Pozemok pre rodinné domy | Dunajský Klátov | 600 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok 5 km od Dunajskej Stredy v
57,000 € 95 €/m²
3 izbový byt | 126 m²
Len u nás! DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj priestranný 3 izbový byt s parkovacím
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 95 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu s tepelným čerpa
215,500 € 2268 €/m²
3 izbový byt | 81 m²
DIAMOND HOME s.r.o. Vám ponúka na predaj krásny rekonštruovaný 3 -izbový veľkometrážny byt v D
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | 155 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásny 3 izbový rodinný dom v centre Dunajskej Stredy.
249,000 € 1710 €/m²
Rodinný dom | Tomášikovo | 318 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jed
326,000 € 1025 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jastrabie Kračany | 816 m²
DIAMOND HOME s.r.o. , ponúka Vám na predaj súmerný stavebný pozemok.Plocha pozemku 816 m2. Ele
102,000 € 125 €/m²
Garáž | Kračanská cesta | 0 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, garáž v Dunajskej Strede, na začiatku Kračanskej
18,500 €
Rodinný dom | 270 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu garážom pre 2 aut
270,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 192 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj kompletne rekonštruovaný trojpodlažný rodinný dom s g
180,000 € 938 €/m²
2 izbový byt | 44 m²
DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves. Plocha: úžitk
109,990 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 199 m²
DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhla
250,000 € 1256 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 1,243 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove .Pozemok je oplotený zo v
86,550 € 70 €/m²
Garáž | Jilemnického | 36 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, kompletne podpivničený garáž v radovej zástavbe pár k
27,000 € 750 €/m²
Rodinný dom | Prístav | 180 m²
DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove, Prístav
260,000 € 1444 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v obci Ohr
156,900 € 1743 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 100 m²
DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo
64,900 € 649 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kra
Cena dohodou
Garsónka | 25 m²
DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok
88,900 € 3556 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
156,900 € 1743 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,902 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v
240,000 € 126 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stará Gala | 6,017 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri n
70 €/m2 70 €/m2
Rodinný dom | 318 m²
326,000 € 1025 €/m²
2 izbový byt | 44 m²
109,990 € 2500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.