(JuQUl8yWo5R) Aktualizovaný: 25. 09. 2023 1. publikácia: 25. 09. 2023

VYMENÍME RODINNÝ DOM v obci IVANOVCE za 3 izb. byt

Ivanovce
Ivanovce • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

179 000 € 895 €/m²

Základné informácie

Druh:
Rodinný dom

Typ:
Výmena

Úžitková plocha:
200 m²

Plocha pozemku:
970 m²
Info

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka NA VÝMENU RODINNÝ DOM vo vyhľadávanej obci Ivanovce, približne 12 km od Trenčína. Dom je v DOBROM, UDŽIAVANOM STAVE. Dom má výbornú polohu v tichej okrajovej časti obce, zároveň je pešo dostupná kompletná občianska vybavenosť. Rodinný dom bol postavený v 80-tych rokoch, stavba je zdravá, suchá, vhodná po menšej modernizácii interiéru ihneď k nasťahovaniu. Približne pred 12. rokmi prebehla na dome rekonštrukcia poschodia a strechy. V prízemí bola pristavená v minulom roku nová kúpeľňa a WC.


Dom je riešený ako DVOJGENERAČNÝ - DVA BYTY s DVOMI SAMOSTATNÝMI VCHODMI. Je napojený na všetky inžinierske siete + vlastná studňa (plyn, voda, elektrina majú samostatné merače za každú obytnú jednotku).  Dispozícia domu: čiastočne podpivničený; prízemie: zádverie, veľká chodba so schodiskom do jednej obytnej jednotky a samostatný vchod do druhej obytnej jednotky, ktorá sa nachádza na prízemí a skladá sa z kuchyne, komory, dvoch veľkých izieb, kúpeľne a samostatného WC. 


Ďalšia obytná jednotka je na poschodí a dispozične sa skladá z chodby, kde je pracovný kút, troch samostatných izieb, z obývacej časti ktorá je spojená s kuchyňou a má výstup na veľkú slnečnú terasu. Z chodby sa ďalej dostaneme do veľkej kúpeľne a samostatného WC.


Na pozemku sa nachádzajú ďalšie dve stavby, a to: podpivničená garáž so skladovacími priestormi v podkroví a staršia hospodárska budova s pristaveným dreveným altánkom na príjemné posedenie na dvore. Nad touto budovou sú tiež v podkroví úložné priestory. 


Rodinný dom vymeníme za 2 - 3 izbový byt v Trenčíne alebo v okolitých obciach v smere k Novému Mestu nad Váhom. Doplatok za výmenu si dohodneme podľa ponúkaného bytu.


Na Vaše ďalšie otázky Vám radi odpovieme a v prípade záujmu zabezpečíme obhliadku tohto domu. Kontakt: Ing. Mangundová Zuzana, RSc., tel.: 0915 753 000, mail: info@vasereality.sk


Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.


Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky

ß
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
200 m²

Stav nehnuteľnosti:
Čiastočná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Druh domu:
Dvojgeneračný

Prechodová izba:
Nie

Plocha pozemku:
970 m²

Zastavaná plocha:
300 m²
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Ing. Zuzana Mangundová, RSc.

pobočka Trenčín

09157530...0915753000 zobraziť číslo

VAŠE REALITY s.r.o.

Kniežaťa Pribinu 2 • 91101, Trenčín (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

179 000 € 895 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Zuzana Mangundová, RSc.

pobočka Trenčín

09157530...0915753000 zobraziť číslo