4-IZBOVÝ BYT PO NOVEJ REKONŠTRUKCII, DNV, EISNEROVA.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Eisnerova | 73.6 m²

BOND Reality Vám ponúka na predaj slnečný a tichý 4-izbový byt v peknej lokalite Devínskej Nove

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

259,900 € 3531 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Priestranný rodinný dom s potenciálom samostatného bytu v podkroví | Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Ulica 1. mája | 105 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojnej štvrti rodinných domov v bratislavskej Devínskej Nove

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

469,000 € 4467 €/m²

Top
Top

Na predaj investičný pozemok – 1/2 podiel, 2676 m², Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Vápenka | 2,676 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 2676 m² (1/2 podiel na liste vlastníctva) nachádzajúci sa v

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

55,000 € 21 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 1 600 m² pre RD / radové domy / bytový dom – Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Rakyta | 1,600 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 600 m² v novej rozvojovej lokalite v Devínskej N

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

412,000 € 258 €/m²

Top
Top

NGO| Exkluzívny 6 izbový rodinný dom pod lesom - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Pod Lipovým | 243 m²

Predstavte si dom, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na zeleň, počujete ticho lesa a pritom zost

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Info v RK

Top
Top

Krásny 4-izbový byt v projekte Bory Na hrádzi - dve kúpeľne, garáž, pivnica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 99 m²

Predstavte si ráno, keď vás zobudí prirodzené svetlo, otvoríte balkón a namiesto ruchu mesta vi

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

389,000 € 3929 €/m²

člen NARKS
Top
Top

3i BYT S KLIMATIZÁCIOU – ul. Štefana Králika, Bratislava - Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 73.5 m²

Panoramatický byt | výborná dispozícia bytu | klimatizácia | čiastočná rekonštrukcia Hľadáte

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

215,000 € 2925 €/m²

Top
Top

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 1-izbový byt v Devínskej Novej Vsi, Istrijská ulica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Istrijská | 48.9 m²

Realitná kancelária HERRYS ponúka na prenájom 1-izbový byt v Devínskej Novej Vsi, Istrijská uli

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BYSTRICKÁ, 3-i byt, 87 m2 – tehlová bytovka, loggia, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Bystrická | 87 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

325,000 € 3736 €/m²

1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, po rekonštrukcii za TOP CENU!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

139,000 € 3971 €/m²

JÁNA JONÁŠA, 1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, ATRAKTÍVNA CENA!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 € 3286 €/m²

DEVÍNSKE JAZERO, pozemok 2515 m2 – krásne prírodné prostredie

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske Jazero | 2,515 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj rovinatý pozemok v Devínskej Novej Vsi.

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

139,000 € 55 €/m²

PREDAJ - Devínska Nová Ves - veľká chata s podkrovím

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Iný rekreačný objekt | 430 m²

ART Real Estate ponúka na predaj rekreačnú dvojpodlažnú chatu s podkrovím vo veľkosti rodinného

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 28.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

630,000 € 1465 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou a parkovaním v projekte Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 56.86 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt s p

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

240,000 € 4221 €/m²

Predmetom predaja je 3 izbový byt na ul. I. Bukovčana BA IV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 80 m²

Predmetom predaja je 3 izbový byt v DNV Bratislava IV So súhlasom majiteľa bytu predáme 3 izb

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

234,900 € 2936 €/m²

Kompletne zrekonštr. 4 izb. byt, HRADIŠTNÁ ul.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Hradištná | 80.14 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, HRAD

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

269,900 € 3368 €/m²

3 izb. byt, J.Smreka, zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, ul.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3688 €/m²

RADO |GARZÓNKA | 38 m² | PRENAJATÁ ZA 660 € | J. Jonáša - DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 38 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj investičnú garzónku na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave – Dev

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

121,900 € 3208 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RADO | Garzónka 30 m2 | J. Jonáša - Devínska nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 30 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

107,000 € 3567 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rekreačný pozemok 1150 m2, Devínske jazero, určený na rekreačné stavby

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,130 m²

Znalecký posudok (vrátane stavieb, príslušenstva, vybavenia) je vo výške 325 tis. Eur. Dátum vy

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 220 €/m²

Rekreačný pozemok spolu s gastronomickou prevádzkou, Devínske jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,130 m²

Zníženie ceny na 249000,- Eur --- Ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v Devínskom jazere.

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 220 €/m²

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV. Text: Vector in sector s.r o. (

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,000 € 3426 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v DNV – BA 1060 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Vápenka | 1,060 m²

Na predaj stavebný pozemok na RD v DNV – BA, veľkosť 1060 m2 , šírka 21 m. Pozemok sa nachádza

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

329,000 € 310 €/m²

Gastronomická prevádzka na peknom pozemku v blízkosti DNV, Devínske jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Reštaurácia | Nezadaná | 250 m²

Zníženie ceny ! Prevádzka s veľkým pozemkom v Devínskom jazere o výmere viac ako 1100m2 : Cen

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 996 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie