Direct Real, spol. s r.o.

Direct Real, spol. s r.o.

Stará Vajnorská 11 83104 Bratislava-Nové Mesto Slovensko
Realitnú sieť Directreal sme založili v roku 2007. Odvtedy našimi rukami prešli desiatky tisíc nehnuteľností, ktoré si našli nových majiteľov. Kladieme dôraz na požiadavky predávajúceho, ale aj na potreby kupujúceho. Nepredávame len studené betónové múry. Predávame domov, emócie a spomienky. Hodnota nehnuteľnosti je pre mnohých ľudí nevyčísliteľná a my tomu dobre rozumieme. Marián Paták, majiteľ franšízovej značky Direct Real

offers.content.read.more

Direct Real, spol. s r.o.
Potočná 14 909 01 Skalica

Direct Real, spol. s r.o.
A.Kmeťa 12 968 01 Nová Baňa

Direct Real, spol. s r.o.
Popradská 17 03601 Stará Ľubovňa

Direct Real, spol. s r.o.
Letná 5 831 03 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
Hlavná 2156/14 2156 927 01 Šaľa

Direct Real, spol. s r.o.
Eisnerova 46 841 07 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
J.Kozáčeka 328 96001 Zvolen

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. sv. Anny 355 91101 Trenčín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Partner (43  agency.list.results)

Vajanského 2385/20 2385 924 01 Galanta

Direct Real, spol. s r.o.
Nám. osloboditeľov 32 031 01 Liptovský Mikuláš

Direct Real, spol. s r.o.
Budatínska 1 85105 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Dynamic (17  agency.list.results)

ul.Republiky 19 01001 Žilina

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Optimal (7  agency.list.results)

Mäsiarska 3143 90301 Senec

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Next Home (12  agency.list.results)

Slnečnicová 2370 90041 Rovinka

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal for Life (27  agency.list.results)

Komárňanská 266 947 01 Hurbanovo

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Exkluziv (61  agency.list.results)

Párovská 42 949 01 Nitra

Direct Real, spol. s r.o.
Gazdovský rad 1739/49A 49 931 01 Šamorín

Direct Real, spol. s r.o.

Directreal Comfort (59  agency.list.results)

Bacsákova 16 929 01 Dunajská Streda

Direct Real, spol. s r.o.
Železničná 40 984 01 Lučenec

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 3 94201 Šurany

Direct Real, spol. s r.o.
Stará Vajnorská 11 831 04 Bratislava

Direct Real, spol. s r.o.
M.R.Štefánika 2297 926 01 Sereď

665 agency.list.results agency.detail.offers

DIRECTREAL|Predáme dvojgeneračný dom v meste Gbely s 3 a 4 izbovou bytovou jednotkou.

reality Gbely

Rodinný dom | Čsl. Armády | 282 m²

Directreal Fair - Hľadáte bývanie pre veľkú rodinu alebo dve generácie, kde bude mať každý dos

dateOfPublished06.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Gbely

255,000 € 904 €/m²

DIRECTREAL|ETAPA D UŽ V PREDAJI, NOVÉ BYTY VEDĽA TERMÁLNEHO KÚPALISKA V DUNAJSKEJ STREDE - BYTOVÝ DOM "D" - 3 IZBOVÝ BYT 62 m2 + LOGGIA 19,58 m2

reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Pri termálnom kúpalisku | 81.58 m²

Directreal Comfort - ETAPA "D" UŽ V PREDAJI!!! - TYP "6" Tento byt, ako aj prostredie splní v

dateOfPublished25.09.2024 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

175,990 € 1900 €/m²

DIRECTREAL|4-izbový dom na veľkom pozemku 2 157 m² – Trnovec n. Váhom

reality Trnovec nad Váhom

Rodinný dom | Trnovec nad Váhom | 151 m²

Directreal Family - Priestranný 4-izbový dom s veľkým pozemkom – Trnovec nad Váhom Ponúkame n

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Trnovec nad Váhom

124,800 € 826 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom exkluzívneho bytu v centre mesta Šaľa - okamžite voľný

reality Šaľa

3 izbový byt | Hlavná | 49 m²

Directreal Family - Ponúkam na prenájom jedinečne zrekonštruovaný byt nachádzajúci sa na ulici

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Šaľa

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|2 izbový byt s výbornou polohou v uzavretom areáli

reality Šaľa

2 izbový byt | M.R. Štefánika | 60 m²

Directreal Family - Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o podlahovej plo

dateOfPublished05.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

122,000 € 2033 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj 5-izb.VIDIECKY dom s GARÁŽOU,letnou kuchyňou v KĽUDNOM prostredí na PEKNOM pozemku 2041 m2 s dobrými susedmi v Hurbanove IBA U NÁS

reality Hurbanovo

Rodinný dom | Hurbanovo | 202 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:174511 ná

dateOfPublished09.02.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

65,000 € 322 €/m²

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA!Na predaj 5-izb.dom,čiastočne rekonštruovaný_2 kúpeľne,2 vchody,2 VEĽKÉ terasy,garáž,LEN 15 min. autom aj VLAKOM od NZ.EXKLUZÍVNE U NÁS!

reality Nové Zámky

Rodinný dom | 15 min.autom aj vlakom od NZ | 289.7 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID:176251 ná

dateOfPublished16.11.2025 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

129,900 € 448 €/m²

DIRECTREAL|Atraktívne apartmány na Donovaloch

reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 61 m²

Directreal Next Home - Ahojte milí investori a budúci majitelia ! Máme pre vás skvelú prílež

dateOfPublished07.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,039 € 3427 €/m²

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA! Na predaj PEKNÝ OPLOTENÝ stavebný pozemok o výmere 748 m2 vo vyhľadávanej lokalite neďaleko centra v Hurbanove. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!

reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovo | 748 m²

Directreal for Life - EXKLUZÍVNE IBA U NÁS!!! Na domovskej stránke DirectReal pod ID 376096 ná

dateOfPublished19.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

48,000 € 64 €/m²

DIRECTREAL|Bývanie s výhľadom na Tatry – zrekonštruovaný 2-izbový byt v top lokalite Spišskej Novej Vsi

reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | Za Hornadom | 56 m²

Directreal Super - Na predaj ponúkame štýlový 2-izbový byt s kuchyňou (2+1) nachádzajúci sa v

dateOfPublished20.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

159,000 € 2839 €/m²

DIRECTREAL|Prenájom čiastočne zariadeného 2 izbového bytu na SNP v Holíči

reality Holíč

2 izbový byt | SNP | 46 m²

Directreal Fair - Dáme do prenájmu 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, čiastočne zariade

dateOfPublished18.02.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na prenájom Holíč

515 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Prenájom Bowling Center v Skalici

reality Skalica

Obchodné priestory | Vajanského | 360 m²

Directreal Fair - Ponúkame na prenájom Bowling Center v meste Skalica. Nachádza sa v príjemnom

dateOfPublished22.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Skalica

Cena dohodou

DIRECTREAL|Predáme pozemok v Skalici časť Višňovec

reality Skalica

Orná pôda | Višňovec | 1,992 m²

Directreal Fair - V exkluzívnom zastúpení klienta predáme pozemok v Skalici v lokalite Višňove

dateOfPublished12.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

72,700 € 36 €/m²

DIRECTREAL|Priestory pre ordinácie alebo administratívu v reprezentatívnej novostavbe

reality Ružomberok

Kancelárie, administratívne priestory | J. Jančeka | 200 m²

Directreal LMCity - Hľadáte moderné reprezentatívne priestory pre vašu firmu alebo ordináciu?

dateOfPublished07.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Priestory na prenájom Ružomberok

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Na prenájom luxusný 5.-izbový dom v Hrubej Boršo s možnosťou kúpania v jazere.

reality Hrubá Borša

Rodinný dom | Rezidenčná | 142 m²

Directreal Optimal - Realitná kancelária Directreal Optimal Senec, ponúka na prenájom lukratív

dateOfPublished08.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na prenájom Hrubá Borša

2,100 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Komplet zariadený 2 izbový byt s 2 loggiami a vlastným kúrením

reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátova | 66.99 m²

Directreal Smile - Ponúkame na predaj slnečný, moderne riešený 2-izbový byt s výbornou energio

dateOfPublished30.03.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3581 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v obci Úľany nad Žitavou

reality Úľany nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 977 m²

Directreal Team - Premýšľate nad kúpou pozemku na stavbu domu, či len nad investíciou do budúc

dateOfPublished11.05.2026 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Úľany nad Žitavou

39,000 € 40 €/m²

DIRECTREAL|RODINNÝ DOM, VEDĽAJŠIE MIESTNOSTI, VEĽKÁ MUROVANÁ GARÁŽ S MONTÁŽNOU JAMOU, POZEMOK VEĽKÝ 1614 m2 S MOŽNOSŤOU ROZDELENIA NA DVE STAVEBNÉ POZEMKY

reality Búč

Rodinný dom | Dlhá ulica | 200 m²

Directreal Comfort - Vžite sa do roly architekta a designera, kedy môžete využiť všetky svoje

dateOfPublished22.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Búč

79,990 € 400 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|OBCHODNO - SKLADOVÁ NEHNUTEĽNOSŤ S ADMINISTRATÍVNYM A SOCIÁLNYM ZÁZEMÍM NA DLHODOBÝ PRENÁJOM, BUDOVA KOMPLET 1622 m2, DVOR - BETÓNOVÁ PLOCHA 2658 m2

reality Most pri Bratislave

Skladový objekt | Most pri Bratislave | 4,280 m²

Directreal Comfort - Ponúkam na prenájom kvalitný, murovaný skladový priestor kúsok od Bratisl

dateOfPublished23.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Objekty na prenájom Most pri Bratislave

9,240 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|,,ZNÍŽENÁ CENA" Atraktívny pozemok na predaj v obci Bušovce s panorámou Tatier

reality Bušovce

Záhrada | Intravilan | 1,187 m²

Directreal Super - Predaj slnečného rovinatého pozemku v Bušovciach s výhľadom na Tatry – ideá

dateOfPublished02.12.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Bušovce

18,999 € 16 €/m²

DIRECTREAL|Stavebný pozemok v Kvetoslavove územná zóna Pri lesíku

reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Pri lesiku | 600 m²

Directreal Live - Predám stavebný pozemok v obci Kvetoslavov o výmere 600m2. Inžinierske siete

dateOfPublished13.01.2023 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

168,000 € 280 €/m²

DIRECTREAL|Predáme 2-izbový byt, 60 m², garáž, 2 balkóny, Bitarová

reality Žilina

2 izbový byt | Žilina | 60 m²

Directreal Dynamic - Hľadáte bývanie, kde spojíte pokoj vidieka s rýchlou dostupnosťou do okol

dateOfPublished19.04.2026 dateOfmodified22.05.2026
Byty na predaj Žilina

145,000 € 2417 €/m²

DIRECTREAL|ZNÍŽENÁ CENA-Rodinný dom v tichej lokalite, v širšom centre mesta

reality Lučenec

Rodinný dom | J. Martinčeka | 160 m²

Directreal MM - Directreal ponúka na predaj rodinný dom v tichej časti mesta, na ulici Martinč

dateOfPublished13.01.2023 dateOfmodified22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

125,000 € 869 €/m²

DIRECTREAL|POZEMOK 612 M2 - VÝBORNÁ POLOHA NA HLAVNEJ PRÍSTUPOVEJ CESTE BLÍZKO KOMPY - VO VOJKE NAD DUNAJOM

reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Vojka nad Dunajom | 612 m²

Directreal Office - Ponúkame na predaj pozemok na začiatku obce Vojka nad Dunajom o výmere 612

dateOfPublished22.09.2025 dateOfmodified22.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

Cena dohodou