Len u nás!DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo pri Dunaji chatovej oblasti

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 100 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

64,900 € 649 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kračany

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | 100 m²

DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kra

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

Cena dohodou

Len u nás!DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok od centre mesta.

Reality Dunajská Streda

Garsónka | 25 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

88,900 € 3556 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj izbového rodinného domu v obci Ohrady

Reality Ohrady

Rodinný dom | 90 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v obci Ohr

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ohrady

156,900 € 1743 €/m²

LEN U NÁS! Predáme lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v Mliečanoch

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,902 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v

Publikované: 26.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

240,000 € 126 €/m²

Pre INVESTOROV lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri nájazde na diaľnicu R7.

Reality Holice

Pozemok pre rodinné domy | Stará Gala | 6,017 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri n

Publikované: 02.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Holice

70 €/m2 70 €/m2

LEN U NÁS!!!Výborný investičný zámer/DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jednotkami v obci Tomášíkovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | 318 m²

DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jed

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

326,000 € 1025 €/m²

Rezervovaný/ DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves

Reality Dunajská Streda

2 izbový byt | 44 m²

DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves. Plocha: úžitk

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

109,990 € 2500 €/m²

Len u nás!Chata na predaj priamo pri brehu ideálne pre rybárov ako aj na oddych v Gabčíkovo,Prístav

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístv v priamo

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

39,990 € 267 €/m²

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

39,990 € 267 €/m²

Areté real - Zľava!Predaj dvojgeneračného rodinného domu vhodného aj na podnikanie spojeného s bývaním v strategickej lokalite s prístupom priamo z hlavnej cesty v obci Viničné

Reality Pezinok

Rodinný dom | Hlavná,Viničné | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom s potenciálom pre podnikanie aj b

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

319,900 € 1941 €/m²

Areté real - Predaj nádhernej chaty s príjemnou atmosférou v krásnom prostredí pod lesom, s panoramatickým výhľadom, Bratislava III

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | nezadané | 75 m²

Ponúkame na predaj chatu v krásnej, tichej lokalite s nádherným výhľadom, v obklopení Malých Ka

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

149,000 € 2640 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Areté real - Predaj pozemku v lokalite Talihov dvor v Pezinku, investičná príležitosť

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Talihov dvor | 367 m²

Ponúkame na predaj oplotený pozemok v žiadanej lokalite Talihov dvor v Pezinku, ktorá je známa

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

94,900 € 259 €/m²

Areté real - Nadštandardný, priestranný 5-izbový byt v rodinnom dome s parkovaním vo výbornej lokalite v Pezinku

Reality Pezinok

5 a viac izbový byt | 190 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardné bývanie v podobe samostatnej a plne oddelenej časti dvojgene

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Areté real - Prenájom nebytového priestoru s parkovacím miestom v blízkosti centra Pezinka, Trnavská ul.

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská | 49.59 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s parkovacím miestom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Areté real- Prenájom 3-izbového bytu s parkovacím miestom v obci Viničné

Reality Viničné

3 izbový byt | Hlavná | 80 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s príslušenstvom o výmere 80 m², nachádzajúci sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Viničné

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Areté real - Prenájom priestoru pre služby, príp. kancelárskeho, skladového priestoru v centre Pezinka, Hrnčiarska ul.

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Hrnčiarska | 60 m²

Ponúkame na prenájom priestor o výmere 60 m², nachádzajúci sa na prízemí s priamym vstupom z ul

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ARETÉ REAL – PREDAJ BUDOVY NA ŠPORTOVÉ A REKREAČNÉ ÚČELY S TROMA CHATKAMI, MODRA, HARMÓNIA

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Okružná | 533 m²

Podnikajte v budove s priestormi pre športové a rekreačné účely v príjemnom horskom prostredí r

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ARETÉ REAL - PRIPRAVUJEME PREDAJ VINÁRSKEHO RODINNÉHO DOMU S HOSPODÁRSKOU BUDOVOU V CENTRE MODRY, DOLNÁ

Reality Modra

Rodinný dom | Dolná 25 | 252 m²

Objavte atmosféru starého vinohradníckeho mesta a vytvorte si domov s dušou na mieste, kde hist

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

179,900 € 714 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 2546 M2 POZEMKU V BUSINESS PARKU P1, PEZINOK, PRI MAJERI

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Pri Majeri | 2,546 m²

Chceli by ste ideálne miesto na podnikanie? Nech sa páči, príďte pozrieť. Naša realitná kancel

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

120 €/m2 120 €/m2

ARETÉ REAL - PREDAJ 5,6 ha POZEMKU NA VÝROBU A SKLADY, LAKŠÁRSKA NOVÁ VES

Reality Lakšárska Nová Ves

Komerčná zóna | Lakšárska Nová Ves | 56,133 m²

Postavte si objekt alebo objekty na výrobu a skladovanie do veľkosti 3,36 ha. Prípadne využite

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lakšárska Nová Ves

799,900 € 14 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ ORLIEHO JAZIERKA S OČARUJÚCIM POZEMKOM A VINICOU V MODRE, ČASŤ ŠARKAPERKY

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Šarkaperky | 6,270 m²

Balzam na dušu. Kúp si vlastný kúsok prírody s jazierkom v Modre, časť Šarkaperky. Naša realit

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modra

345,288 € 55 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ DVOCH REKREAČNÝCH CHÁT V RADOVEJ ZÁSTAVBE, LIMBACH, MEDVEDIE ÚDOLIE

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Potočná | 165 m²

Chceli by ste dve chaty v lone prírody a zároveň v blízkosti hlavného mesta Bratislavy? Nech sa

Publikované: 15.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

135,000 € 818 €/m²

Reality Modra

Polyfunkčný objekt | Okružná | 533 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie