16 agency.list.results agency.detail.offers
Rodinný dom | Tešedíkovo | 130 m²
Directreal Family - V exkluzívnom zastúpení ponúkam na predaj pekne zrekonštruovaný rodinný do
Cena dohodou
Rodinný dom | Košúty | 93 m²
Directreal Family - Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový bungalov nachádzajúci sa v obľúben
229,900 € 2472 €/m²
Rodinný dom | Dolný Jatov | 189 m²
Directreal Family - Veľký pozemok + dom za cenu bytu! Ponúkame na predaj rodinný dom v pokojn
88,400 € 468 €/m²
Garáž | Dolná | 19 m²
Directreal Family - Garáž s elektrinou a jamou – Šaľa, Dolná Ideálna pre vodičov, domácich ma
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Nitrianska | 225 m²
Directreal Family - Prenájom multifunkčnej haly – 225 m², Šaľa – časť Veča Ponúkame na prenáj
Cena dohodou
2 izbový byt | Budovateľská | 48 m²
Directreal Family - Ponúkame na prenájom zariadený útulný 2-izbový byt v centre mesta Šaľa, na
500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Hlavná | 310 m²
Directreal Family - Na predaj priestranný rodinný dom v obci Selice – ideálne miesto pre poko
225,000 € 726 €/m²
Rodinný dom | Trnovec nad Váhom | 151 m²
Directreal Family - Priestranný 4-izbový dom s veľkým pozemkom – Trnovec nad Váhom Ponúkame n
124,800 € 826 €/m²
3 izbový byt | Hlavná | 49 m²
Directreal Family - Ponúkam na prenájom jedinečne zrekonštruovaný byt nachádzajúci sa na ulici
800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | M.R. Štefánika | 60 m²
Directreal Family - Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o podlahovej plo
122,000 € 2033 €/m²
Rodinný dom | Topoľnica | 138 m²
Directreal Family - V zastúpení majiteľov Vám ponúkam tento priestranný 4-izbový bungalov v po
229,900 € 1666 €/m²
Rodinný dom | Trnovec nad Váhom | 110 m²
Directreal Family - Ponúkam Vám na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v pokojnej lokalite v
264,900 € 2408 €/m²
Reštaurácia | Svätého Gorazda | 77 m²
Directreal Family - Na prenájom zariadená kaviareň s presklenou terasou v centre obce Močenok
650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Mostová | 30 m²
Directreal Family - Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 1 izbový byt na ulici Mostová na sídlisk
88,000 € 2933 €/m²
Rodinný dom | Jabloňova | 110 m²
Directreal Family - Moderné bývanie pre rodinu, ktorá túži po pokoji – Šaľa pri Váhu Predstav
220,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Dóžova | 240 m²
Directreal Family - V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj priestranný 7 izbový r
240,000 € 1000 €/m²
modals.realsoft_redirect.text