Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2.

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,694 m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2. Cena u makléra. Dostupnosť sieti je cca 50m od pozemku. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

1 € 0 €/m²

RODINNÝ DOM NA PREDAJ V CENTRE OBCE SELICE

Reality Selice

Rodinný dom | Kováčska 26 | 148 m²

LUKÁŠ REHOR z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. rodinný dom s pozemkom o rozlohe 133

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Selice

125,000 € 845 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Skladovacia hala na prenájom - 1.590 m2, Staničná ul., Zohor.

Reality Zohor

Skladový objekt | Staničná | 1,590 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladovú halu o celkovej výmere 1.590 m2 na Staničnej ul. v obci Zohor

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Zohor

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predám dva stavebné pozemky pod lesom Nitra - Zobor, 1635m2.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 885 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky - pre rodinný dom Nitra, Hraničná, Zobor. Plocha: prvého poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160 €/m2 160 €/m2

Predám stavebný pozemok Nitra - Šúdolská ulica.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,445 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1445m2. Mierne s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

178,000 € 123 €/m²

NOVOSTAVBA - Rodinné domy 4 izb. v obci Gaboltov okr. Bardejov

Reality Gaboltov

Rodinný dom | Gaboltov | 121 m²

KING REAL Bardejov exkluzívne ponúka na predaj nový projekt 2 rodinných domov v centre obce Gab

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Gaboltov

199,900 € 1652 €/m²

PREDAJ: Rodinné domy MONASTERY Prešov, Nižná Šebastová

Reality Prešov

Rodinný dom | Kláštorná | 134 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Rodinné domy MONASTERY, Prešov - mestská časť Nižná Šebastová, ul. Kláš

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prešov

450,000 € 3358 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Klimatizovaný administratívny priestor na prenájom - 167 m2, ul. Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 167 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný administratívny priestor o výmere 167 m2, situovaný na atraktívn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,400 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rodinný dom v obci Šarišské Čierne okr. Bardejov - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Šarišské Čierne

Rodinný dom | 24 | 94 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom v obci Šarišské Čierne, ktoré je vzdialené 14

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šarišské Čierne

84,900 € 903 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Kancelária s bezplatným parkovaním na prenájom - 19 m2, Rybničná ul.

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Rybničná | 19 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu o výmere 19 m2, situovanú v zrekonštruovanej budove na Rybn

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

201 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory s umývadlom - od 15 m2, Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Račianska | 15.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v 6 posch. administratívnej budove na Račianskej

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

8.92 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prenájom nadštandardných Skladovacích priestorov Prešov

Reality Prešov

Priestor pre sklad | - | 5,506.4 m²

Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na prenájom skladové priestory v obci Široké pri Prešove s priamym diaľ

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

3.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Prešov, Šidlovec s veľkou záhradou na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská 58 | 300 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v Prešove, časť Šidlovec, ul. Dúbravská 58 s obr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok na predaj SVINIA

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Jarková | 689 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok o veľkosti 689m2 za cenu 39.500,-€ v obci SV

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

39,500 € 57 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 5 izbový dom, ktorý Vám zmení každý deň na víkend na predaj

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Mravenisko | 137 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL, Vám ponúka na predaj útulný a štedro riešený 5-izbový rodin

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

259,000 € 1891 €/m²

Plne vybavený kadernícky priestor - podnájom – Račianska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Račianska | 18 m²

Ponúkame do podnájmu kompletne zariadený kadernícky priestor o výmere 14,04 m² so samostatnou m

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na podnájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Kancelárie v nižšom štandarde - rôzne výmery, Kukučínova ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kukučínova | 17.72 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie v rôznych výmerách v 3 poschodovej budove v skladovo-admini

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kancelársky priestor s vlastným zázemím na prenájom - 107 m2, Šafárikovo námestie.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Šafárikovo námestie | 106.8 m²

Ponúkame Vám na prenájom zrekonštruovaný kancelársky priestor o výmere 106,8 m2 s vlastným záze

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

12.92 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3-izbový byt s výhľadom - Nábrežná, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná 99 | 99.24 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Lukáš Mentel 🏡 Štýlové mestské bývanie na top adrese – Náb

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

146,000 € 1471 €/m²

Pozemok vhodný pre voľno časové aktivity na prenájom - 5.755 m2, Bory.

Reality Bratislava-Dúbravka

Rekreačný pozemok | Bory | 5,755 m²

Ponúkame Vám na prenájom pekný, slnečný pozemok o výmere 5.755 m2 vhodný pre rôzne voľnočasové

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Dúbravka

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok v obci Jatov

Reality Jatov

Pozemok pre rodinné domy | 203 | 1,205 m²

🏡 Na predaj pozemok v obci Jatov – ideálny pre výstavbu rodinného domu! Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Jatov

47,000 € 39 €/m²

Skladovacie kontajnery na prenájom - 83 m3, Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | Bory | 29 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové lodné kontajnery s objemom 83,5 m3 (rozmery: š 2,4 x d 12 x v 2,9

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

190 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PREDAJ BUDOVA POTRAVÍN a POHOSTINSTVA

Reality Nižný Komárnik

Obchodné priestory | - | 170 m²

KING REAL Vám ponúka na predaj budovu potravín a pohostinstva v Nižnom Komárniku s výbornou d

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Nižný Komárnik

30,000 € 176 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

🏡 Pozemok s rodinným domom na odstránenie – Malé Ripňany

Reality Malé Ripňany

Pozemok pre rodinné domy | Malé Ripňany 74 | 3,823 m²

🏡 Pozemok s rodinným domom na odstránenie – Malé Ripňany Predmetom predaja je rozsiahly pozemo

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Malé Ripňany

115,000 € 30 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23041)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie