Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv

Párovská 42 949 01 Nitra
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

61 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Oáza pokoja v Podhájskej - Vila Barbora s čarovným pozemkom

reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | Belecká | 390 m²

Directreal Exkluziv - Investičná príležitosť v srdci Podhájskej – Vila/Penzión s veľkým potenc

dateOfPublished22.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

176,800 € 453 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|NA PREDAJ 4 IZBOVÁ CHALUPA V LEHOTE S POZEMKOM

reality Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Hlavná | 180 m²

Directreal Exkluziv - ZNÍŽENÁ CENA : 105 000 € NA PREDAJ 4 IZBOVÁ CHALUPA V LEHOTE !!! Skok

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lehota

105,000 € 583 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok na PREDAJ v obci Bádice 652m2

reality Bádice

Iný stavebný pozemok | Bádice | 652 m²

Directreal Exkluziv - - Pozemok o výmere 652 m² v obci Bádice - Tichá ulička s minimálnym poh

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bádice

75 €/m2 75 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Stavebný pozemok BÁDICE 1013m2

reality Bádice

Iný stavebný pozemok | Bádice | 1,013 m²

Directreal Exkluziv - - Pozemok o výmere 1013 m² v obci Bádice - Tichá ulička s minimálnym po

dateOfPublished21.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bádice

75 €/m2 75 €/m2

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj 2izbový dom + kuchyňa a letná izba, Jasová, (20km Nové Zámky), 880m2

reality Jasová

Rodinný dom | Jasová | 88 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj 2izbový dom + kuchyňa a letná izba, Jasová, (20km Nové

dateOfPublished20.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Jasová

110,000 € 1250 €/m²

DIRECTREAL|Záhrada na oddych a záhradkárčenie - Južný Prameň, Nitra

reality Nitra

Záhrada | Južný Prameň | 444 m²

Directreal Exkluziv - Záhrada na oddych a rekreáciu – Nitra, Južný prameň – Párovské Háje !!

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

35,500 € 80 €/m²

DIRECTREAL|NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V BRANČI

reality Branč

Pozemok pre rodinné domy | Staničná ulica | 1,058 m²

Directreal Exkluziv - ​Na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Branč ​Hľadáte m

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Branč

85,000 € 80 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v centre obce Nové Sady

reality Nové Sady

Rodinný dom | Nové Sady | 179 m²

Directreal Exkluziv - ​ ATRAKTÍVNA CENA: 145 000 € PRI RÝCHLOM JEDNANÍ DOHODA MOŽNÁ !!!!! EXK

dateOfPublished19.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nové Sady

119,000 € 665 €/m²

DIRECTREAL|Útulný 1-izbový byt s výhľadom na mestskú panorámu v srdci Petržalky.

reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fedinová | 34 m²

Directreal Exkluziv - 1-izbový byt v srdci Petržalky ponúka praktické a moderné bývanie po čia

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

176,000 € 5176 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha, 3202 m2

reality Vráble

Vinica, chmelnica | Vinohrady | 3,202 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj vinicu v meste Vráble, v blízkosti reštaurácie Viecha,

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

68,000 € 21 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj rodinný dom v Lúčnici nad Žitavou, 5km Vráble, pozemok 2084m2

reality Lúčnica nad Žitavou

Rodinný dom | Lúčnica nad Žitavou | 110 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, s 2 nepriechodnými a 2 p

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Lúčnica nad Žitavou

93,900 € 854 €/m²

DIRECTREAL|Rovinatý pozemok pre výstavbu RD

reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj investičný pozemok v lokalite

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

60 €/m2

DIRECTREAL|Zrekonštruovaná chata s krásnou záhradou

reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Tekvičné pole | 50 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj útulnú chatku po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

68,900 € 1378 €/m²

DIRECTREAL|3-izbový byt s garážou a vlastným pozemkom – pokojné bývanie pri Nových Zámkoch

reality Imeľ

3 izbový byt | Vodná | 65 m²

Directreal Exkluziv - Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehlovej 4-bytovk

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Imeľ

87,000 € 1338 €/m²

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky, 74m2

reality Vráble

3 izbový byt | Sídlisko Lúky | 74 m²

Directreal Exkluziv - EXKLUZÍVNE Ponúkam na predaj/výmenu prerobený 3 izbový byt, Vráble, Lúky

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Vráble

145,000 € 1959 €/m²

DIRECTREAL|Súkromná záhrada na konci slepej uličky -ticho, príroda a absolútny pokoj.

reality Nové Zámky

Záhrada | Vinohrady | 63 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na predaj udržiavanú záhradu o výmere 329 m² v Nových Zámkoch,

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

26,900 € 427 €/m²

DIRECTREAL|Kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt s klimatizáciou pri stanici -ihned´ k nasťahovaniu

reality Nové Zámky

2 izbový byt | Cyrilometodska | 63 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2,5-izbový byt v výbornej

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Nové Zámky

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj 4i holodom v obci Žitavce, 5km od Vrábeľ, pozemok 1975 m2

reality Žitavce

Rodinný dom | Žitavce | 110 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj dom v obci Žitavce, ktorý prechádza kompletnou rekonšt

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Žitavce

185,000 € 1682 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom 3 izbového bytu s úžasným výhľadom na okolie

reality Hlohovec

3 izbový byt | Vinohradská | 76 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte priestranný byt s výnimočným výhľadom na mesto? Tento 3-izbový b

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Hlohovec

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Na predaj zabehnutá reštaurácia s penziónom, Veľký Lapáš, vhodná na svadby a oslavy, medzi Nitra - Vráble

reality Veľký Lapáš

Hotel, penzión, ubytovňa | Veľký Lapáš | 1,600 m²

Directreal Exkluziv - VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! Ponúkam na predaj zabehnutú reštauráciu s penzión

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Veľký Lapáš

750,000 € 469 €/m²

DIRECTREAL|VÝBORNÁ INVESTÍCIA Na predaj reštaurácia s penziónom, Vráble

reality Vráble

Reštaurácia | Moravská | 752 m²

Directreal Exkluziv - VÝBORNÁ INVESTÍCIA!!! Na predaj reštaurácia s penziónom, Vráble Ponúkam

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Vráble

449,000 € 597 €/m²

DIRECTREAL|Ponúkam na predaj záhradu v Lúčnici nad Žitavou, 1000m2, 5km Vráble, 25km Nitra

reality Lúčnica nad Žitavou

Záhrada | Lúčnica nad Žitavou | 1,000 m²

Directreal Exkluziv - Ponúkam na predaj záhradu v Lúčnici nad Žitavou, 1000m2, 5km Vráble, 25k

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Lúčnica nad Žitavou

27,900 € 28 €/m²

DIRECTREAL|Štvor-izbový rodinný dom na predaj

reality Beladice

Rodinný dom | Hlavná | 240 m²

Directreal Exkluziv - Nehnuteľnosť: Rodinný dom na predaj Stav: Po čiastočnej rekonštrukcii V

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Beladice

Cena dohodou

DIRECTREAL|Veľkorysé obchodné priestory na prenájom

reality Nitra

Obchodné priestory | Štefánikova tr. | 2,229 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na prenájom veľkorysé obchodné priestor

dateOfPublished18.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

4.5 €/m2/rok 0 €/m2/rok