Pri Mlynoch 4-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jarabinková | 92.55 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

PRÉMIOVÁ KANCELÁRIA S VÝHĽADOM NA HRAD | ZWIRN OFFICE | 71 m², 13. poschodie | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 70.71 m²

Hľadáte reprezentatívny kancelársky priestor v centre diania? Ponúkame exkluzívnu kanceláriu s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

401,482 € 5678 €/m²

KANCELÁRIA S VÝHĽADOM NA HRAD | ZWIRN OFFICE | 46 m², 12. poschodie | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 45.67 m²

Hľadáte kompaktnú kanceláriu v prémiovej lokalite? Ponúkame výnimočnú kanceláriu s rozlohou 46

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

217,975 € 4773 €/m²

PRIESTRANNÁ KANCELÁRIA S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN | ZWIRN OFFICE | 95 m², 9. poschodie | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Košická | 95.2 m²

Hľadáte väčší kancelársky priestor s moderným vybavením? Ponúkame priestrannú kanceláriu s rozl

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

444,217 € 4666 €/m²

Na predaj luxusný apartmán v projekte Prístavná, kompletne zariadený aj s kobkou

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 32 m²

Ponúkame na predaj exkluzivny apartmán. Byt je v minimalistickom štýle pripravený pre náročného

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,999 € 21 €/m²

JEDINEČNÝ POZEMOK s chatou pre komerčnú výstavbu v Ružinove je na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 795 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok, záhradu pre komerčnú výstavbu v Bratislave Trnávka, uli

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 352 €/m²

KOMERČNÝ PRIESTOR, 225m2, lokalita Mlynské Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Jarabinková | 225 m²

URBAN&PARTNER ponúka exkluzívne na predaj komerčný (obchodný) priestor s výmerou 225 m2. Nach

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

563,300 € 2504 €/m²

PREDAJ - nebytový priestor na Mlynských Nivách

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Mlynské Nivy | 496 m²

LOKALITA: Širšie centrum Bratislavy, oblasť Mlynské Nivy, zóna s veľkým potenciálom, ktorá sa r

Publikované: 02.12.2020 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

2,500 €/m2 2500 €/m2

Exkluzívny komerčný priestor s loftovým bytom v projekte Glória

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Zelinárska | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť kombinujúcu komerčný priestor a štýlový 1-

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

201,000 € 2756 €/m²

Bývajte a podnikajte na jednom mieste

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Zelinárska | 77 m²

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

201,000 € 2756 €/m²

Pozemok na výstavbu - development

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Beckovská | 1,994 m²

Ponúkame na predaj investičnú príležitosť v Bratislave, mestská časť Ružinov, Trnávka. Pozemok

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

1,330,000 € 667 €/m²

Investičný balík: 2 zrekonštruované byty + potenciál nadstavby

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

URBAN&PARTNER ponúka na predaj dva zrekonštruované byty na jednej z tichých ulíc širšieho centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

100PRO | Houseboat vo Vlčom hrdle: Vaša oáza pokoja na vode s oficiálnym stojiskom a investičným potenciálom

Reality Bratislava-Ružinov

Hausbót | Marína | 425 m²

Ponúkame na predaj unikátny, priestranný a moderný houseboat s celkovou plochou 425 m². Tento d

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 753 €/m²

Predaj - skladový priestor v novostavbe, 8,22 m2 v projekte City Park Ružinov, na Plynárenskej ulici, BAII – Ružinov – Mlynské Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Plynárenská | 8.22 m²

Realitná kancelária LUXAR s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj skladový priestor v novostavbe

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

18,000 € 2190 €/m²

Zvýhodnený predaj – moderný 2 izbový byt s balkónom v novostavbe Ružinov – Mlynské luhy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s balkónom v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 4970 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 44.96 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 5783 €/m²

Predaj parkovacie miesto podzemná garáž Omnia Tomášikova ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži v novostavbe v OMNIA Business Center, T

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

27,000 € 1929 €/m²

Predaj parkovacie státie City Park Plynárenská ul. Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 13 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži v novostavbe CITY PARK Plynárenská ulic

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

24,000 € 1846 €/m²

Moderný obchodný priestor na Záhradníckej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Prevádzkový areál | Záhradnícka | 97 m²

Moderne zariadený obchodný priestor vhodný aj ako sídlo firmy s priamym vstupom z ulice s rozlo

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

264,000 € 2665 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie