ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

2-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4821 €/m²

Top
Top

1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

Exkluzívny strešný byt s panoramatickou terasou – 227,92 m² | Kramáre Living

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,900 € 6371 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 67 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4178 €/m²

Top
Top

Unikátny mezonetový byt pri lese s veľkými terasami

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Sološnická | 239 m²

BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Top
Top

Priestranný 4-izbový byt s lodžiou – 105,6 m², Športová ul.

Reality Rohožník

4 izbový byt | Športová | 105 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s murovaným šatníkom, pivnicou a veľkou lodžiou,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rohožník

159,000 € 1514 €/m²

Top
Top

TOP priestranný 3-izb. mezonet /možnosť úpravy na 4-izb./ 113 m², 2x balkón, garáž, Bajzova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajzova | 113 m²

IBA U NÁS! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový mezonetový byt s UP 113 m² s pivnicou, nach

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,000 € 4416 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 5 izbový mezonet s terasou v Slávičom údolí

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Slávičie údolie | 196 m²

Papcun Reality prezentuje tento exkluzívny, priestranný 4 izbový mezonetový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 3316 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

METROPILIS - 2-izb kompletne zariadený byt s balkónom, pivnicou a garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 42 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt, 45m2 s balkónom, nachádzajúci sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 7357 €/m²

Top
Top

3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

Top
Top

Útulný 2-izbový byt na Narcisovej ulici po rekonštrukcii, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Narcisova | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

197,000 € 3940 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÝ REZIDENČNÝ PROJEKT Ceravia v Stupave /VÝSTAVBA ZAHÁJENÁ/

Reality Stupava

3 izbový byt | Džbankárska | 78.24 m²

Výstavba je zahájená. Predstavujeme Vám nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorý sa

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

196,990 € 2518 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2951 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Babony TRE I Na predaj príjemný 3i byt, ulica Mlynarovičova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70.04 m²

Babony TRE vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt na ulici Mlynarovičova 10, v jed

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,900 € 3711 €/m²

Top
Top

Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23080)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie