4 izbový byt | 80 m²
Vo výhradnom zastúpení Vám MAXA reality ponúka na preda prípadne výmenu za RD jeden z najväčší
125,000 € 1563 €/m²
Iný objekt na bývanie | Do Gazárky | 136 m²
Viac ako Reality s.r.o. Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj dom - dielňu so zariadením v
54,000 € 397 €/m²
Rodinný dom | Do Gazárky | 90 m²
Viac ako REALITY s.r.o. Vám ponúka na predaj holodom v meste Šaštín-Stráže situovaný na hlavnej
114,900 € 1277 €/m²
3 izbový byt | Alej | 66 m²
Viac ako REALITY s.r.o., Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny moderný byt v ŠAŠTÍNE. Je to j
129,990 € 1970 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Gazárka | 274 m²
MAREČEK REALITY ponúka na predaj murovanú rekreačnú chatu v top lokalite Gazárka, Šaštín-Stráže
396,000 € 1445 €/m²
Rodinný dom | Na Pažiti | 211 m²
HOUSE & WEBER ponúka exkluzívne rodinný dom v turisticky atraktívnej lokalite Šaštín - Stráže
144,900 € 687 €/m²
4 izbový byt | M.R. Štefánika | 80 m²
RADO ׀ Štvorizbový byt v meste Šaštín Stráže RADO Reality vám ponúka na predaj 4 izbový byt o
90,000 € 1125 €/m²
Rodinný dom | Jesenského | 95 m²
RADO Reality vám ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Šaštín–Stráže. Je vo
129,000 € 1421 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 106 m²
RADO Reality ponúka na predaj bývalú autodielňu v meste Šaštín Stráže. Autodielňa môže úprave
75,000 € 708 €/m²
Rodinný dom | Jesenského | 90 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom so záhradou v Šaštíne. Rodinný dom sa nachádza v obci Šaštín,
129,000 € 1433 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Hľadáte miesto ktoré má dušu a je pripravené na vaše nápady? Finanzpartne reality Vám exkluzívn
90,000 €
Pozemok pre rodinné domy | 404 m²
F033-13-ALGR Ponúkame na predaj krásnu, udržiavanú záhradnú chatu s pozemkom v tichej a vyhľadá
49,900 € 124 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 281 m²
F054-14-PAMO V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj záchradnú chatku nachádzajúcu
49,000 € 174 €/m²
Rodinný dom | 226 m²
Finanzpartner reality Vám ponúka stavebný pozemok a nehnuteľnosť, ktorá je v pôvodnom stave, s
83,000 € 367 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Realitná kancelária HALO reality a Jana Konečná, kontakt: 0915 950 023, nehnuteľnosť s ID: SE-7
114,800 €
Rodinný dom | 78 m²
140,000 € 1795 €/m²
Polyfunkčný objekt | J. Hollého | 327.15 m²
Realitná kancelária WIN–WIN ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v centre mesta Šaštín - Stráže.
Info v RK
Chalupa, rekreačný domček | Železničiarska | 40 m²
Rades Real Plus ponúka na predaj útulnú murovanú chatu priamo v rekreačnom stredisku Gazárka
69,000 € 1725 €/m²
Rodinný dom | 154 m²
Predstavte si pokojné bývanie v dome s vlastnou záhradou a priestorom pre vaše plány do budúcno
128,000 € 831 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jána Hollého | 481 m²
Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok pre stavbu rodi
49,900 € 104 €/m²
Rodinný dom | J. Donovala | 170 m²
dom | záhrada | Záhorie | les RK KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 5 izbový rodinn
118,200 € 695 €/m²
Rodinný dom | Nádražná | 110 m²
dom | les | Záhorie RK KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový nový rodinný dom s
Cena dohodou
Orná pôda | 17,807 m²
Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj pozemok - ornú pôdu v blízkosti
20 €/m2 20 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Novoveská | 983 m²
Posledná príležitosť v novej štvrti: Stavebný pozemok s IS a optikou (983 m²) VIDEO : https:/
78,640 € 80 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.