GARANT REAL - prenájom klimatizovaný, zariadený obchodný priestor, resp. priestor na služby, 195 m2, s parkovaním, Prešov, Masarykova ul.

Reality Prešov

Obchodné priestory | Masarykova | 195 m²

Ponúkame na prenájom zariadený priestor o výmere 195 m2, Prešov, širšie centrum, Masarykova uli

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

"REZERVOVANÉ" GARANT REAL - predaj 2-podlažný rodinný dom dvojgeneračný, s garážou, pozemok 1891 m2, Svinia, okr. Prešov

Reality Svinia

Rodinný dom | Svinia | 170 m²

"REZERVOVANÉ" Ponúkame na predaj 2-podlažný rodinný dom s garážou, dvoma skleníkmi, na rovinato

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Svinia

162,900 € 958 €/m²

GARANT REAL - prenájom komerčný priestor – 13 - 350 m2, Prešov, širšie centrum

Reality Prešov

Obchodné priestory | Prešov | 13 m²

Ponúkame na prenájom komerčné priestory v Prešove v blízkosti centra mesta. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: -

Publikované: 10.03.2020 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

11 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

GARANT REAL - predaj polyfunkčná budova Prešov, Vajanského ul.

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Vajanského | 274 m²

Ponúkame na predaj dvojpodlažnú polyfunkčnú budovu Prešov, širšie centrum, Vajanského ulica. Z

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Prešov

380,000 € 1387 €/m²

GARANT REAL - prenájom - skladový priestor, 477,07 m2, Masarykova ulica, Prešov

Reality Prešov

Skladový objekt | Masarykova | 477 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor na Masarykovej ulici v Prešove. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokal

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

Cena dohodou

GARANT REAL - prenájom 1-izbový byt 43 m2, po rekonštrukcii, Prešov, Magurská ul.

Reality Prešov

1 izbový byt | 43 m²

Ponúkame na prenájom, 1-izbový byt, 43m2, zariadený, po kompletnej rekonštrukcii, Prešov, Sídl

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Prešov

570 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

GARANT REAL - predaj stavebný pozemok 600 m2/ 2370 m2, Veľký Šariš, Kanaš

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Šariš - Kanaš | 2,370 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 600 m2, alebo celok 2370 m2 lokalita Kanaš, Veľký Šariš. Z

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

99 €/m2 99 €/m2

GARANT REAL - predaj stavebný pozemok 1100 m2, Čirč, okr. Stará Ľubovňa

Reality Čirč

Pozemok pre bytovú výstavbu | Čirč | 1,100 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1100 m2, obec Čirč, okr. Stará Ľubovňa. ZÁKLADNÉ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Čirč

39 €/m2 39 €/m2

GARANT REAL - predaj stavebný pozemok 1063 m2, Veľký Šariš, Kanaš

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kanaš | 1,063 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok 1063 m2, lokalita Kanaš, Veľký Šariš. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - ro

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

125 €/m2 125 €/m2

GARANT REAL - predaj 4-izbový byt v rodinnom dome, 105 m2, so záhradou 300 m2 a prístreškom na parkovanie, Prešov, Nižná Šebastová

Reality Prešov

4 izbový byt | Nižná Šebastová | 105 m²

Ponúkame na predaj 4 -izbový byt, horné podlažie v rodinnom dome o výmere 105 m2, s loggiou, s

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

158,900 € 1513 €/m²

GARANT REAL - predaj chalupa / rodinný dom, obec Zázrivá, časť Havrania, pozemok 615 m2, okr. Dolný Kubín

Reality Zázrivá

Rodinný dom | Zázrivá | 161 m²

Ponúkame na predaj chalupu/ rodinný dom, celková úžitková plocha domu 161 m2 + podpivničenie 35

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zázrivá

209,900 € 1304 €/m²

GARANT REAL - predaj 3-izbový byt 56 m2, s balkónom, po čiastočnej rekonštrukcii, Prešov, Sídlisko duklianskych hrdinov

Reality Prešov

3 izbový byt | Prešov | 56 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový tehlový byt 56 m2, s balkónom 2 m2, (podlahová plocha bytu vrátane

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

169,000 € 3018 €/m²

GARANT REAL - prenájom kancelársky priestor 60 m2, prízemie, Prešov, Hlavná ulica

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Hlavná | 60 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor 60 m2, lokalita - Prešov, centrum, Hlavná ulica, v po

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

GARANT REAL - predaj pozemok 700 m2, Prešov, Tehelná ul.

Reality Prešov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Tehelná | 700 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 700 m2, lokalita Tehelná ulica, rozhranie katastrov Prešov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

59,500 € 85 €/m²

GARANT REAL - predaj pozemok 7530 m2, Prešov, Tehelná ul.

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Tehelná | 7,530 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 7530 m2, lokalita Tehelná ulica, rozhranie katastrov Prešov

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

92 €/m2 92 €/m2

GARANT REAL - predaj stavebný pozemok 1410 m2, Lada, okr. Prešov

Reality Lada

Pozemok pre rodinné domy | Lada | 1,410 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1410 m2, lokalita Lada, okr. Prešov. ZÁKLADNÉ ÚDA

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lada

93 €/m2 93 €/m2

GARANT REAL - predaj pozemok - poľnohospodárska pôda 135155 m2, Stuľany, okr. Bardejov

Reality Stuľany

Orná pôda | Stuľany | 29,993 m²

Ponúkame na predaj poľnohospodársky pozemok - orná pôda o výmere 135.155 m2, Stuľany, okr. Bard

Publikované: 01.02.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stuľany

1 €/m2 1 €/m2

GARANT REAL - prenájom zrekonštruovaný klimatizovaný obchodný priestor 50 m2, resp. priestor na služby s parkovaním, Prešov, Masarykova ul.

Reality Prešov

Obchodné priestory | Masarykova | 110 m²

Ponúkame na prenájom novo zrekonštruovaný obchodný priestor na prízemí objektu, s výkladom, vým

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

GARANT REAL - predaj stavebný pozemok 1367 m2, Veľký Šariš, Kanaš

Reality Veľký Šariš

Pozemok pre rodinné domy | Kanaš | 1,367 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1367 m2, lokalita Kanaš, Veľký Šariš. ZÁKLADNÉ ÚD

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Šariš

84 €/m2 84 €/m2

GARANT REAL - prenájom obchodných priestorov, Masarykova ulica, Prešov

Reality Prešov

Obchodné priestory | Masarykova | 165 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory na Masarykovej ulici v Prešove. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lok

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

Cena dohodou

GARANT REAL - prenájom kancelária 43 m2 na 3. poschodí v kompletne novo zrekonštruovanej administratívnej budove, Prešov, Jarková 14

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Jarková | 43 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Prešove, centrum, Jarková ul. č. 14, v administrat

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

12 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

GARANT REAL - predaj stavebný pozemok 966 m2, Gregorovce, okr. Prešov

Reality Gregorovce

Pozemok pre rodinné domy | Gregorovce | 966 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 966 m2, obec Gregorovce, okr. Prešov. ZÁKLADNÉ ÚD

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gregorovce

69 €/m2 69 €/m2

GARANT REAL - PRIESTRANNÝ TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V TICHOM PROSTREDÍ S INVESTIČNÝM POTENCIÁLOM – PODHORANY

Reality Podhorany

Rodinný dom | Podhorany | 200 m²

Ponúkame na predaj kvalitný tehlový rodinný dom situovaný v pokojnej časti obce Podhorany, len

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podhorany

390,000 € 1950 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GARANT REAL - exkluzívne predaj novozariadeného apartmánu v komplexe Apartmány Litmanová

Reality Litmanová

3 izbový byt | Litmanová | 52 m²

Realitná kancelária GARANT REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne novodokončený a plne

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Litmanová

169,500 € 3260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie