Pallas - realitná kancelária hľadá 2-3-izbový byt v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | A. Hlinku | 0 m²

KÚPIME 2–3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V PIEŠŤANOCH – HOTOVÝ KLIENT ČAKÁ Realitná kancelária Pallas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÝ! IDEÁLNY BYT PRE PRACUJÚCI PÁR - lokalita JUH

Reality Piešťany

2 izbový byt | Brezová | 73 m²

č.9864ab 2-izbový byt s loggiou na prenájom | JUH – Brezová ulica, Piešťany Hľadáte štýlové bý

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ! PRENÁJOM príjemného 2-izb. bytu v lokalite JUH

Reality Piešťany

2 izbový byt | Brezová | 72 m²

č.9864 Moderný 2-izbový byt s loggiou na prenájom | JUH – Brezová ulica, Piešťany Hľadáte štýl

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

PREDAJ 2-poschodového domu v CENTRE

Reality Piešťany

Rodinný dom | Kukučínova | 240 m²

č. 1502a NA PREDAJ – Rodinný dom s výnimočným potenciálom v srdci Piešťan Hľadáte nehnuteľnosť

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Piešťany

450,000 € 1875 €/m²

PREDAJ APARTMÁN CHORVÁTSKO - 4-izbový PENTHOUSU Grebaštica

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

č. 2596b - 4-izbový Penthous Apartmán s loggiou a krytou terasou - novostavba v modernom bytovo

Publikované: 14.02.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj

375,000 € 3110 €/m²

PREDAJ 5-izb. RD na rekonštrukciu v lokalite FLOREÁT - VIZUALIZÁCIA VO FOTO

Reality Piešťany

Rodinný dom | Robotnícka | 132 m²

č. 1495 - výhradný predaj rodinného domu s predzáhradkou a záhradou o rozlohe 704 m2 v tichej l

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Piešťany

245,000 € 1856 €/m²

BA/Staré Mesto-Prenájom zariadenej garsónky na Grösslingovej v centre

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Grösslingova | 21.76 m²

Ak hľadáte byt s pešou dostupnosťou do centra mesta, výbornými spojmi do celej Bratislavy či už

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

430 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zariadený menší 1-izb. byt, 28 m², kompletná rekonštrukcia, internet, parkovanie, kuchyňa samostatná, na Trnavskej ceste v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 28 m²

Ponúkame na prenájom menší 1-izbový byt na Trnavskej ceste v Ružinove (smer letisko, Ikea, Avio

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

470 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Nová cena ! Stavebný pozemok pre investíciu alebo rekreáciu.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Frankovská | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v katastrálnom území Vinohrady, Bratislava III - Nové M

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

35,000 € 175 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nové skolaudované byty a apartmány v projekte vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Rybničná | 92 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

260,000 € 2826 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nová atratívna cena. Investičná príležitosť. Pozemok neďaleko jazera.

Reality Ivanka pri Dunaji

Orná pôda | Hviezdoslavova | 7,000 m²

Kľúč RK: Nová, nižšia cena! Ponúkame Vám na predaj pozemok neďaleko jazera v Ivanke pri Dunaji

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

10 €/m2 10 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2i - 3i. byt v Bratislave II..

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 55 m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme 2-3-izbový byt o rozlohe min.50m2 -70m2. Byt by mal mať balkón.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

200,000 € 3636 €/m²

Kúpime garsónku alebo 1-izb. byt v Senci.

Reality Senec

Garsónka | Nezadaná | 25 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Senca. Hľadáme 1-izbový alebo väčš

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Senec

130,000 € 5200 €/m²

Hľadáme na kúpu pozemky na výstavbu v Bratislavskom kraji.

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky - na výstavbu bytov, rodinných domov, domu pre seni

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Ponuka pre podnikateľov, investorov - priemyselné pozemky s IS.

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Viničianska | 3,100 m²

Výnimočná ponuka pre podnikateľov a investorov - stavebné pozemky s IS. Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

Cena dohodou

Pozemok v rekreačnej oblasti. Kučišdorfská dolina

Reality Pezinok

Rekreačný pozemok | Kučišdorfská dolina | 18,600 m²

Ponúkame Vám zaujímavý pozemok pri priehrade v rekreačnej oblasti Kučišdorfská dolina, 10min. a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

12 €/m2 12 €/m2

Hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu v Bratislavskom kraji

Reality Pezinok

Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu ( pre občiansku vybavenosť) v Bratisla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu pozemok pre liečebňu v Bratislavskom, Trnavskom kraji

Reality Dunajská Streda

Hotel, penzión, ubytovňa | 0 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na kúpa Dunajská Streda

Cena dohodou

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | 50.5 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáte les a lúku v okrese Pezinok? Budmerice

Reality Budmerice

Orná pôda | 5,000 m²

Ponúkame pozemky za výhodnú cenu v Bratislavskom kraji! Pozemky majú prístup z bočnej asfaltov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

2.5 €/m2 3 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpime pôdu, záhradu, vinohrad v okrese Pezinok.

Reality Pezinok

Orná pôda | Nezadaná | 5,000 m²

Pre našich klientov hľadáme na kúpu pozemky na súkromné využitie v okrese Pezinok: - vinohrad

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

Cena dohodou

Sklad 68m2 v areáli. Šenkvická ul.

Reality Pezinok

Priestor pre sklad | Šenkvická cesta | 68 m²

Ponúkame Vám sklad 68m2 v širšom centre Pezinka na Šenkvickej ceste, neďaleko Sochy slobody, pr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Kúpime nový alebo zrekonštruovaný 1iz. - 2-izb. byt v Pezinku.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Pezinka (aj lokality Juh, Sahara,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

150,000 € 3000 €/m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v okrese Pezinok.

Reality Pezinok

Rodinný dom | 0 m²

Pre nášho VIP klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v okrese Pezinok. Dom môže byť aj v pôvodnom

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Pezinok

350,000 €

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23065)
Upresniť hľadanie