665 agency.list.results agency.detail.offers
Orná pôda | ............. | 25,000 m²
Directreal Live - Predám ornú pôdu o výmere 25000m2 (cca 160x160m) v tesnom kontakte zastavane
40 €/m2 40 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Oldza | 900 m²
Directreal Live - Realitná kancelária Directreal Live ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný
120 €/m2 120 €/m2
Rekreačný pozemok | Vedľajšia | 1,206 m²
Directreal LMCity - Vaša investičná príležitosť na Liptove - pozemok s krásnym výhľadom, s pro
137 €/m2 137 €/m2
3 izbový byt | Pred poľom | 77 m²
Directreal Pro - Páni a dámy, pozor! Máme tu pre vás ponuku - príjemný 3-izbový byt na preda
140,000 € 1818 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Bodícke rameno | 82 m²
Directreal Comfort - Jozef Andrejkovics ponúka na predaj 3 izbovú rekreačnú chatu v blízkosti
68,990 € 841 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Veľká Lehota | 122 m²
Directreal PNB - Pekná chalupa v tichom prostredí je v predaji! Ak hľadáte dokonalé miesto na
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Zavadilova | 820 m²
Directreal Strong - Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 820m2 v lokalite "Pod srdc
207 €/m2 207 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 632 m²
Directreal Strong - Ponúkame na predaj pozemok s krásnym výhľadom v obci Marianka. Pozemok, s
259,000 € 410 €/m²
3 izbový byt | Nová Baňa | 70 m²
Directreal PNB - Ponúkame na predaj šikovný útulný 3 izbový byt s balkónom na 4. poschodí .
Cena dohodou
Rodinný dom | 15 min. od NZ | 251 m²
Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:176005 ná
96,600 € 385 €/m²
Iný stavebný pozemok | Zavarská | 4,902 m²
Directreal Next Home - POZÍCIA A LOKALITA Trnava, Trnavský kraj. Pozemok bezprostredne pri ob
436,278 €/m2 436278 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 315 m²
Directreal Office - Prenájom uzavretého kancelárskeho celku na 3. posch. s výťahom v budove
8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 73.53 m²
Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "1" Tento byt, ako aj prostredie splní v
169,990 € 2026 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 66.99 m²
Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný, moderne riešený 2-izbový byt s výbornou energio
239,900 € 3581 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 676 m²
Directreal Team - Realitná kancelária Directreal Team ponúka na predaj stavebný pozemok, určen
38,350 € 57 €/m²
Obchodné priestory | Jozefa Smreka | 150 m²
Directreal Super - Hľadáte ideálne miesto pre svoje podnikanie? Ponúkame na prenájom veľkorysé
750 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nová Baňa | 226 m²
Directreal PNB - Ponúkame vám na predaj pekný RD postavený pred 25 rokmi. Na prízemí RD sa na
Cena dohodou
2 izbový byt | Žiar nad Hronom | 59 m²
Directreal PNB - V centre mesta Žiar nad Hronom, na ul. A. Dubčeka ponúkame na predaj šikovný
89,900 € 1524 €/m²
Rekreačný pozemok | Nová Baňa | 1,808 m²
Directreal PNB - Ponúkame na predaj pozemok s exkluzívnym výhľadom na okolie. Pozemok je zahrn
49,900 € 28 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horné Hámre | 1,178 m²
Directreal PNB - V nádhernom prostredí neďaleko Novej Bane, ponúkame na predaj pozemok zahrnut
Cena dohodou
Reštaurácia | Vojka nad Dunajom | 311 m²
Directreal Office - Ponúkame na predaj známu zabehnutú reštauráciu CSENTE ČÁRDA lokalizovanú n
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Malé Straciny | 350 m²
Directreal MM - Directreal ponúka exkluzívne na predaj pálenicu v krásnom prostredí na samote
75,000 € 214 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 38 m²
Directreal Office - Ponúkame na prenájom priestor vhodný pre administratívu, alebo služby v pr
343 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Slatinské lazy | 1,289 m²
Directreal MM - Kamenný rodinný dom neďaleko obci Slatinské Lazy, okres Detva, Banskobystrický
33,000 € 26 €/m²
modals.realsoft_redirect.text