Rodinný dom | Trebuľková | 200 m²
Ponúkame na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 5-izbového rodinného domu v stave holo
645,000 € 3225 €/m²
4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²
Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter
298,500 € 2211 €/m²
3 izbový byt | Školská | 72 m²
Základné informácie: Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt s loggiou. V prípade záujmu možnosť dok
179,900 € 2499 €/m²
Garáž | Dlhá | 18.8 m²
Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcu sa na Kukučínovej ul. (križovatka Dlhej, Vajanského a
21,500 € 1144 €/m²
Rodinný dom | Jelšová | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t
339,000 € 2260 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.
190,000 € 228 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | 2,381.5 m²
Ponúkame vám možnosť investovať do pozemkov v pokojnej lokalite na okraji Starej Turej, s dobrý
15,900 € 7 €/m²
Lúka, pasienok | Podkozince | 1 m²
Hľadáte pozemok v tichej prírode, no zároveň s dobrou dostupnosťou? Ponúkame vám na predaj via
5 €/m2 5 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²
Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Lubina, situovaný v pokojnej vedľajšej ulici len
58,990 € 100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²
Ak hľadáte ideálne miesto na výstavbu domu alebo rekreačnej nehnuteľnosti v tichom prírodnom pr
68,500 € 62 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,306 m²
Ak túžite po mieste, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a budete obklopení prírodou, tento
15 €/m2 15 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 770 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite mesta Stará Turá, situovaný v poko
48,500 € 63 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 107.47 m²
Ponúkame vám na predaj štýlovú rekreačnú chatu po kompletnej rekonštrukcii, situovanú v tichom
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 98 m²
Hľadáte bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s pokojom a súkromím rodinného domu? Tento zrekonštr
129,990 € 1326 €/m²
Výrobný objekt | 1,145 m²
Máme výbornú príležitosť pre podnikateľov a investorov. Ponúkame vám na predaj podnikateľský o
196,400 € 172 €/m²
Garáž | Mýtna | 12 m²
Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom parkovacie státie v rezidenčnom projekte
130 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 97 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom z roku 1950 v pokojnej osade Hodulov Vrch, obec Hrašné, v krásno
62,400 € 643 €/m²
Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²
Hľadáte skutočný domov pre veľkú rodinu v Myjave? Teraz za lepšiu cenu! Ak potrebujete priesto
243,000 € 1125 €/m²
Záhrada | 1,658 m²
Pripravujeme pre vás na predaj pozemok o výmere 1 658 m² v katastrálnom území Stará Turá. Pozem
Info v RK
Chata, drevenica, zrub | Holubyho | 24 m²
Hľadáte miesto, kde môžete hneď oddychovať aj pestovať? Táto chata s upravenou záhradou je prip
24,000 € 1000 €/m²
4 izbový byt | 75 m²
Onedlho zaradíme do ponuky 4-izbový byt v Starej Turej po čiastočnej rekonštrukcii vo veľmi dob
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²
Hľadáte priestor, kde sa vaše sny nebudú musieť prispôsobovať stenám? Väčšina ľudí hľadá hotové
125,000 € 977 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,194 m²
Ponúkame vám na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 3 194 m², ktorý si zamilujete najmä vďa
69,990 € 22 €/m²
Komerčná zóna | Kamenné pole | 6,000 m²
Ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 6 000 m² v lokalite Kamenné Pole v Liptovskom Miku
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.