2 izbový byt | 44 m²
DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj 2 izbový byt Dunajská Streda, Nová Ves. Plocha: úžitk
109,990 € 2500 €/m²
Rodinný dom | 192 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj kompletne rekonštruovaný trojpodlažný rodinný dom s g
180,000 € 938 €/m²
Rodinný dom | 199 m²
DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhla
250,000 € 1256 €/m²
Garáž | Jilemnického | 36 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj, kompletne podpivničený garáž v radovej zástavbe pár k
27,000 € 750 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Gabčíkovo | 1,243 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj stavebný pozemok v Gabčíkove .Pozemok je oplotený zo v
86,550 € 70 €/m²
Rodinný dom | Prístav | 180 m²
DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj 5 izbový rekreačný dom pri Dunaji v Gabčíkove, Prístav
260,000 € 1444 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v obci Ohr
156,900 € 1743 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Prístav | 100 m²
DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístav v priamo
64,900 € 649 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
DIAMOND HOME s.r.o. exkluzívne ponúka Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Kráľovičové Kra
Cena dohodou
Garsónka | 25 m²
DIAMOND HOME s.r.o , ponúka Vám na predaj garsónku v Dunajskej Strede , ulica Ružový háj kúsok
88,900 € 3556 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
156,900 € 1743 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mliečany | 1,902 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok 1 km od Dunajskej Stredy v
240,000 € 126 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Stará Gala | 6,017 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Holice priamo pri n
70 €/m2 70 €/m2
Rodinný dom | 318 m²
DIAMOND HOME s.r.o. ponúka Vám na predaj novo rekonštruovaný rodinný dom s tromi bytovými jed
326,000 € 1025 €/m²
2 izbový byt | 44 m²
109,990 € 2500 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²
DIAMOND HOME s.r.o ponúka Vám na predaj celoročne obývateľnú chatu v Gabčíkovo prístv v priamo
39,990 € 267 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Prístave | 150 m²
39,990 € 267 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | nezadané | 75 m²
Ponúkame na predaj chatu v krásnej, tichej lokalite s nádherným výhľadom, v obklopení Malých Ka
149,000 € 2640 €/m²
Rodinný dom | Hlavná,Viničné | 170 m²
Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom s potenciálom pre podnikanie aj b
319,900 € 1941 €/m²
Komerčná zóna | Talihov dvor | 367 m²
Ponúkame na predaj oplotený pozemok v žiadanej lokalite Talihov dvor v Pezinku, ktorá je známa
94,900 € 259 €/m²
5 a viac izbový byt | 190 m²
Ponúkame na prenájom nadštandardné bývanie v podobe samostatnej a plne oddelenej časti dvojgene
1,000 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hlavná | 80 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt s príslušenstvom o výmere 80 m², nachádzajúci sa
720 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská | 49.59 m²
Ponúkame na prenájom nebytový priestor s parkovacím miestom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok
11.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Hrnčiarska | 60 m²
Ponúkame na prenájom priestor o výmere 60 m², nachádzajúci sa na prízemí s priamym vstupom z ul
11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.