ARETÉ REAL - PONÚKAME NA PREDAJ 1-IZBOVÝ BYT v STUPAVE, KÚPOU VOĽNÝ

Reality Stupava

1 izbový byt | Jilemnického | 36.6 m²

ARETÉ REAL- Z poverenia klienta ponúkame na predaj 1 izbový byt v Stupave. Ponúkame na predaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,000 € 3689 €/m²

Areté real-prenájom slnečného 1izb. bytu s loggiou, pivnicou v Pezinku na sídlisku Sever

Reality Pezinok

1 izbový byt | L.Novomeského | 38 m²

Areté real -Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v Pezinku na sídlisku Sever, ktorý poskytuje p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Pezinok

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL - PREDAJ 5,6 ha POZEMKU NA VÝROBU A SKLADY, LAKŠÁRSKA NOVÁ VES

Reality Lakšárska Nová Ves

Komerčná zóna | Lakšárska Nová Ves | 56,133 m²

Postavte si objekt alebo objekty na výrobu a skladovanie do veľkosti 3,36 ha. Prípadne využite

Publikované: 19.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lakšárska Nová Ves

799,900 € 14 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ DVOCH REKREAČNÝCH CHÁT V RADOVEJ ZÁSTAVBE, LIMBACH, MEDVEDIE ÚDOLIE

Reality Limbach

Chalupa, rekreačný domček | Potočná | 165 m²

Chceli by ste dve chaty v lone prírody a zároveň v blízkosti hlavného mesta Bratislavy? Nech sa

Publikované: 15.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Limbach

135,000 € 818 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ BUDOVY NA ŠPORTOVÉ A REKREAČNÉ ÚČELY S TROMA CHATKAMI, MODRA, HARMÓNIA

Reality Modra

Polyfunkčný objekt | Okružná | 533 m²

Podnikajte v budove s priestormi pre športové a rekreačné účely v príjemnom horskom prostredí r

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Modra

799,000 € 1499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ARETÉ REAL - PREDAJ 698 m2 STAVEBNÉHO POZEMKU S FAMÓZNYM VÝHĽADOM, PEZINOK, VINICE

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Vinice | 698 m²

Postavte si dom a bývajte na pozemku s famóznym výhľadom obklopeným prírodou a vinicami malokar

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

300 €/m2 300 €/m2

ARETÉ REAL – PREDAJ ORLIEHO JAZIERKA S OČARUJÚCIM POZEMKOM A VINICOU V MODRE, ČASŤ ŠARKAPERKY

Reality Modra

Rekreačný pozemok | Šarkaperky | 6,270 m²

Balzam na dušu. Kúp si vlastný kúsok prírody s jazierkom v Modre, časť Šarkaperky. Naša realit

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modra

345,288 € 55 €/m²

Prenájom výborne dispozične riešeného 3-izbového bytu vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárová | 79 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na prenájom krásny 3-izbový byt s loggiou a balkónom, s výmerou 7

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Neplaťte províziu za sprostredkovanie predaja Vášho bytu v Starom Meste, Palisády a blízke okolie

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme väčší byt v Starom Meste, v lokalite Palisády a okolie, prípadn

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

ARETÉ REAL – PREDAJ RODINNÉHO DOMU S NEBYTOVÝMI BUDOVAMI KONČIACIMI NÁDÁHERNOU ZÁHRADOU A MESTSKÝMI HRADBAMI V CENTRE MODRY, ŠTÚROVA

Reality Modra

Rodinný dom | Štúrova | 871.4 m²

Bývaj alebo podnikaj, prípadne oboje na nádhernom mieste v priamom centre mesta! Exkluzívne ib

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

695,000 € 798 €/m²

ARETÉ REAL - PRENÁJOM 75 m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU V CENTRE, PEZINOK, JESENSKÉHO

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Jesenského | 75 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na prenájom komerčný priestor v priamom centre P

Publikované: 29.04.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

590 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

ARETÉ REAL- Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej časti v meste MODRA, na slnečnom pozemku s veľkorysou výmerou 1790m2

Reality Modra

Rodinný dom | Podhorská ul | 100 m²

;Realitná kancelária ARETÉ REAL- Ponúkame Vám na predaj zdravý, tehlový rodinný dom na slnečno

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modra

480,000 € 4800 €/m²

ARETÉ REAL- PREDAJ TEHLOVÉHO 3,5 IZB.BYTU V PEZINKU, NA SKOK CENTRUM, SLNEČNÝ S VEĽKORYSOU VÝMEROU,BALKÓN

Reality Pezinok

4 izbový byt | Suvorovova | 81.8 m²

ARETÉ REAL VÁM PONÚKA NA PREDAJ: Priestranný 3,5 - izbový mezonetový byt v Pezinku – Sídlisko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Pezinok

279,900 € 3422 €/m²

Areté real - predaj priestranného RD v Grinave

Reality Pezinok

Rodinný dom | Orešie | 160 m²

Areté real vám ponúka na predaj tehlový, dvojpodlažný RD v Grinave. Bol postavený v roku 1975.

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pezinok

345,000 € 2156 €/m²

Areté real, Predaj dvojpodlažnej budovy vhodnej na podnikanie v obci Limbach - ideálna investičná príležitosť

Reality Limbach

Objekt pre obchod | 207.88 m²

Ponúkame na predaj atraktívnu nehnuteľnosť v obľúbenej lokalite Limbach, ktorá slúžila ako štýl

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Limbach

680,000 € 3271 €/m²

Arete real- Prenájom parkovacieho státia v Pezinku, ul. dona Sandtnera

Reality Pezinok

Garáž | Dona Sandtnera | 11 m²

Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie miesto na prenájom na ulici Dona Sandtnera 17. Výme

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

50 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Areté real - Predaj investičného stavebného pozemku v centre obce Budmerice, výborná investičná príležitosť

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | 4,459 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v srdci obce Budmerice, ktorý predstavuje ideálnu

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

150 €/m2 150 €/m2

Areté real - Predaj vinice v Modre

Reality Modra

Vinica, chmelnica | 998 m²

Ponúkam na predaj slnečnú, ale neobrábanú vinicu v katastri mesta Modra. Táto nehnuteľnosť pred

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Modra

7.8 €/m2 8 €/m2

ARETÉ REAL - PREDAJ 1395 m2 STAVEBNÉHO POZEMKU S FAMÓZNYM VÝHĽADOM, PEZINOK, VINICE

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Vinice | 1,395 m²

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

300 €/m2 300 €/m2

ARETÉ REAL - PRIPRAVUJEME PRENÁJOM 350 m2 KOMERČNÉHO PRIESTORU, PEZINOK, ŠENKVICKÁ CESTA

Reality Pezinok

Priestor pre výrobu | Šenkvická cesta | 350 m²

Prenajmite si komerčný priestor pre menšiu výrobu alebo skladovanie. Naša realitná kancelária

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ARETÉ REAL – PREDAJ NÁDHERNÉHO 677m2 STAVEBNÉHO POZEMKU, BOROVÁ

Reality Borová

Pozemok pre bytovú výstavbu | 677 m²

Hľadáte pozemok, kde si vytvoríte domov presne podľa svojich predstáv? Máme pre vás skvelú príl

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Borová

104,900 € 155 €/m²

ARETÉ REAL – PREDAJ 3845m2 VINICE, PEZINOK, VIMPERGY

Reality Pezinok

Vinica, chmelnica | Vimpergy | 3,845 m²

Naša realitná kancelária Areté real Vám ponúka na predaj neobrábanú vinicu v lokalite s najstar

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

24,900 € 6 €/m²

Areté real, Predaj pozemku v záhradkárskej lokalite vhodného na stavbu záhradnej chaty v krásnom prostredí, Krížna ul. Pezinok

Reality Pezinok

Záhrada | Krížna | 593 m²

Ponúkam na predaj slnečný pozemok – záhradu v tichej a obľúbenej lokalite Pezinka v blízkosti p

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Pezinok

129,000 € 218 €/m²

Areté real - Prenájom kancelárskych priestorov v centre Pezinka, Hrnčiarska ul.

Reality Pezinok

Kancelárie, administratívne priestory | Hrnčiarska | 165 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory s výhodnou polohou v centre Pezinka, na Hrnčiars

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Pezinok

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie