Dom, kde sa konečne nebudete tlačiť

Reality Myjava

Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²

Hľadáte skutočný domov pre veľkú rodinu v Myjave? Teraz za lepšiu cenu! Ak potrebujete priesto

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Myjava

243,000 € 1125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v blízkosti Starej Turej

Reality Stará Turá

Záhrada | 1,658 m²

Pripravujeme pre vás na predaj pozemok o výmere 1 658 m² v katastrálnom území Stará Turá. Pozem

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

Info v RK

Miesto, kde si užijete nielen jar naplno

Reality Stará Turá

Chata, drevenica, zrub | Holubyho | 24 m²

Hľadáte miesto, kde môžete hneď oddychovať aj pestovať? Táto chata s upravenou záhradou je prip

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

24,000 € 1000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Už čoskoro - 4 izbový byt v Starej Turej

Reality Stará Turá

4 izbový byt | 75 m²

Onedlho zaradíme do ponuky 4-izbový byt v Starej Turej po čiastočnej rekonštrukcii vo veľmi dob

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stará Turá

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Stavebný pozemok za skvelú cenu na okraji Papradi

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,194 m²

Ponúkame vám na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 3 194 m², ktorý si zamilujete najmä vďa

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

69,990 € 22 €/m²

BÝVANIE S VLASTNÝM SADOM? Rodinný dom len 7 min. od NM

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

Hľadáte priestor, kde sa vaše sny nebudú musieť prispôsobovať stenám? Väčšina ľudí hľadá hotové

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

125,000 € 977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Komerčný pozemok 6 000 m² so stavebným povolením v najväčšej retailovej zóne Liptovského Mikuláša - Kamenné Pole

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Kamenné pole | 6,000 m²

Ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 6 000 m² v lokalite Kamenné Pole v Liptovskom Miku

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

PREDAJ: 4 izbový rodinný dom, novostavba bungalov, Rovinka, Veľké Košariská

Reality Rovinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v rekreačnej ob

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rovinka

358,000 € 2754 €/m²

PRENÁJOM: obchodný priestor 34 m2, Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 34 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na prenájom obchodný priestor na Obchodnej ulici v Starom Me

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

680 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

PREDAJ: 4 izbový rodinný dom, novostavba bungalov, Veľké Košariská

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Košariská | 100 m²

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

358,000 € 3580 €/m²

VÝNIMOČNÝ LUXUSNE VYHOTOVENÝ INDUSTRIÁLNY LOFT SO SAUNOU A JACUZZI

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Turbínová | 164 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jed

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Arvin & Benet | Svetlý štýlový 1-izbový byt s veľkým balkónom v obľúbenej lokalite Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 36.24 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom krásny priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratisla

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný Dom s Hospodárskou Budovou a Pozemkom

Reality Hriňová

Rodinný dom | Murínka | 150 m²

LDreality s. r. o., Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom postavený na štedr

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hriňová

159,900 € 1066 €/m²

Novinka
Novinka

LEVELREAL | Na prenájom 1-izbový byt v Seredi, Srdiečkovo

Reality Sereď

1 izbový byt | D. Štúra | 36 m²

V zastúpení majiteľa, ponúkame na prenájom 1-izbový byt v Seredi na ulici D. Štúra v novostavbe

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Sereď

550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

OC ISLAND - Na prenájom skladové priestory v Trnave, LEVELREAL

Reality Trnava

Skladový objekt | Ulica Mikovíniho | 1,300 m²

LEVEL REAL ponúka na prenájom skladové priestory v OC ISLAND na sídlisku Linčianska na križovat

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

6.9 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

LEVELREAL | Na prenájom kancelárske priestory v OC ISLAND

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Zelenečská ulica | 20 m²

LEVEL REAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v OC ISLAND na sídlisku Linčianska v Trnave

Publikované: 26.08.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Garsónka na prenájom v Štefanovej

Reality Štefanová

Garsónka | 24 m²

Ponúkame na prenájom útulnú, kompletne zariadenú garsónku v obci Štefanová (okres Pezinok). Byt

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Štefanová

400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Mesačná ul., Častá - stavebný pozemok s prípojkami

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | 793 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok so sieťami v novom zastavanom území obc

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Častá

186 €/m2 186 €/m2

OC ISLAND - Na prenájom viac-účelový priestor, LEVELREAL

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Mikovíniho | 422 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trnava, Mikoviniho. Úžitková plocha

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Trnava

8 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

REKREAČNÁ CHATA V SRDCI MALÝCH KARPÁT – LIMBACH, LEITNÉ

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Lietne | 128 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

260,000 € 2031 €/m²

Stavebný pozemok s bonusom

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 464 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok, ktorý je ako stvorený pre stavbu moderného prízemného rod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

64,500 € 139 €/m²

Komfortný 6 izbový dom v Modre na Vinárskej ulici, 12,5 ar pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Vinárska | 290 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite vi

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Modra

635,000 € 2190 €/m²

Častá - Píla - Rodinný dom s vnút. bazénom a dvojgarážou

Reality Častá

Rodinný dom | Píla - Rázcestie | 200 m²

Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovaný rodinný dom v obci Pí

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Častá

488,000 € 2440 €/m²

LEVEL REAL - Dopredaj posledných bytov v projekte Cisárky

Reality Sereď

3 izbový byt | Hornočepeňská | 86.69 m²

LEVEL REAL ako exkluzívny predajca projektu Cisárky ponúka na predaj 3-izbový byt na periférii

Publikované: 25.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23050)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie