Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

43 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Moderný 2 izbový zariadený byt s balkónom a parkovacím státím, ihneď voľný.

reality Galanta

2 izbový byt | Hlavná | 66 m²

Directreal Partner - Ponúkame na prenájom veľmi pekný, moderný 2 izbový byt v úplnom centre me

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Galanta

550 € 8 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Moderný, veľmi pekný 2 izbový byt s terasou v centre mesta Galanta...

reality Galanta

2 izbový byt | Hlavná | 77 m²

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Galanta

630 € 8 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NA PRENÁJOM: Moderná 3-izbová novostavba s terasou a parkovaním – Šaľa-Veča

reality Šaľa

Rodinný dom | Šaľa | 125 m²

Directreal Partner - Directreal Partner Galanta Vám ponúka na prenájom nový, dvojpodlažný rodi

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Šaľa

850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Šikovná garsónka vo výbornej lokalite mesta Galanta

reality Galanta

Garsónka | štvrť. SNP | 23 m²

Directreal Partner - Štartovacie bývanie alebo skvelá investícia? Máme pre Vás ponuku. Táto

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Galanta

83,000 € 3609 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rodinný dom - časť dvoj-domu 404 m2 s pozemkom 1002 m2, kúpou voľný...

reality Matúškovo

Rodinný dom | Matúškovo | 404 m²

Directreal Partner - Na predaj priestranný rodinný dom – časť dvojdomu v obci Matúškovo, veľký

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Matúškovo

231,150 € 572 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Veľmi pekný 3 izbový byt s garážou a vlastným dvorom v tichej časti obce.

reality Veľké Úľany

3 izbový byt | Jazerná | 67 m²

Directreal Partner - Na predaj moderný 3-izbový byt s garážou a súkromným dvorom – Veľké Úľany

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Veľké Úľany

155,000 € 2313 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|️ Pozemky pre vašu rekreáciu pri termálnom kúpalisku a malom Dunaji ️

reality Topoľníky

Rekreačný pozemok | Topoľníky | 304 m²

Directreal Partner - ️ Pozemky pre vašu rekreáciu pri termálnom kúpalisku a malom Dunaji ️ Chc

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Topoľníky

110 €/m2 110 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NA PRENÁJOM: Veľkometrážny, nový 3-izbový byt s parkovaním (112 m²) – obec Mostová

reality Mostová

3 izbový byt | Mostová | 112 m²

Directreal Partner - Directreal Partner Galanta Vám ponúka na prenájom úplne nový, doposiaľ ne

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Mostová

500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Pozemok 1606 m2 s chatkou aj na výstavbu RD, výborná lokalita..

reality Dolné Saliby

Pozemok pre rodinné domy | Dolne Saliby | 160 m²

Directreal Partner - Ponúkame na predaj slnečný, veľmi pekný pozemok s ideálnou šírkou vjazdu

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Saliby

99,999 € 625 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Na predaj garáž vo veľmi dobrom stave, kúpou voľná...

reality Galanta

Garáž | Parková | 21 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal... Na predaj garáž – Galanta, Parková ulica Hľa

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Galanta

22,000 € 1048 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Priestranný dom - časť dvojdomu s 800 m2 pozemkom, garážou a altánkom...

reality Jánovce

Rodinný dom | Jánovce | 220 m²

Directreal Partner - Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom – časť dvojdomu, si

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Jánovce

220,000 € 1000 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Posledný RD! Moderný 4 izbový vo výstavbe s tepelným čerpadlom, výborná lokalita.

reality Dolné Saliby

Rodinný dom | Dolné Saliby | 94 m²

Directreal Partner - Pozor, ponúkame posledný RD v obci Dolné Saliby, ktorý je vo výstavbe s

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

179,999 € 1915 €/m²

DIRECTREAL|Šikovná garsónka v dobrej lokalite

reality Galanta

Garsónka | Revolučná štvrť | 23 m²

Directreal Partner - Exkluzívne ponúkame na predaj garsónku, ktorá má 23 m2, je v Galante vo

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Galanta

79,700 € 3465 €/m²

DIRECTREAL|Veľmi príjemný 2 izbový byt v úplnom centre mesta so zariadením...

reality Šaľa

2 izbový byt | Kukučínova | 55 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal... Ponúkame na predaj príjemný a kompletne zaria

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

115,000 € 2091 €/m²

DIRECTREAL|Lukratívny stavebný pozemok s projektom v parku pri potoku, nádherná lokalita

reality Topoľnica

Pozemok pre rodinné domy | Topoľnica | 1,176 m²

Directreal Partner - Hľadáte rozľahlý stavebný pozemok pre rodinný dom v krásnej a tichej loka

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Topoľnica

125 €/m2 125 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|NA PREDAJ: 4-izbový rodinný dom s veľkým potenciálom – Horné Saliby

reality Horné Saliby

Rodinný dom | Horné Saliby | 200 m²

Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal. Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

188,000 € 940 €/m²

DIRECTREAL|Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom vo Váhovciach...

reality Váhovce

Rodinný dom | Váhovce | 256 m²

Directreal Partner - Ponúkame na predaj veľký, tehlový, poschodový rodinný dom s garážou, nach

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Váhovce

249,000 € 973 €/m²

DIRECTREAL|Priestor pre vaše podnikanie s priestranným pozemkom. Ihneď k dispozícii.

reality Šaľa

Rodinný dom | Dlhoveská | 80 m²

Directreal Partner - !!! Neprenajíma sa na bývanie!!! Hľadáte priestor pre vaše podnikanie,

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Šaľa

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Moderný, veľmi pekný 5 izbový dom s krásnym pozemkom, výborná lokalita..

reality Kajal

Rodinný dom | Kajal | 135 m²

Directreal Partner - Pozor, máme pre vás úžasnú ponuku! Máme tu pre vás štýlový - moderný 5

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Kajal

309,000 € 2289 €/m²

DIRECTREAL|Krásny slnečný pozemok 7404 m2 v celosti priamo na malom Dunaji!

reality Jahodná

Rekreačný pozemok | Jahodná | 7,404 m²

Directreal Partner - Krásny slnečný pozemok 7404 m2 v celosti priamo na malom Dunaji Predmeto

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

60 €/m2 60 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL| Na predaj: Nadštandardný 3-izbový byt v obci Tomášikovo (okres Galanta)

reality Tomášikovo

3 izbový byt | Mlynská | 97 m²

Directreal Partner - Máme pre vás skvelú ponuku – stačí sa len nasťahovať! Ponúkame na predaj

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Tomášikovo

189,999 € 1959 €/m²

DIRECTREAL|Moderná 4 izbová novostavba v štandartde s výhľadom na rybník, kúpou voľný.

reality Selice

Rodinný dom | Selice | 108 m²

Directreal Partner - Pozri sa na túto úžasnú novostavbu pri rybníku v obci Selice! Moderný 4

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Selice

183,700 € 1701 €/m²

DIRECTREAL|Krásny 6 izbový rodinný dom s garážou na prenájom, ihneď k dispozícii.

reality Galanta

Rodinný dom | Galanta | 200 m²

Directreal Partner - Ponúkame na prenájom priestranný poschodový rodinný dom v tichej a vyhľad

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Galanta

1,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Znížená cena! Udržiavaná záhrada so studňou a chatkou

reality Galanta

Záhrada | Šalská | 200 m²

Directreal Partner - Ponúkam Vám krásnu, udržiavanú záhradu na Šalskej ceste, v záhradkárskej

dateOfPublished17.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

5,900 € 30 €/m²