Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

Direct Real, spol. s r.o.
Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.
A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.
Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.
Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.
Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  agency.list.results)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.
Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  agency.list.results)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (43  agency.list.results)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (12  agency.list.results)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.
Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  agency.list.results)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  agency.list.results)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.
Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  agency.list.results)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.
Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

665 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Moderný a štýlovo zariadený 1,5-izbový byt s prakticky riešenou dispozíciou, situovaný v pokojnej lokalite - Vrakuňa.

reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Pod gaštanmi | 37 m²

Directreal Doma - 1,5-izbový byt | Novostavba | Zariadený | Avion | Vlastná záhrada + parkovac

dateOfPublished30.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

145,000 € 3919 €/m²

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 2 IZBOVÝ BYT 62,54 m2 + LOGGIA 10,99 m2

reality Dunajská Streda

2 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 73.53 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "1" Tento byt, ako aj prostredie splní v

dateOfPublished25.09.2024 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

169,990 € 2026 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|LEGENDÁRNA REŠTAURÁCIA S VEĽKÝMI POZEMKAMI A BÝVANÍM V KRÁSNOM PROSTREDÍ PRI RAMENE DUNAJA VO VOJKE NAD DUNAJOM

reality Vojka nad Dunajom

Reštaurácia | Vojka nad Dunajom | 311 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj známu zabehnutú reštauráciu CSENTE ČÁRDA lokalizovanú n

dateOfPublished02.04.2025 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Vojka nad Dunajom

Cena dohodou

DIRECTREAL|Na predaj funkčná a výnosná pálenica v krásnom prostredí

reality Malé Straciny

Objekt pre obchod | Malé Straciny | 350 m²

Directreal MM - Directreal ponúka exkluzívne na predaj pálenicu v krásnom prostredí na samote

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Malé Straciny

75,000 € 214 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|PRIESTOR 38 M2 PRI PETRŽALSKEJ VLAKOVEJ STANICI NA ÚDERNÍCKEJ UL.

reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 38 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom priestor vhodný pre administratívu, alebo služby v pr

dateOfPublished08.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

343 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Znížená cena! Kamenný domček v krásnej prírode na Slatinských lazoch s výhľadom.

reality Slatinské Lazy

Rodinný dom | Slatinské lazy | 1,289 m²

Directreal MM - Kamenný rodinný dom neďaleko obci Slatinské Lazy, okres Detva, Banskobystrický

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Slatinské Lazy

33,000 € 26 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom murovaných skladových priestorov 440m2

reality Ivanka pri Dunaji

Skladový objekt | Poľovnícka | 440 m²

Directreal Office - Prenájom murovaného skladu v Ivanke pri Dunaji v skladovom areáli. * Vým

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Ivanka pri Dunaji

1,466.67 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|PRIESTORY 206 m2, S PARKOVANÍM, V PETRŽALKE PRI VLAKOVEJ STANICI NA ÚDERNÍCKEJ UL.

reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Údernícka | 206 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom priestory vhodné pre administratívu, alebo služby v p

dateOfPublished02.02.2025 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

1,850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Kompletne dokončený rodinný dom v Penati Golf rezorte vybavený kvalitnými materiálmi

reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Golfova | 153 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj novostavbu luxusného 4-izbového rodinného domu v Šajdík

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

379,000 € 2477 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|PLOCHA NA PRENÁJOM - VIACÚČELOVÉ VYUŽITIE -300 M2

reality Most pri Bratislave

Skladový objekt | Bratislavská | 300 m²

Directreal Office - Ponúkame na prenájom univerzálne využiteľnú plochu o celkovej výmere 300

dateOfPublished05.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Most pri Bratislave

415 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Rezidenčný strešný apartmán v Residence Donovaly s terasou, výhľadom a garážou v objekte

reality Donovaly

3 izbový byt | SKI Hotel-Unipharma apartments | 104 m²

Directreal Office - V jednej z najvyhľadávanejších horských lokalít Slovenska – Donovaly – pon

dateOfPublished22.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

395,000 € 3798 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Kancelársky celok na 3.posch. pri OC Avion, IKEA, 315m2 s výťahom

reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 315 m²

Directreal Office - Prenájom uzavretého kancelárskeho celku na 3. posch. s výťahom v budove

dateOfPublished16.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

DIRECTREAL|ATRAKTÍVNE KOMERČNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM – PODOLÍNEC

reality Podolínec

Obchodné priestory | Jozefa Smreka | 150 m²

Directreal Super - Hľadáte ideálne miesto pre svoje podnikanie? Ponúkame na prenájom veľkorysé

dateOfPublished02.01.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Podolínec

750 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Predaj reštaurácie v centre mesta Holíč

reality Holíč

Reštaurácia | Námestie mieru | 200 m²

Directreal Fair - *** ZNÍŽENÁ CENA *** Directreal Fair - V exkluzívnom zastúpení klienta pred

dateOfPublished22.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Holíč

330,000 € 1650 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Lukratívny pozemok v centre mesta Krompachy- Exluzívne

reality Krompachy

Pozemok pre rodinné domy | J.Jesenského | 850 m²

Directreal Super - Lukratívny pozemok v centre mesta Krompachy – ideálny na bývanie alebo inv

dateOfPublished23.10.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Krompachy

59,000 € 69 €/m²

DIRECTREAL|Lukratívny pozemok s domčekom v Polome – ideálny na bývanie či investíciu!

reality Poloma

Pozemok pre rodinné domy | Poloma | 5,720 m²

Directreal Super - 🟩 EXKLUZÍVNE LEN U NÁS! Directreal Super vám ponúka na predaj lukratívny po

dateOfPublished04.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Poloma

88,000 € 15 €/m²

DIRECTREAL|EXKLUZÍVNE na predaj stavebný pozemok – Krompachy

reality Krompachy

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Stará cesta | 862 m²

Directreal Super - Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 862 m² n

dateOfPublished27.01.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Krompachy

14,000 € 16 €/m²

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 3 IZBOVÝ BYT 88,35 m2 + LOGGIA 16,42 m2

reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 104.77 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "2" Tento byt, ako aj prostredie splní v

dateOfPublished25.09.2024 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,990 € 1766 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|SKLADOVÁ HALA 709 m2 S POZEMKOM 1123 m2 NA PREDAJ

reality Dunajská Streda

Skladový objekt | Letištná | 709 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj skladovú halu v Dunajskej Strede na pozemku o výmere 11

dateOfPublished05.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

310,500 € 438 €/m²

DIRECTREAL|3 izbový veľkometrážny byt, Novostavba bytový dom KRUHÁČ, Lysá pod Makytou

reality Lysá pod Makytou

3 izbový byt | Lysá pod Makytou | 92 m²

Directreal Pro - Novostavba bytového domu Kruháč , Vám prináša jedinečnú možnosť komfortného b

dateOfPublished13.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Lysá pod Makytou

199,000 € 2163 €/m²

DIRECTREAL|2 izbový byt v novostavbe KRUHÁČ, Lysá pod Makytou

reality Lysá pod Makytou

2 izbový byt | Lysá pod Makytou | 55 m²

Directreal Pro - Novostavba bytového domu Kruháč , Vám prináša možnosť komfortného bývania v m

dateOfPublished13.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Lysá pod Makytou

145,000 € 2636 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj priestranný RD v Porúbke pri Žiline-6 izieb+príslušenstvo

reality Žilina

Rodinný dom | Žilina | 290 m²

Directreal Dynamic - Prosím pozrite si video k predaju nehnuteľnosti: ++++++https://youtu.be/-

dateOfPublished10.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Žilina

279,000 € 962 €/m²

DIRECTREAL|Viacgeneračný rodinný dom s veľkorysým pozemkom

reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Baračka | 155 m²

Directreal Pro - Toto je ten správny dom pre vás a vašu rodinu! Vitajte v tomto úžasnom via

dateOfPublished16.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

219,000 € 1413 €/m²

DIRECTREAL|Priestor pre vašu fantáziu – 2-izbový byt v srdci Trenčína, ul. M. R. Štefánika

reality Trenčín

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 82 m²

Directreal Pro - Hľadáte byt v pôvodnom stave, alebo investíciu s reálnym potenciálom? Ponúk

dateOfPublished01.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Trenčín

140,000 € 1707 €/m²