Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Super

Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

10 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Pozemok na predaj Margecany nad priehradou Ružín

reality Margecany

Rekreačný pozemok | Margecany | 713 m²

Directreal Super - Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výmerou 713 m², situovaný vo vyhľadá

dateOfPublished25.09.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

33,000 € 46 €/m²

DIRECTREAL|ATRAKTÍVNE KOMERČNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM – PODOLÍNEC

reality Podolínec

Obchodné priestory | Jozefa Smreka | 150 m²

Directreal Super - Hľadáte ideálne miesto pre svoje podnikanie? Ponúkame na prenájom veľkorysé

dateOfPublished02.01.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Podolínec

750 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Lukratívny pozemok v centre mesta Krompachy- Exluzívne

reality Krompachy

Pozemok pre rodinné domy | J.Jesenského | 850 m²

Directreal Super - Lukratívny pozemok v centre mesta Krompachy – ideálny na bývanie alebo inv

dateOfPublished23.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Krompachy

59,000 € 69 €/m²

DIRECTREAL|Lukratívny pozemok s domčekom v Polome – ideálny na bývanie či investíciu!

reality Poloma

Pozemok pre rodinné domy | Poloma | 5,720 m²

Directreal Super - 🟩 EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! Directreal Super vám ponúka na predaj lukratívny po

dateOfPublished04.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Poloma

88,000 € 15 €/m²

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok – Krompachy

reality Krompachy

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Stará cesta | 862 m²

Directreal Super - Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 862 m² n

dateOfPublished27.01.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Krompachy

14,000 € 16 €/m²

DIRECTREAL|Bývanie s výhľadom na Tatry – zrekonštruovaný 2-izbový byt v top lokalite Spišskej Novej Vsi

reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Za Hornadom | 56 m²

Directreal Super - Na predaj ponúkame štýlový 2-izbový byt s kuchyňou (2+1) nachádzajúci sa v

dateOfPublished20.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

159,000 € 2839 €/m²

DIRECTREAL|,,ZNÍŽENÁ CENA" Atraktívny pozemok na predaj v obci Bušovce s panorámou Tatier

reality Bušovce

Záhrada | Intravilan | 1,187 m²

Directreal Super - Predaj slnečného rovinatého pozemku v Bušovciach s výhľadom na Tatry – ideá

dateOfPublished02.12.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bušovce

18,999 € 16 €/m²

DIRECTREAL|Investícia do budúcnosti- rozostavaný dom na predaj

reality Plaveč

Rodinný dom | Ružová | 210 m²

Directreal Super - Na predaj rozostavaný poschodový tehlový dom v obci Plaveč Hľadáte ideáln

dateOfPublished23.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Plaveč

139,000 € 662 €/m²

DIRECTREAL|Rodinný dom s veľkým pozemkom a možnosťou ďalšej výstavby – Bardejov, Dlhá Lúka

reality Bardejov

Rodinný dom | Makovická | 190 m²

Directreal Super - Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom a investičným potenciálom v Bardejo

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Bardejov

169,000 € 889 €/m²

DIRECTREAL|Investičná budova v meste Stará Ľubovňa

reality Stará Ľubovňa

Výrobný objekt | Podsadek | 301 m²

Directreal Super - Na predaj investičná budova v mesta Stará Ľubovňa – výborná investičná príl

dateOfPublished08.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Stará Ľubovňa

275,000 € 914 €/m²