Len u nás!Chata na predaj priamo pri brehu ideálne pre rybárov ako aj na oddych v Gabčíkovo,Prístav

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²

DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístv v priamo

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

39,990 € 267 €/m²

Reality Gabčíkovo

Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Gabčíkovo

39,990 € 267 €/m²

Areté real - Predaj nádhernej chaty s príjemnou atmosférou v krásnom prostredí pod lesom, s panoramatickým výhľadom, Bratislava III

Reality Bratislava-Vajnory

Chalupa, rekreačný domček | nezadané | 75 m²

Ponúkame na predaj chatu v krásnej, tichej lokalite s nádherným výhľadom, v obklopení Malých Ka

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Vajnory

149,000 € 2640 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Areté real - Zľava!Predaj dvojgeneračného rodinného domu vhodného aj na podnikanie spojeného s bývaním v strategickej lokalite s prístupom priamo z hlavnej cesty v obci Viničné

Reality Pezinok

Rodinný dom | Hlavná,Viničné | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom s potenciálom pre podnikanie aj b

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

319,900 € 1941 €/m²

Areté real - Predaj pozemku v lokalite Talihov dvor v Pezinku, investičná príležitosť

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Talihov dvor | 367 m²

Ponúkame na predaj oplotený pozemok v žiadanej lokalite Talihov dvor v Pezinku, ktorá je známa

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

94,900 € 259 €/m²

Areté real - Nadštandardný, priestranný 5-izbový byt v rodinnom dome s parkovaním vo výbornej lokalite v Pezinku

Reality Pezinok

5 a viac izbový byt | 190 m²

Ponúkame na prenájom nadštandardné bývanie v podobe samostatnej a plne oddelenej časti dvojgene

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Areté real- Prenájom 3-izbového bytu s parkovacím miestom v obci Viničné

Reality Viničné

3 izbový byt | Hlavná | 80 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s príslušenstvom o výmere 80 m², nachádzajúci sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Viničné

720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Areté real - Prenájom nebytového priestoru s parkovacím miestom v blízkosti centra Pezinka, Trnavská ul.

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská | 49.59 m²

Ponúkame na prenájom nebytový priestor s parkovacím miestom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Areté real - Prenájom priestoru pre služby, príp. kancelárskeho, skladového priestoru v centre Pezinka, Hrnčiarska ul.

Reality Pezinok

Obchodné priestory | Hrnčiarska | 60 m²

Ponúkame na prenájom priestor o výmere 60 m², nachádzajúci sa na prízemí s priamym vstupom z ul

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ARETÉ REAL – PREDAJ BUDOVY NA ŠPORTOVÉ A REKREAČNÉ ÚČELY S TROMA CHATKAMI, MODRA, HARMÓNIA

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | Okružná | 533 m²

Podnikajte v budove s priestormi pre športové a rekreačné účely v príjemnom horskom prostredí r

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ARETÉ REAL - PRIPRAVUJEME PREDAJ VINÁRSKEHO RODINNÉHO DOMU S HOSPODÁRSKOU BUDOVOU V CENTRE MODRY, DOLNÁ

Reality Modra

Rodinný dom | Dolná 25 | 252 m²

Objavte atmosféru starého vinohradníckeho mesta a vytvorte si domov s dušou na mieste, kde hist

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

179,900 € 714 €/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 2546 M2 POZEMKU V BUSINESS PARKU P1, PEZINOK, PRI MAJERI

Reality Pezinok

Komerčná zóna | Pri Majeri | 2,546 m²

Chceli by ste ideálne miesto na podnikanie? Nech sa páči, príďte pozrieť. Naša realitná kancel

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

120 €/m2 120 €/m2

Areté real-Predaj atraktívneho stavebného pozemku v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou v Budmericiach

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | Revolučná | 832 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o výmere 832 m², ktorý je situovaný v pokojnej lokalit

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

149,000 € 179 €/m²

Areté real- Prenájom kancelárie s balkónom v centre Senca

Reality Senec

Kancelárie, administratívne priestory | Lichnerová | 20 m²

Areté real - Vám ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory priamo na pešej zóne s

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senec

490 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PONÚKAME NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT v STUPAVE, KÚPOU VOĽNÝ

Reality Stupava

1 izbový byt | Jilemnického | 36.6 m²

ARETÉ REAL- Z poverenia klienta ponúkame na predaj 1 izbový byt v Stupave. Ponúkame na predaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,000 € 3689 €/m²

Areté real-prenájom slnečného 1izb. bytu s loggiou, pivnicou v Pezinku na sídlisku Sever

Reality Pezinok

1 izbový byt | L.Novomeského | 38 m²

Areté real -Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Pezinku na sídlisku Sever, ktorý poskytuje p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 5,6 ha POZEMKU NA VÝROBU A SKLADY, LAKŠÁRSKA NOVÁ VES

Reality Lakšárska Nová Ves

Komerčná zóna | Lakšárska Nová Ves | 56,133 m²

Postavte si objekt alebo objekty na výrobu a skladovanie do veľkosti 3,36 ha. Prípadne využite

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lakšárska Nová Ves

799,900 € 14 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ DVOCH REKREAČNÝCH CHÁT V RADOVEJ ZÁSTAVBE, LIMBACH, MEDVEDIE ÚDOLIE

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Potočná | 165 m²

Chceli by ste dve chaty v lone prírody a zároveň v blízkosti hlavného mesta Bratislavy? Nech sa

Publikované: 15.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

135,000 € 818 €/m²

Reality Modra

Polyfunkčný objekt | Okružná | 533 m²

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ARETÉ REAL - PREDAJ 698 m2 STAVEBNÉHO POZEMKU S FAMÓZNYM VÝHĽADOM, PEZINOK, VINICE

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Vinice | 698 m²

Postavte si dom a bývajte na pozemku s famóznym výhľadom obklopeným prírodou a vinicami malokar

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

300 €/m2 300 €/m2

ARETÉ REAL – PREDAJ ORLIEHO JAZIERKA S OČARUJÚCIM POZEMKOM A VINICOU V MODRE, ČASŤ ŠARKAPERKY

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Šarkaperky | 6,270 m²

Balzam na dušu. Kúp si vlastný kúsok prírody s jazierkom v Modre, časť Šarkaperky. Naša realit

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modra

345,288 € 55 €/m²

Prenájom výborne dispozične riešeného 3-izbového bytu vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárová | 79 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom krásny 3-izbový byt s loggiou a balkónom, s výmerou 7

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Neplaťte províziu za sprostredkovanie predaja Vášho bytu v Starom Meste, Palisády a blízke okolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší byt v Starom Meste, v lokalite Palisády a okolie, prípadn

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

ARETÉ REAL – PREDAJ RODINNÉHO DOMU S NEBYTOVÝMI BUDOVAMI KONČIACIMI NÁDÁHERNOU ZÁHRADOU A MESTSKÝMI HRADBAMI V CENTRE MODRY, ŠTÚROVA

Reality Modra

Rodinný dom | Štúrova | 871.4 m²

Bývaj alebo podnikaj, prípadne oboje na nádhernom mieste v priamom centre mesta! Exkluzívne ib

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

695,000 € 798 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie