavebný pozemok | - | 25,000 m²

Peter Zakuťanský z Realitnej kancelárie AURUM Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok určený na

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Cestice

355,000 € 14 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Areté real- Predaj pozemku 716m2 s možnosťou výstavby chaty.

Reality Pezinok

Iný stavebný pozemok | Kučišdorfská dolina | 716 m²

Areté real - Vám ponúka na predaj pozemok o rozlohe 716m2 s možnosťou výstavby chaty. Pozemok j

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

69,850 € 98 €/m²

NA PÁNTOCH - pozemok 1849 m2, PRÁVOPLATNÉ UR na vybudovanie PREVÁDZKOVEJ BUDOVY

Reality Bratislava-Rača

Iný stavebný pozemok | Na pántoch | 1,849 m²

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pozemok určený na vybudovanie prevádzkovej budovy/haly

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 23.08.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

259,990 € 141 €/m²

Investičný pozemok, Molitérka - Bardejov

Reality Bardejov

Iný stavebný pozemok | Molitérka | 751 m²

🏡 Na predaj investičný pozemok – Bardejov, časť Moliterka Ponúkame na predaj investičný pozemo

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

49,990 € 67 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v obci Becherov

Reality Becherov

Iný stavebný pozemok | Becherov | 1,270 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj investičný pozemok v obci Becherov. Vlastnosti pozemku:

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Becherov

33,500 € 26 €/m²

Pozemok Bardejov - Vinbarg

Reality Bardejov

Iný stavebný pozemok | Bardejov | 450 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj pozemok v Bardejove - Vinbarg o rozlohe 450 m2. Pozemok j

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

17,000 € 38 €/m²

Exkluzívna ponuka: Pozemky v Záhradnom-strategická lokalita!

Reality Záhradné

Iný stavebný pozemok | Záhradné | 3,562 m²

Hľadáte ideálne miesto pre rozšírenie Vášho podnikania alebo novú investičnú príležitosť? Ponú

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

176,000 € 49 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ – investičný pozemok pri Tatralandii – Liptovský Mikuláš, Ráztoky, Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | Ráztocká | 11,823 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj investičný pozemok s výmerou 11 823m2, so stavebným povolením a

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

200 €/m2 200 €/m2

INVESTIČNÝ POZEMOK NA PREDAJ

Reality Mlynica

Iný stavebný pozemok | - | 10,426 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj investičný pozemok v podtatranskej obci Mly

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

23 €/m2 23 €/m2

Pozemok so skvelou polohou v meste Michalovce

Reality Michalovce

Iný stavebný pozemok | - | 997 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok so skvelou polohou v meste Michalovce, ktorý je vhodný na Vaše p

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

140 €/m2 140 €/m2

2,354 ha v Žehre: Architektonická výzva pod Dreveníkom s trvalým výhľadom

Reality Žehra

Iný stavebný pozemok | - | 0 m²

Realitná kancelária Salea ponúka na predaj unikátny investičný celok – súbor 5 slnečných parcie

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žehra

37 €/m2

Stavebný pozemok s projektom RD, Streženice

Reality Streženice

Iný stavebný pozemok | Keblie | 1,195 m²

NA PREDAJ I Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj pozemok o výmere 1195 m2, ktor

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

99,000 € 83 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23083)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie