Elegantný 2izb s veľký balkónom a 2x parkovaním v ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 56.64 m²

Slnečný 2izb byt (8p/8) s príjemnou atmosférou v skolaudovanom projekte ZWIRN (r. 2024, EC–A),

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

450,000 € 7945 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ŠTÝLOVÝ 2i byt, 42m2 s loggiou | Rovníková ul. ***VÝBORNÁ PONUKA MESTSKÉHO BÝVANIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Rovníková | 42 m²

Pozrite si 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=mpSQq6aeGuH Ponúkame vám na pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 51 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Predaj - 1,5i pri Štrkovci s balkónom a parkovacím státím

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Drieňová | 50 m²

RK MAGNUM® Vám exkluzívne ponúka na predaj 1,5 - izbový byt v staršej novostavbe s veľkým balkó

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4798 €/m²

Zaujímavý 3-izbový byt v ikonickom „Palušáku“

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 66 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má dušu, skvelú adresu a investičný potenciál, ktorý neklesá? Ponú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 2,5-IZBOVÝ BYT NA ŠTRKOVCI

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62.16 m²

Lemonpie ponúka exkluzívne na predaj 2,5-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí Ružino

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4167 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj priemyselného pozemku — Ružinov, ul. Pod Gaštanmi

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Pod gaštanmi | 0 m²

Predaj priemyselného pozemku — Ružinov, ul. Pod Gaštanmi Ponúkame na predaj rovinatý priemysel

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

1,400,000 €

Predaj 2i bytu s loggiou v centre Ružinova – Jašíkova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 47 m²

Ponúkame na predaj plnohodnotný 2-izbový byt situovaný v centre Ružinova, jednej z najvyhľadáva

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,900 € 4466 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2-podlažný hausbót vo Vlčom hrdle - investičný potenciál !

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | Zátoka Marína | 135 m²

Moje centrum bývania ponúka na predaj dvojpodlažný houseboat, ktorého ďaľšie využitie môže byť

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

139,000 € 1030 €/m²

MARKENBERG - BALI - krásna vila INDIANA vo vyhľadávanej lokalite Canggu (Padonan)

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | BALI - Padonan | 120 m²

Predstavte si, že sa každý deň prebúdzate do vône tropickej záhrady, so súkromným bazénom a oce

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 1875 €/m²

Predaj obchodného priestoru s výkladmi do ulice, 276 m2 pri Avione a IKEA, Pestovateľská ul., Bratislava II.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Pestovateľská | 276 m²

RK Dumbo real Vám exkluzívne ponúka jedinečnú investičnú príležitosť, predaj obchodného priesto

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

Štýlový 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 v srdci Ružinova na Rumančekovej ulici *** SKVELÁ INVESTÍCIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 69.5 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=aVsPfyZScbD Ponúkame na predaj atraktí

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 4022 €/m²

garzónka s loggiou na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Jégého | 20 m²

Ponúkame Vám na predaj garzónku s loggiou na ulici Jegeho v Bratislave. Byt je v pôvodnom ale

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

179,000 € 8950 €/m²

Jedinečný 3-IZB. BYT s garážovým miestom vo Viktórii, BA II - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická 49 | 85.4 m²

Máme pre vás na predaj 3-izb. byt vo vyhľadávanej časti Nivy na Košickej ulici. Polyfunkčný dom

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

420,000 € 4918 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

pre klienta HĽADÁME - ponúknite: GARÁŽOVÉ STÁTIE - v NC RETRO, ul. Nevädzová, Bratislava - Ružinov, CENA - dohodou

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nevädzová | 12 m²

Pre klienta - HĽADÁME - ponúknite: GARÁŽOVÉ STÁTIE - v NC RETRO, ul. Nevädzová, Bratislava -

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

predaj garáže v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Haburská | 19 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž pri obytnom dome na ulici Haburska Garáž je s rozlohou 16,74m2, z

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

44,000 € 2316 €/m²

Flexibilný nebyt. priestor 3vchody /gastro,obchod,office,služby/ 286m2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 286 m²

Zaujímavý nebytový priestor s možnosťou rôznorodého využitia na viaceré prevádzky služieb-obcho

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

510,000 € 1783 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ Slnečný 3izb. byt, 81 m2, loggia 8,5m2, 3 x balkón, BORIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 79 m²

Popis: Exkluzívne ponúkame na predaj 3 - izbový slnečný byt (možnosť prerobiť na 4i byt) v blí

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 4620 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Svetlý, príjemný 2i byt 52m2, 2x pivnica, NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Svetlý, príjemný 2i byt 52m2, kúpeľňa s oknom, 2x pivnica, NIVY Exkluzívne ponúkame na predaj

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4979 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý 2i byt 53m2, balkón, parkovacie miesto, JÉGEHO ALEJ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 53 m²

Základné informácie: • Úžitková plocha bytu: 53 m² • Loggia: 4,37 m² (zasklená) • Dispozícia:

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 5264 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Na predaj investičný 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Narcisová | 42.3 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový v Ružinove. Nehnuteľnosť je prakti

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,000 € 4704 €/m²

Komfortný priestranný mestský byt, veľkorysá dispozícia, šatník, garážové miesto, výborná poloha v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Novinka
Novinka

Prakticky riešený 2-izbový byt s loggiou so šatníkom a parkovaním – Jegého alej

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa v obľúbenom rez

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,900 € 5198 €/m²

Bývanie v oblakoch: zariadený 3-izbový byt s výhľadmi, Bratislava-Ružinov - Nivy, Cena: 849.000 €

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 117.79 m²

PREČO PRÁVE TENTO BYT? 117,79 m² luxusného priestoru na jednom z najvyšších poschodí projektu C

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,000 € 7208 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Upresniť hľadanie