Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

Direct Real, spol. s r.o.
Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.
A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.
Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.
Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.
Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  agency.list.results)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.
Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  agency.list.results)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (43  agency.list.results)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (12  agency.list.results)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.
Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  agency.list.results)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  agency.list.results)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.
Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  agency.list.results)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.
Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

665 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Predaj - stavebný pozemok v obci Veľké Držkovce

reality Veľké Držkovce

Pozemok pre rodinné domy | Dolné Držkovce | 719 m²

Directreal Pro - Na predaj slnečný mierne svahovitý pozemok v obci Veľké Držkovce. Pozemok s

dateOfPublished10.04.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Držkovce

19,000 € 26 €/m²

DIRECTREAL|Z N Í Ž E N Á C E N A !Bývalá MINI pekáreň - polyfunkčná budova s obchodnými priestormi a s bytmi alebo výrobný priestor na predaj, pozemok 2735 m2

reality Zemianska Olča

Výrobný objekt | Pekárska | 480 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj jedinečnú nehnuteľnosť s bohatou históriou, ktorá bola

dateOfPublished16.06.2025 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Zemianska Olča

170,000 € 373 €/m²

DIRECTREAL|LUKRATÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK 4505 m2 PRI TERRTMÁLNOM KÚPALISKU NA VYBUDOVANIE 10x APARTMÁNOVÝCH DOMOV

reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Pri termálnom kúpalisku | 4,505 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj lukratívny stavebný pozemok priamo pri termálnom kúpali

dateOfPublished05.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

126.5 €/m2 127 €/m2

DIRECTREAL|Kompletne zariadený dvojizbový byt 50 m2 s balkónom v bytovom komplexe AGORA, parkovacie státie v uzavretom areáli!

reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Bacsáková | 50 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na prenájom kompletne zariadený 2 izbový byt s balkónom v centre

dateOfPublished26.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Dunajská Streda

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Pekný RD so zariadením

reality Nová Baňa

Rodinný dom | Nová Baňa | 226 m²

Directreal PNB - Ponúkame vám na predaj pekný RD postavený pred 25 rokmi. Na prízemí RD sa na

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

DIRECTREAL|Šikovný byt v centre mesta

reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Žiar nad Hronom | 59 m²

Directreal PNB - V centre mesta Žiar nad Hronom, na ul. A. Dubčeka ponúkame na predaj šikovný

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,900 € 1524 €/m²

DIRECTREAL|Pekný pozemok s exkluzívnym výhľadom

reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Nová Baňa | 1,808 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj pozemok s exkluzívnym výhľadom na okolie. Pozemok je zahrn

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

49,900 € 28 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok spojený s nádhernou prírodou

reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 1,178 m²

Directreal PNB - V nádhernom prostredí neďaleko Novej Bane, ponúkame na predaj pozemok zahrnut

dateOfPublished03.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

Cena dohodou

DIRECTREAL|2-izbový byt v centre mesta na prenájom, Budovateľská ul.

reality Šaľa

2 izbový byt | Budovateľská | 48 m²

Directreal Family - Ponúkame na prenájom zariadený útulný 2-izbový byt v centre mesta Šaľa, na

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Pekná chalupa v tichom prostredí.

reality Veľká Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Veľká Lehota | 122 m²

Directreal PNB - Pekná chalupa v tichom prostredí je v predaji! Ak hľadáte dokonalé miesto na

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľká Lehota

Cena dohodou

DIRECTREAL|Stavebný pozemok na predaj

reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Zavadilova | 820 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 820m2 v lokalite "Pod srdc

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

207 €/m2 207 €/m2

DIRECTREAL|Pozemok s krásnym výhľadom

reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 632 m²

Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok s krásnym výhľadom v obci Marianka. Pozemok, s

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

259,000 € 410 €/m²

DIRECTREAL|Pekný 3 izbový byt s balkónom na predaj.

reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 70 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj šikovný útulný 3 izbový byt s balkónom na 4. poschodí .

dateOfPublished07.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

DIRECTREAL|Pozemok s výhľadom na mesto

reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nová Baňa | 2,023 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj pozemok s výhľadom na mesto. Na pozemku pôvodne stál RD, t

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

43,000 € 21 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom - vyhľadávaná lokalita

reality Trenčín

Rodinný dom | Pod Brezinou | 232 m²

Directreal Pro - Hľadáte dom vo výbornej lokalite? Práve tento dom je pre Vás ten pravý!!!

dateOfPublished10.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Trenčín

519,000 € 2237 €/m²

DIRECTREAL|Bývalá pekáreň v meste Šaštín-Stráže s veľkorysým pozemkom 2129m2

reality Šaštín-Stráže

Obchodné priestory | M.R.Štefánika | 260 m²

Directreal Doma - Directreal Doma v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj jedinečnú

dateOfPublished27.07.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na predaj Šaštín-Stráže

175,000 € 673 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj MODERNÝ kompletne zrekonštruovaný 4-izb.dom vo VIDIECKOM ŠTÝLE,plus SAMOSTATNÁ GARSÓNKA,KĽUDNÉ miesto,POZEMOK 2855m2 v Hurbanove.EXKLUZÍVNE!

reality Hurbanovo

Rodinný dom | Hurbanovo | 152 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! INFO: 0905 312657 Na domovskej stránke Dire

dateOfPublished21.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

199,999 € 1316 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj kompletne rekonštruovaný 4-izb. RD vo vidieckom štýle, so samostatnou garsónkou, na pozemku 2855 m2, 15 min. od NZ. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS

reality Nové Zámky

Rodinný dom | 15 min. autom aj vlakom od NZ | 152 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:177

dateOfPublished09.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

200,000 € 1316 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok určený na výstavbu rodinných domov v meste Šaštín Stráže

reality Šaštín-Stráže

Pozemok pre rodinné domy | Stráže nad Myjavou | 17,807 m²

Directreal Doma - Directreal Doma v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj atraktívny

dateOfPublished17.06.2024 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Šaštín-Stráže

20 €/m2 20 €/m2

DIRECTREAL|Investičná príležitosť! Predáme dvojgeneračný dom vhodný na prenájom v obci Gbely.

reality Gbely

Rodinný dom | Čsl. Armády | 282 m²

Directreal Fair - V meste Gbely ponúkame v exkluzívnom zastúpení klienta na predaj dvojgenerač

dateOfPublished14.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Gbely

255,000 € 904 €/m²

DIRECTREAL|Predáme 3 izbový rodinný dom v extraviláne obce Radimov za cenu 1 izbového bytu

reality Radimov

Rodinný dom | Radimov | 130 m²

Directreal Fair - Za bezkonkurenčnú cenu na trhu predáme v exkluzívnom zastúpení priestranný r

dateOfPublished17.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Radimov

49,000 € 377 €/m²

DIRECTREAL|Vidiecky dom s 10 árovým pozemkom

reality Kúty

Rodinný dom | Továrenská | 270 m²

Directreal Fair - VIDIECKY DOM NA PRIESTRANNOM POZEMKU – KÚTY, TICHA ULIČKA, IDEÁLNY NA REKONŠ

dateOfPublished04.08.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Kúty

94,000 € 348 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom na krásnom 10á pozemku v tichej lokalite

reality Šoporňa

Rodinný dom | Čsl. armády | 120 m²

Directreal Norea - Ponúkame na predaj rodinný dom na krásnom 10á pozemku v tichej uličke Česko

dateOfPublished09.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Šoporňa

119,000 € 992 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Predaj 5 izbového priestranného domu s garážou

reality Selice

Rodinný dom | Hlavná | 310 m²

Directreal Family - Na predaj priestranný rodinný dom v obci Selice – ideálne miesto pre poko

dateOfPublished03.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Selice

225,000 € 726 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka