Rodinný dom | Luhačovická | 140 m²
AMEXA » Na predaj NOVOSTAVBA rodinného domu v Bratislave na Trnávke » ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE » Br
678,000 € 4929 €/m²
Garáž | Jarabinková | 0 m²
URBAN&PARTNER ponúka na predaj garážové parkovacie státia v projekte JARABINKY na Jarabinkovej
25,318 €
Pozemok pre rodinné domy | 860 m²
Ak hľadáte vhodnú lokalitu pre svoj podnikateľský zámer v ponuke mám aj iné zaujímavé nehnutel
Cena dohodou
3 izbový byt | Pribinova | 102 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový apartmán s terasou v úplne n
Cena dohodou
Garáž | Mlynské nivy | 12.5 m²
Ponúkame Vám na predaj garážové státie v projekte Discovery Residence. Je možné si vybrať miest
29,990 € 2399 €/m²
Garáž | Mlynské nivy | 11.5 m²
31,000 € 2696 €/m²
Garáž | Mlynské nivy | 14 m²
Ponúkame Vám na predaj parkovacie státie v peknej novostavbe čistučké dobre presvetlené . Hneď
32,000 € 2286 €/m²
5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 197.04 m²
DAHLEH ponúka na predaj mimoriadne komfortný 5-izbový byt s panoramatickým výhľadom v novostavb
1,099,000 € 5578 €/m²
Obchodné priestory | Košická | 90 m²
Hľadáte dôstojné business priestory, kde sa budú Vaši klienti radi vracať a Vám sa bude skvelo
149,900 € 1666 €/m²
Obchodné priestory | Miletičova | 183 m²
Ponúkame Vám Obchodné priestory na predaj v Polyfunkčnom objekte Miletičova 60 priamo v centre
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | Zlaté piesky | 212 m²
HOUSE & WEBER exkluzívne ponúka na predaj lukratívny pozemok v bezprostrednej blízkosti jazera
99,000 € 467 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zlaté piesky | 212 m²
99,000 € 467 €/m²
Pozemok pre občiansku vybavenosť | Prievozská | 17,739 m²
Ponúkame na predaj atraktívny pozemok na katastrálnom území Nivy v Bratislave – Mestská časť Ru
Cena dohodou
Obchodné priestory | Miletičova | 133 m²
Obchodný priestor 1-1.02 sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží. Výmera 133 m2. Predáva sa v š
319,000 € 2398 €/m²
Rodinný dom | Za tehelňou | 150 m²
PREDANÝ _ Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj Novostavba zariadeného 5-
Info v RK
3 izbový byt | Súmračná | 84 m²
V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný rodinný 4-izbový byt v Bratislave – Ružinov
283,000 € 3369 €/m²
Garáž | Plynárenská | 13 m²
Ponúkame na predaj garážové parkovacie státie v projekte City Park. Parkovacie státie sa nachád
Info v RK
2 izbový byt | Ivanská cesta | 42 m²
Ponúkame na predaj nový, kompletne zariadený 2-izb. byt v novostavbe v projekte MORUŠE, ul. Ivá
227,000 € 4500 €/m²
3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²
Ponúkame na predaj veľmi príjemný 3. izbový byt s veľkou terasou v projekte nový ružinov. Vynik
330,000 € 3935 €/m²
Iný objekt | Galvaniho | 18 m²
RK Byty Bratislava ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie na ul. Galvaniho v Bratislave -
25,000 € 1389 €/m²
3 izbový byt | Jarabinková | 72.55 m²
Projekt je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice. Ide o brownfield, ktorý bude nahradený
Info v RK
2 izbový byt | Bajkalská | 49.81 m²
Modon s.r.o. ponúka na predaj priestrannú, slnečnú 1,5-izbovú ubytovaciu jednotku s 2 plnohodno
227,550 € 4568 €/m²
Rodinný dom | Stredná | 150 m²
Popis nehnuteľnosti Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a vyhľ
520,000 € 3467 €/m²
Loft | Prístavná | 51 m²
Ponúkame na predaj plne zariadený loft, ktorý momentálne prechádza dokončovacími interiérovými
287,700 € 5641 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.