NOVOSTAVBA: Priestranný štýlovo zariadený 3-izb. byt s terasou, predzáhradkou a garážovým státim

Reality Čadca

3 izbový byt | 17. Novembra | 84 m²

Ponúkame na predaj tento priestranný 3 izbový byt v novostavbe v Čadci, na ul. 17.novembra o r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

280,000 € 3333 €/m²

člen NARKS
Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

JASNÁ POINT – Exkluzívny 3-izbový rohový apartmán v centre Jasnej

Reality Demänovská Dolina

Apartmán | Nezadaná | 65 m²

Projekt JASNÁ POINT Apartments prináša moderné rekreačné bývanie v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

466,250 € 7173 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

EXLUZÍVNY PREDAJ byt 3+1 EUROPALACE, Žilina- Vlčince, 120 m2, Cena: 361.241 EUR

Reality Žilina

3 izbový byt | 120 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 3i byt v komplexe Europalace, v novom downtowne

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

361,241 € 3010 €/m²

Top
Top

Prenájom: 3-izb. štýlový byt, NOVOSTAVBA, Žilina - centrum, 990 EUR/mesiac

Reality Žilina

3 izbový byt | Komenského | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v novostavbe KOMENSKÉHO REZIDENCIA. Butikový byt v NOVOS

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Žilina

990 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ 2-izbový byt v novostavbe Zelené Vlčince

Reality Žilina

2 izbový byt | 61.4 m²

Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

224,000 € 3648 €/m²

Top
Top

Bytový dom PINIA: predaj moderného 2-izbového bytu 7C s balkónom, skladom na podlaží a vonkajším parkovacím miestom

Reality Vrútky

2 izbový byt | Palackého | 62.72 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 2-izbový byt (označenie 7C) s priestrannou obývacou izbou

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Vrútky

176,000 € 2806 €/m²

Top
Top

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2B

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 71.17 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

192,700 € 2708 €/m²

Top
Top

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 3B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

Top
Top

Veľkoplošný 4 -izbový byt - 127,19 m2 A3 ,Rezidencia Murgašova Žilina.

Reality Žilina

4 izbový byt | Murgašova | 127.19 m²

Ponúkame na predaj mimoriadne priestranný a svetlý 4-izbový byt s prekrásnym výhľadom s celkovo

Publikované: 27.09.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

447,511.21 € 3269 €/m²

Top
Top

4 izbové byty vo výstavbe - VILADOMY BUDATÍN

Reality Žilina

4 izbový byt | 101 m²

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbové byty v projekte Viladomy Budatín, ktorý vzniká v perfektnej l

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

329,990 € 3267 €/m²

Top
Top

VILADOMY BUDATÍN - 3 IZBOVÝ BYT 125m2, A1

Reality Žilina

3 izbový byt | Dolná | 125 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s úžitkovou plochou 124,71m2, z toho 89,72m2 interiér a 3

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

319,990 € 2560 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA | Nadštandardný 3-izbový byt | Euro Home Residential Complex | Bôrik, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 112 m²

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

470,000 € 4196 €/m²

Top
Top

Predaj, NOVOSTAVBA trojizbového byty v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Osloboditeľov | 102 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 3-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

200,000 € 1961 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj, NOVOSTAVBA dvojizbového bytu v projekte Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov | 62 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2581 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNE│ Elegantný 2-izbový byt s balkónom v luxusnom štandarde

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | Banská | 48 m²

TARGETreal Vám ponúka Royal Marie – elegantné bývanie a investíciu priamo na pešej zóne kúpeľné

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

140,569 € 2929 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 2-izbový byt - Liptovský Mikuláš - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Sone Kovačevičovej | 56 m²

Ponúkame vám na prenájom slnečný 2-izbový byt v novostavbe skolaudovaného bytového domu Kriváň

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

PREDAJ ŠTÝLOVÝ 4-IZBOVÝ MEZONET, VALČIANSKA DOLINA

Reality Valča

Apartmán | . | 76.06 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ štýlový 4-izbový mezonet priamo na zj

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Valča

170,000 € 2235 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOCA real – 3IZB. BYT SO ZÁHRADKOU a parkovaním - 2. ETAPA Bytča - Hliník nad Váhom

Reality Žilina

3 izbový byt | Bytčianska | 100 m²

TOCA real - ZNÍŽENÁ CENA 03/2026 - exkluzívne ponúkame na predaj jeden 3-izbový dvojpodlažný by

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Žilina

139,900 € 1399 €/m²

TOCA real – EXKLUZÍVNE - 3IZBOVÉ BYTY novostavba – Pšurnovice

Reality Bytča

3 izbový byt | 94.45 m²

TOCA real - EXKLUZÍVNE – ponúkame na predaj tri veľké trojizbové byty. Byt so záhradkou na príz

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Bytča

205,000 € 2170 €/m²

Reality Bytča

3 izbový byt | 100 m²

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bytča

139,900 € 1399 €/m²

Na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v obci Kunerad

Reality Kunerad

2 izbový byt | - | 52.6 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt v obci Kunerad. Byt je komplet

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Kunerad

Cena dohodou

NA PREDAJ | 4-izbový byt s parametrami rodinného domu v Žiline na ul. Lenčova

Reality Žilina

4 izbový byt | - | 93.96 m²

Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný a moderne zariadený 4-izbový byt v Ž

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

398,960 € 4246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2-izbový byt so súkromnou záhradou v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | - | 56 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný 2-izbový byt so súkromnou záhradou, nachádzajúci sa v o

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový byt + parkovacie miesto, Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | 52.8 m²

TUreality vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v novostavbe na Medňanského ulici v Priekop

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23080)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie