Na predaj lukratívny pozemok pri kúpalisku vo Veľkom Mederi so stavebným projektom pre apartmán

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 482 m²

Voľnébývanie.sk ponúka na predaj pozemok pri termálnom kúpalisku s kompletným projektom apartmá

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

60,500 € 126 €/m²

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK (1046 m²), VEĽKÝ MEDER

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,046 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

79,000 € 76 €/m²

Predaj pozemku 1300m2 v centre mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,300 m²

Realitná kancelária RE/MAX Attractive ponúka na predaj pozemok s rozlohou 1300 m2 v centre mes

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

156,000 € 120 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 600 m2, Veľký Meder, mestská časť Ižop

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 600 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 600 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

106 €/m2 106 €/m2

Predaj pozemku s rozlohoz 1424 m2. Veľký Meder mestská časť Ižop

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Konopná | 1,424 m²

Ponúkam na predaj pozemok o výmere 1424 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ve

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

90 €/m2 90 €/m2

Na predaj pozemok o výmere 648 m2, všetky inžinierske siete, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 648 m²

"ÚJ NEGYED" ("NOVÁ ŠTVRŤ"), ako ju nazývajú miestny obyvatelia. Ide o novú obytnú lokalitu, za

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

104 €/m2 104 €/m2

Pozemok na predaj, apartmánové, rekreačné domy, 10 RD, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Meder | 4,505 m²

IntExReal realitná kancelária ponúka na predaj pozemok na výstavbu v rekreačnej zóne mesta Veľk

Publikované: 21.12.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

550,000 € 122 €/m²

Na predaj stavebný pozemok vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Tibora Ága | 902 m²

-SK- Ponúkam na predaj nadštandardný stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v atrak

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

105 €/m2 105 €/m2

emme reality | Stavebný pozemok na predaj v novovybudovanej štvrti vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Tibora Ága | 1,129 m²

Realitná kancelária emme reality ponúka Vám na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1129 m², nach

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

99,000 € 88 €/m²

DIRECTREAL|LUKRATÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK 4505 m2 PRI TERRTMÁLNOM KÚPALISKU NA VYBUDOVANIE 10x APARTMÁNOVÝCH DOMOV

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Pri termálnom kúpalisku | 4,505 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na predaj lukratívny stavebný pozemok priamo pri termálnom kúpali

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

126.5 €/m2 127 €/m2

Veľký pozemok na predaj v centre mesta

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | 3,040 m²

Oto Horváth ponúka vám pozemok na predaj veľký priestranný pozemok v centre mesta. Pozemok je

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 11.02.2025
Pozemky na predaj Veľký Meder

100 €/m2 100 €/m2

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka pozemok vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | 3,921 m²

Ponúkame NA PREDAJ stavebný pozemok nachádzajúci sa v intraviliáne mesta Veľký Meder, v pokojno

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

50 €/m2 50 €/m2

IBA U NÁS! Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj lukratívne stavebné pozemky vo Veľkom Mederi.

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

IBA U NÁS! Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj lukratívne stavebné pozemky vo Veľkom

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

120 €/m2

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ pozemok vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Meder | 534 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ rovinatý ​​​​​​stavebný pozemok za veľmi výhodnú ce

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

37,710 € 71 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie