NA PREDAJ - stavebný pozemok v obci Zemianská Olča

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Kúpeľná | 773 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj pozemok pripravený na stavbu rodinného domu o výmere 773 m2 v ob

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

30,000 € 39 €/m²

RK Dobré reality predáva 3-izbový rodinný dom v Zemianskej Oľči

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Poľovnícky rad | 115 m²

RK Dobré reality predáva zrekonštruovaný rodinný dom s hospodárskymi budovami v Zemianskej Oľči

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

129,000 € 1122 €/m²

Novinka
Novinka

RODINNÝ DOM na predaj v RADOVEJ ZÁSTAVBE

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Jókaiho | 198 m²

SHARK REAL Vám ponúka na predaj posledné nadčasové 3 domy v radovej zástavbe, v obci Zemianska

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

158,000 € 798 €/m²

ALL INCLUSIVE | Na predaj stavebný pozemok (778 m²), Zemianska Olča

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 778 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj viacúčelový stavebný poz

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

40 €/m2 40 €/m2

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ DVOJDOM (2× 3-IZBOVÉ DOMY), ZEMIANSKÁ OLČA

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Nezadaná | 206 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj rodinný dvojdom, ktorý pozostáva z

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

130,000 € 631 €/m²

Ponúkame NA PRENÁJOM 3 izbový byt v Zemianskej Olči

Reality Zemianska Olča

3 izbový byt | Kolárovská | 61.03 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM zrekonštruovaný 3 izbový byt o veľkos

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zemianska Olča

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Zemianska Olča - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Vígh, kontakt: 0944 542 832, nehnuteľnosť s ID: KN-72

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

77,000 € 642 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE BÝVANIE!Moderný 4-izb. dom v súkr. areáli Z. Olča

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Bayerova záhrada | 140 m²

🔥 NOVINKA NA TRHU | PRÉMIOVÝ RODINNÝ DOM V SÚKROMNOM AREÁLI | TERASA 25 m² | TOP ŠTANDARD Ponú

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

229,000 € 1636 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI ZEMIANSKA OLČA

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | 125 m²

Hľadáte pokojné bývanie mimo ruchu mesta s dostatkom priestoru pre oddych aj záhradkárčenie? I

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

114,000 € 912 €/m²

REZERVOVANÉ! | RODINNÝ DOM | VEĽKÝ POZEMOK | MOŽNOSŤ REKONŠTRUKCIE – ZEMIANSKA OLČA | OKRES KOMÁRNO

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Kúpeľná | 84 m²

Rodinný dom so širokými možnosťami v obci Zemianska Olča – ideálne miesto pre pokojný život V

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

55,000 € 655 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - stavebný pozemok B2 - 748m2 v Zemianskej Olči !

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | Bayerova záhrada | 748 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok B2 o rozlohe 748 m2 za

Publikované: 15.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

36,652 € 49 €/m²

FINREAL s.r.o. ponúka na PREDAJ rodinný dom D3 v Zem. Olči!

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianska Olča | 140 m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ novostavbu skolaudovaného dvojpodlažného rodinného domu D3

Publikované: 14.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

145,000 € 1014 €/m²

Na predaj pozemok Zemianska Olča

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | 526 m²

Exkluzívne iba u nás! Na predaj ponúkame krásny, slnečný a rovinatý pozemok situovaný v pokojn

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

35,000 € 67 €/m²

Čerstvo kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, Zemianska Oľča

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianska Olča | 115 m²

Hľadáte rodinný dom bez nutnosti rekonštrukcie s možnosťou okamžitého nasťahovania sa? Rodinný

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

125,000 € 1087 €/m²

Tehlový rodinný dom po rekonštrukcii, kde nemusíte začínať od podlahy

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianska Oľča | 90 m²

Sú domy, kde najprv rátate, čo všetko treba prerobiť. A potom sú domy, kde už vidíte, ako budet

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

125,000 € 1389 €/m²

Akcia! Na predaj nízkoenergetické dvojpodlažné rodinné domy v Zemianskej Olči, okres Komárno

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | 106 m²

OYE Reality ponúka na predaj nízkoenergetické dvojpodlažné rodinné domy s klimatizáciou, teraso

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Domy na predaj Zemianska Olča

Info v RK

FINREAL s.r.o. ponúka NA PREDAJ rodinný dom D2 v Zem. Olči!

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Bayerova záhrada | 140 m²

FINREAL s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ novostavbu skolaudovaného dvojpodlažného rodinného domu D2

Publikované: 14.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

145,000 € 1014 €/m²

emme reality | Pozemok na predaj v obci Zemianska Olča

Reality Zemianska Olča

Pozemok pre rodinné domy | 1,300 m²

!EXKLUZÍVNA PONUKA! Ponúkame Vám na predaj rovinatý, čiastočne oplotený pozemok v obci Zemians

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zemianska Olča

57,000 € 44 €/m²

Znížená cena! Komerčný objekt v Zemianskej Olči na predaj

Reality Zemianska Olča

Priestor pre výrobu | . | 585 m²

Nová cena! Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj výrobno - obchodný areál v Zemianskej Olči.

Publikované: 27.08.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Zemianska Olča

199,900 € 410 €/m²

DIRECTREAL|Z N Í Ž E N Á C E N A !Bývalá MINI pekáreň - polyfunkčná budova s obchodnými priestormi a s bytmi alebo výrobný priestor na predaj, pozemok 2735 m2

Reality Zemianska Olča

Výrobný objekt | Pekárska | 480 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj jedinečnú nehnuteľnosť s bohatou históriou, ktorá bola

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Zemianska Olča

170,000 € 373 €/m²

TOP CENA!!na predaj 3 izbový byt v Zemianskej Olči v centre obci

Reality Zemianska Olča

3 izbový byt | Hlavná | 62 m²

Ponúkam Vám na predaj 3-izbový byt sv obci Zemianska Olča, v okrese Komárno. Byt sa nachádza v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zemianska Olča

62,000 € 1000 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v Zemianskej Olči

Reality Zemianska Olča

3 izbový byt | 62 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ 3-izbový byt v Zemianskej Olči 🏡 ✨ Ideálna príležitosť

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zemianska Olča

62,000 € 1000 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ dvojpodlažný 4izbový rodinný dom v radovej zástavbe v Zemianskej Oľči.

Reality Zemianska Olča

Rodinný dom | Zemianská Olča | 140 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj moderné dvojpodlažné rodinné domy v novovybudovanom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zemianska Olča

Cena dohodou

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka EXKLIZÍVNE na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v obci Zemianska Olča, v okrese Komárno.

Reality Zemianska Olča

3 izbový byt | 62 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zemianska Olča

95,000 € 1532 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie