Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Team

M.R.Štefánika 3 94201 Šurany
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

15 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Rodinný dom s nádychom vidieka

reality Úľany nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná | 137 m²

Directreal Team - Rodinný dom v obci Úľany nad Žitavou je dobrou príležitosťou pre tých záujem

dateOfPublished16.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Úľany nad Žitavou

89,000 € 650 €/m²

DIRECTREAL|Sedliacky dom v Radave.

reality Radava

Rodinný dom | Radava | 125 m²

Directreal Team - V srdci malebnej obci Radava, kde sa spájajú ticho, krása a história, ponúka

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Radava

43,000 € 344 €/m²

DIRECTREAL|Štvorizbový prerobený byt s vlastnou garážou.

reality Úľany nad Žitavou

4 izbový byt | Hlavná | 85 m²

Directreal Team - Realitná kancelária Directreal Team ponúka na predaj kompletne zrekonštruova

dateOfPublished24.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Úľany nad Žitavou

156,000 € 1835 €/m²

DIRECTREAL|4 izbový dom v Branove

reality Branovo

Rodinný dom | Branovo | 270 m²

Directreal Team - Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť obývať 4 izbový dom v malebnom Branove.

dateOfPublished24.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Branovo

90,000 € 333 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v obci Úľany nad Žitavou

reality Úľany nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 676 m²

Directreal Team - Realitná kancelária Directreal Team ponúka na predaj stavebný pozemok, určen

dateOfPublished24.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Úľany nad Žitavou

38,350 € 57 €/m²

DIRECTREAL|4 izbový rodinný dom priamo v strede obce Dvory nad Žitavou.

reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Mostná | 210 m²

Directreal Team - V modernej, rýchlo sa rozvíjajúcej obci na južnom Slovensku, asi 8 minút aut

dateOfPublished04.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

60,000 € 286 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v obci Úľany nad Žitavou

reality Úľany nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 977 m²

Directreal Team - Premýšľate nad kúpou pozemku na stavbu domu, či len nad investíciou do budúc

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Úľany nad Žitavou

39,000 € 40 €/m²

DIRECTREAL|Apartmány na prenájom – Šurany – parkovanie + energie v cene.

reality Šurany

2 izbový byt | Kostolná | 43 m²

Directreal Team - Ponúkame Vám do prenájmu čiastočne zariadený 2 izbový apartmán v Šuranoch, č

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Šurany

550 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Zariadený 2-izbáčik na MDŽ v Šuranoch

reality Šurany

2 izbový byt | MDŽ | 65 m²

Directreal Team - Ponúkame na prenájom priestranný 2 izbový byt v blízkosti kompletnej občians

dateOfPublished24.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Šurany

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Kamenný dom s dušou – na predaj v tichej obci pri kúpeľoch Dudince

reality Terany

Rodinný dom | Terany | 165 m²

Directreal Team - Ponúkame na predaj starší kamenný dom s jedinečnou atmosférou, nachádzajúci

dateOfPublished28.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Terany

49,900 € 302 €/m²

DIRECTREAL|Dva 3-izbové byty, investičná príležitosť v Podhájskej.

reality Podhájska

3 izbový byt | Poštová | 106 m²

Directreal Team - PREDAJ – 2 identické 3-izbové byty v tehlovej štvorbytovke v Podhájskej Kom

dateOfPublished24.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Podhájska

185,000 € 1745 €/m²

DIRECTREAL|Rozľahlý investičný pozemok na výstavbu rodinných domov.

reality Úľany nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,733 m²

Directreal Team - Realitná kancelária Directreal Team vám ponúka na predaj pozemok vhodný pre

dateOfPublished24.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Úľany nad Žitavou

115,000 € 42 €/m²

DIRECTREAL|Záhrada so záhradným domčekom v Úľanoch nad Žitavou

reality Úľany nad Žitavou

Záhrada | Hliníky | 401 m²

Directreal Team - Ponúkame vám útulnú záhradu so záhradným domčekom v Úľanoch nad Žitavou. Ten

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Úľany nad Žitavou

29,500 € 74 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok na výstavbu Vášho nového bývania.

reality Trávnica

Pozemok pre rodinné domy | Zoborská | 2,077 m²

Directreal Team - Páni a dámy, realitná kancelária Directreal Team tu má pre vás bombastickú

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Trávnica

84,000 € 40 €/m²

DIRECTREAL|Elegantný 5 izbový dom na námestí.

reality Komjatice

Rodinný dom | Nám. Ondreja Cabana | 378 m²

Directreal Team - V samom srdci obce Komjatice, na Námestí Ondreja Cabana, postavil z kvalitný

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Komjatice

155,000 € 410 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka