Direct Real, spol. s r.o.

Directreal PNB

A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

29 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Pekný byt po kompletnej rekonštrukcii

reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 72 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj 2izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý pozostáva z

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

118,000 € 1639 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemok v blízkosti jazera

reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Tajch | 488 m²

Directreal PNB - V blízkosti jazera Tajch (cca 150m) ponúkame na predaj šikovný pozemok na sta

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

65,000 € 133 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Záhradná chatka v peknom prostredí.

reality Nová Baňa

Chalupa, rekreačný domček | Nová Baňa | 24 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade, v tichom a pokojnom

dateOfPublished29.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

33,990 € 1416 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok s výhľadom

reality Hodruša-Hámre

Rekreačný pozemok | Hodruša Hámre | 4,894 m²

Directreal PNB - V dedinke Hodruša Hámre - v Štiavnických vrchoch ponúkame na predaj pekný poz

dateOfPublished06.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Hodruša-Hámre

75,000 € 15 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok v blízkosti jazera Tajch

reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Tajch | 1,526 m²

Directreal PNB - V blízkosti jazera Tajch, ponúkame na predaj pozemok určený na stavbu rodinné

dateOfPublished16.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

85,418 € 56 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok vhodný na rekreáciu

reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Nová Baňa | 2,161 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj pozemok ideálny na rekreáciu s pekným výhľadom na okolie.

dateOfPublished16.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

31,500 € 15 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok pri lese

reality Nová Baňa

Záhrada | Nová Baňa | 2,146 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj pozemok pri lese. Pozemok je čiastočne lúka a časť je lesn

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

22,000 € 10 €/m²

DIRECTREAL|Malá chalúpka v okrajovej časti N.Bane. Dohoda možná.

reality Nová Baňa

Chalupa, rekreačný domček | Nová Baňa | 57 m²

Directreal PNB - V okrajovej časti Novej Bane ponúkame na predaj malú chalúpku na polosamote,

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

67,500 € 1184 €/m²

DIRECTREAL|Veľký rodinný dom

reality Hronský Beňadik

Rodinný dom | Hronský Beňadik | 175 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v obci Hronský Beňadik. Dom sa nachádza

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

Cena dohodou

DIRECTREAL|Pekný RD so zariadením

reality Nová Baňa

Rodinný dom | Nová Baňa | 226 m²

Directreal PNB - Ponúkame vám na predaj pekný RD postavený pred 25 rokmi. Na prízemí RD sa na

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

DIRECTREAL|Šikovný byt v centre mesta

reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Žiar nad Hronom | 59 m²

Directreal PNB - V centre mesta Žiar nad Hronom, na ul. A. Dubčeka ponúkame na predaj šikovný

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,900 € 1524 €/m²

DIRECTREAL|Pekný pozemok s exkluzívnym výhľadom

reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Nová Baňa | 1,808 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj pozemok s exkluzívnym výhľadom na okolie. Pozemok je zahrn

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

49,900 € 28 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok spojený s nádhernou prírodou

reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 1,178 m²

Directreal PNB - V nádhernom prostredí neďaleko Novej Bane, ponúkame na predaj pozemok zahrnut

dateOfPublished03.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

Cena dohodou

DIRECTREAL|Pekná chalupa v tichom prostredí.

reality Veľká Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Veľká Lehota | 122 m²

Directreal PNB - Pekná chalupa v tichom prostredí je v predaji! Ak hľadáte dokonalé miesto na

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľká Lehota

Cena dohodou

DIRECTREAL|Pekný 3 izbový byt s balkónom na predaj.

reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 70 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj šikovný útulný 3 izbový byt s balkónom na 4. poschodí .

dateOfPublished07.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

DIRECTREAL|Pozemok s výhľadom na mesto

reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nová Baňa | 2,023 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj pozemok s výhľadom na mesto. Na pozemku pôvodne stál RD, t

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

43,000 € 21 €/m²

DIRECTREAL|Mimoriadne zachovalý RD po čiastočnej rekonštrukcii. Dohoda možná.

reality Nová Baňa

Rodinný dom | Brehy | 240 m²

Directreal PNB - V dedinke Brehy pri Novej Bani ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom s m

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

123,000 € 513 €/m²

DIRECTREAL|Śikovná záhradná chatka v pokojnej lokalite. Dohoda možná.

reality Rudno nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | Rudno nad Hronom | 33 m²

Directreal PNB - Hľadáte šikovnú chatku s menším pozemkom? Potom máme pre vás zaujímavú ponuku

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rudno nad Hronom

26,700 € 809 €/m²

DIRECTREAL|Šikovný pozemok neďaleko centra mesta - ZNÍŽENÁ CENA

reality Nová Baňa

Iný stavebný pozemok | Nová Baňa | 400 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj šikovný pozemok určený na výstavbu neďaleko centra mesta.

dateOfPublished27.01.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

11,500 € 29 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom vhodný na chalupu

reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Dolné Hámre | 110 m²

Directreal PNB - V dedinke Hodruša Hámre - časť Kyslá, ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodn

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

100,000 € 909 €/m²

DIRECTREAL|Pekné stavebné pozemky neďaleko Žarnovice.

reality Horné Hámre

Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 2,147 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj 3 pozemky určené na výstavbu RD. Pôvodná parcela bude rozd

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

65 €/m2 65 €/m2

DIRECTREAL|Dom, ktorého prízemie dýcha históriou.

reality Vyhne

Chalupa, rekreačný domček | VYHNE | 598 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj budovu, ktorá v minulosti slúžila ako fara a v roku 2020 a

dateOfPublished12.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyhne

207,000 € 346 €/m²

DIRECTREAL|RD vhodný na trvalé bývanie alebo na chalupu. DOHODA MOŽNÁ.

reality Nová Baňa

Rodinný dom | Nová Baňa | 240 m²

Directreal PNB - V okrajovej časti Novej Bane, na polosamote uprostred krásnej prírody, ponúka

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

DIRECTREAL|Priestranný byt po čiastočnej rekonštrukcii

reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 85 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj priestranný byt, ktorý prešiel zatiaľ čiastočnou rekonštru

dateOfPublished15.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

Cena dohodou