ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BÝVANIE SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor | Kramáre Living – prémiová príležitosť na podnikanie na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²

Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

146,260 € 2849 €/m²

Top
Top

2-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4821 €/m²

Top
Top

1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

Zariadený! Nový 4-izbový mezonet so záhradou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²

Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,900 € 2892 €/m²

Top
Top

Exkluzívny strešný byt s panoramatickou terasou – 227,92 m² | Kramáre Living

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,900 € 6371 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 67 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,900 € 4178 €/m²

Top
Top

DOHODA MOŽNÁ -STAVEBNÝ POZEMOK S KRÁSNYM VÝHLADOM , KITTSEE

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

BHS Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Kittsee o veľkost pozemku je 549 m2. Rozmery p

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Pozemky na predaj

173,000 € 315 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA - DOKONČENÝ 5i HOLODOM

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

BHS Reality ponúka exkluzívne na predaj práve dokončenú nízkoenergetickú novostavbu rodinného

Publikované: 14.04.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj

450,000 € 3261 €/m²

Top
Top

Exkluzívny kompletne zariadený 4-izbový byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Búdková | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Unikátny mezonetový byt pri lese s veľkými terasami

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Sološnická | 239 m²

BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Top
Top

2i byt v novostavbe na prenájom - 51 m2, Hraničná ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 51.5 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v novostavbe bytového domu v projekte NUPPU na Hraničnej ulic

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Priestranný 4-izbový byt s lodžiou – 105,6 m², Športová ul.

Reality Rohožník

4 izbový byt | Športová | 105 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s murovaným šatníkom, pivnicou a veľkou lodžiou,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Rohožník

159,000 € 1514 €/m²

Top
Top

TOP priestranný 3-izb. mezonet /možnosť úpravy na 4-izb./ 113 m², 2x balkón, garáž, Bajzova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajzova | 113 m²

IBA U NÁS! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový mezonetový byt s UP 113 m² s pivnicou, nach

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,000 € 4416 €/m²

Top
Top

Priestranný 4 - izbový bungalov s átriom a prístreškom pre autá v peknej lokalite, Šamorín

Reality Šamorín

Rodinný dom | 140 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj priestranný moderný 4-izbový bungalov, UP 115m2 + átrium 27m2, + p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šamorín

459,000 € 3279 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 5 izbový mezonet s terasou v Slávičom údolí

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Slávičie údolie | 196 m²

Papcun Reality prezentuje tento exkluzívny, priestranný 4 izbový mezonetový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 3316 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

METROPILIS - 2-izb kompletne zariadený byt s balkónom, pivnicou a garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 42 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt, 45m2 s balkónom, nachádzajúci sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 7357 €/m²

Top
Top

3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

Top
Top

Útulný 2-izbový byt na Narcisovej ulici po rekonštrukcii, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Narcisova | 50 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulizi Narcisova, sídlisko Terasa v Košiciach. Nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

197,000 € 3940 €/m²

Top
Top

4 izbový rodinný dom Most pri Bratislave na predaj

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Tichá | 119 m²

Realitná kancelária Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v obc

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

399,000 € 3353 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23081)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30322)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie