Dražba 2 - izbového bytu s garážovým státím a pivničkou kobkou na Malokrasňanskej ul. v Bratislave - Rači!

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Malokrasňanská | 0 m²

1. Byt č. 79 v bytovom dome s.č. 10152, na ulici Malokrasňanská, v meste Bratislava, k.ú. Rača

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na dražba Bratislava-Rača

324,000 €

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Dražba domu v Hlohovci, časť Šulekovo

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Predmetom dražby je rodinný dom spoločne s pozemkami o celkovej výmere 177 m2 a podielom na po

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na dražba Hlohovec

35,000 €

Novinka
Novinka

Dražba rodinného domu v obci Hybe

Reality Hybe

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Stavba rodinného domu je samostatne stojaca s dvoma nadzemnými podlažiami. Vstup do domu je z v

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na dražba Hybe

72,500 €

Novinka
Novinka

Rodinný dom, Kostolná 348/37, Bučany, Okr. Trnava, podiel 1/2

Reality Bučany

Rodinný dom | Nezadaná | 201.89 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Predmetom dražby je spoluvlastnícky podiel 1/2 k rodinnému domu so súp

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na dražba Bučany

65,300 € 323 €/m²

Pripravujeme 2. kolo dražby domu - Biskupice

Reality Biskupice

Rodinný dom | Biskupická | 128 m²

PRE REALIZÁCIU 2. KOLA DRAŽBY JE POTREBNÉ ZLOŽIŤ ZÁBEZPEKU 5000 € !!! Adresa: Biskupice, ul. B

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na dražba Biskupice

34,050 € 266 €/m²

Dražba 2 rozostavaných stavieb - Veľké Lovce - 50% Zľava

Reality Veľké Lovce

Rodinný dom | 590.11 m²

50% ZĽAVA z ceny stanovenej znaleckým posudkom. Nová znížená cena je 78.500,- EUR. Pre vážneho

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na dražba Veľké Lovce

78,500 € 266 €/m²

Dražba domu - Košice-Krásna - 1. kolo

Reality Košice-Krásna

Rodinný dom | Horná | 93 m²

Dátum konania dražby: dňa 29.05.2026 o 09:30 Miesto konania dražby: Hotel CRYSTAL, Slovenskej j

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na dražba Košice-Krásna

270,000 € 2903 €/m²

Dražba areálu na výrobu plastových okien - Dunajská Streda-Mliečany - zľava 25%

Reality Dunajská Streda

Priestor pre výrobu | 2,564.29 m²

Pripravujeme 2. kolo dražby, zľava 25% z ceny stanovenej znalcom. Nová cena 840.000,- EUR. Výr

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na dražba Dunajská Streda

840,000 € 328 €/m²

Po dohode so záujemcom pripravíme 2. opakovanú dražbu rodinného domu v Moravský Svätý Ján

Reality Moravský Svätý Ján

Rodinný dom | Jána Hollého | 172.54 m²

Opakovaná Dražba podielu 1/2 rodinného domu v obci Moravský Svätý Ján, okres Senica. Rodinný d

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Domy na dražba Moravský Svätý Ján

58,875 € 341 €/m²

Dražba viacúčelovej stavby v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

Polyfunkčný objekt | Dunajská | 186 m²

Predmetom dražby je viacúčelová budova so súpiným číslom 4382. Budova slúži ako garáž so zázem

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na dražba Dunajská Streda

79,600 € 428 €/m²

Dražba nehnuteľnosti v meste Dunajská Streda.

Reality Dunajská Streda

Komerčná zóna | Dunajská | 383 m²

Predmetom dražby je Pozemok parc. č. 1919/640, k.ú. Dunajská Streda. Pozemok registra "C" parc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na dražba Dunajská Streda

46,400 € 121 €/m²

Po dohode so záujemcom pripravíme 2. opakovanú dražbu lukratívnych pozemkov v Trenčianskych Tepliciach! NAJNIŽŠIA CENA!

Reality Trenčianske Teplice

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ľ. Štúra | 9,646 m²

Pozemky parc. č. 2643/1, 2643/4 a 2552/35, kat. územie Trenčianske Teplice Na základe územnopl

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na dražba Trenčianske Teplice

583,583 € 61 €/m²

Opakovaná dražba rodinného domu v Olešnej, okres Čadca

Reality Olešná

Rodinný dom | Olešná | 179.46 m²

Rodinný dom so súpisným číslom 191, kat. územie Olešná Ide o samostatne stojaci dvojpodlažný r

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na dražba Olešná

82,500 € 460 €/m²

Po dohode so záujemcom pripravíme 2. opakovanú dražbu rodinného domu v Borskom Mikuláši - k.ú. Borský Peter!

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Na barine | 121.94 m²

Rodinný dom súp. č. 783 v obci Borský Mikuláš, katastrálne územie Borský Peter Rodinný dom súp

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na dražba Borský Mikuláš

45,000 € 369 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dražba rodinného domu v obci Hrochoť pri Banskej Bystrici!

Reality Hrochoť

Rodinný dom | Hrochoť | 107 m²

Rodinný dom súpisné číslo 69, katastrálne územie Hrochoť Jedná sa o nepodpivničený jednopod

Publikované: 08.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na dražba Hrochoť

71,700 € 501 €/m²

Pripravujeme opakovanú dražbu rodinného domu s garážou v Seliciach pri Šali!

Reality Selice

Rodinný dom | Čsl. armády | 128 m²

1. Rodinný dom v obci Selice, súpisné číslo 876, katastrálne územie Šók, okres Šaľa Ide o samo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na dražba Selice

88,200 € 689 €/m²

Po dohode so záujemcom pripravíme 2. opakovanú dražbu rodinného domu v Merašiciach, okres Hlohovec

Reality Merašice

Rodinný dom | Merašice | 380.3 m²

1. Rodinný dom so súpisným číslom 81, kat. územie Merašice – obytná časť Obytná časť rodinného

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na dražba Merašice

49,800 € 131 €/m²

Po dohode so záujemcom pripravíme 2. opakovanú dražbu rodinného domu v Krompachoch!

Reality Krompachy

Rodinný dom | SNP | 255 m²

Rodinný dom so súpisným číslom 439, katastrálne územie Krompachy Predmetom dražby je rodinný d

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na dražba Krompachy

99,000 € 388 €/m²

Pozemky – parc. KN-C č. 3083 a 3084 v k.ú. Šaca, okres Košice

Reality Košice-Šaca

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 2,515 m²

Pozemky – parc. KN-C č. 3083 a 3084 v k.ú. Šaca, okres Košice Parc. KN - C 3084 POPIS Predmeto

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na dražba Košice-Šaca

228,000 € 91 €/m²

Dražba 3 rozostavaných apartmánov na Donovaloch

Reality Donovaly

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 308.98 m²

Predmet dražby. a/ Nehnuteľnosti zapísané na liste vlastníctva č. 3809, vedenom Okresným

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na dražba Donovaly

471,000 € 1524 €/m²

Dražba bytu v meste Vráble

Reality Vráble

3 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Predmetom dražby je 3-izbový byt na Sídlisku Lúky vo Vrábloch. Byt sa nachádza na 7.p. bytového

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na dražba Vráble

80,400 € 1200 €/m²

Dražba rodinného domu v obci Lazy Pod Makytou

Reality Lazy pod Makytou

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Predmetom dražby je stavba RD so s.č. 744 postavená v lokalite Tisové patriaca ku katastrálnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na dražba Lazy pod Makytou

70,100 €

Byt Bratislava-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 37.39 m²

Najnižšie podanie 74 500,00 Dátum a čas dražby: 15.06.2026 10:00 Miesto dražby Mestská časť Br

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na dražba Bratislava-Vrakuňa

74,500 € 1993 €/m²

Dražba súboru bytov a nebytových priestorov

Reality Trenčín

Apartmánový dom | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj formou dražby byty a nebytové priestory v bytovom komplexe

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na dražba Trenčín

1,330,000 €

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23080)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie