2-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4821 €/m²

Top
Top

2i byt v novostavbe na prenájom - 51 m2, Hraničná ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51.5 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe bytového domu v projekte NUPPU na Hraničnej ulic

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

METROPILIS - 2-izb kompletne zariadený byt s balkónom, pivnicou a garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 42 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt, 45m2 s balkónom, nachádzajúci sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 7357 €/m²

Top
Top

Útulný 2-izbový byt na Narcisovej ulici po rekonštrukcii, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Narcisova | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

197,000 € 3940 €/m²

Top
Top

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

BabonyTRE I Prenájom 2-izbový byt + bazén na streche-ROZADOL - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

Babony TRE ponúka na prenájom jedinečný, kompletne vybavený 2-izbový byt v prestížnom rezidenčn

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Babony TRE | Na predaj pekný 2 izbový byt v projekte Tammi, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 61.09 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj krásny a priestranný 2 izbový byt v projekte TAMMI v Dúbravke.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4254 €/m²

Top
Top

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SEKYRA GROUP | Saratovská 22

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Saratovská | 41.89 m²

* * * * * VÝSTAVBA SPUSTENÁ - POSLEDNÝCH 10 BYTOV ZA UVÁDZACIE CENY * * * * * Developerská spo

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

160,501 € 3831 €/m²

Top
Top

PNORF – zrekonštruovaný a zariadený 2i byt, loggia, pivnica, klimatizácia, Sihoť

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Sihotská | 47.5 m²

PNORF – REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, vkusne zariadený a k

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

135,000 € 2842 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na prenájom Kompletne zariadený 2-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným kúrením – Kysucké Nové Mesto, Revolučná ulica

Reality Kysucké Nové Mesto

2 izbový byt | Revolučná | 56 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko doslova na dosah ruky? Ponúkame vám na prenájom kompletne zari

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Kysucké Nové Mesto

420 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

NAJNIZŠIA CENA VEĽKÉHO 2IZB 55M2 TOP LOKALITA PRI OC GALÉRIA UPROSTRED ZELENE NEŠPOROVA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Nešporova | 55 m²

IBA U NÁS! POTREBUJETE KĽUD , A PREDSA BÝVANIE V BLÍZKOSTI CENTRA KOŚIC? Máme pre Vás taký byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

2-izbový zariadený byt na prenájom v lukratívnej novostavbe centra Považskej Bystrice s nádherným výhľadom a s parkovacím miestom.

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Centrum | 51 m²

2-izbový zariadený byt na prenájom v novostavbe DIAMON RESIDENCE v lukratívnom prostredí centra

Publikované: 25.12.2019 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ BYT S 2 TERASAMI – MÝTNA – STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 55 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte Blumental Rezidence

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame 2-izbový byt s balkónom v projekte Vodotika na Šustekovej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 35 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Šustekovej ulici v obľúbe

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

209,000 € 5971 €/m²

Top
Top

M U R G A Š O V A | Svetlý 2 izbový byt s lodžiou a pivnicou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²

Exkluzívne v Y A M I • D O M I na preda

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,000 € 6453 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Exkluzívny 2-izbový byt v pražskom štýle v Rezidencii Horná | Centrum - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 86.5 m²

Byt predstavuje spojenie historického šarmu s modernou funkčnosťou. Nachádza sa v "Rezidencii H

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Mezonet + samostatný apartmán v rezidencii ALMET | Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 87.14 m²

Ponúkame na predaj jedinečný investičný celok v obľúbenej rezidencii ALMET priamo v centre Dono

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,000 € 2398 €/m²

Top
Top

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4683 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou na Seberíniho ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Seberíniho | 57.39 m²

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23080)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie