Pozemok so starším rodinným domom, Bratislava II - Ružinov, PREDAJ

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Mlynské Luhy | 852 m²

Realitná kancelária NAVI Real, s.r.o. vám ponúka na predaj pozemok so starším rodinným domom Ru

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 423 €/m²

OCCAM | Mestský život bez kompromisov – 3i byt v projekte Prístavná na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 100.5 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a štýlovo zariadený 3-izbový byt v prémiovom projekte Prístavn

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,040.65 € 3632 €/m²

REZERVOVANÉ | PLAN Real | 3-izbový byt v tehlovej bytovke Štrkovec – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Solivarská | 65 m²

Realitná kancelária PLAN Real v zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt na Štrkovci Ru

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,000 € 3523 €/m²

Posledný 3-izbový byt s predzáhradkou, parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vlčie hrdlo | 114 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s luxusom vlastnej záhrady? Ponúkame na pred

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

205,990 € 1807 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A3.01

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,622 € 4795 €/m²

ARBIZ | predaj rodinného dvojdomu (357 m²), Bratislava, Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Slowackého | 200 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám exkluzívne ponúka na predaj Rodinný dvojdom v Bratislave, Ružinov

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

549,000 € 2745 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Prémiovo zrekonštruovaný byt s loggiou blízko Štrkovca

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 91 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt v projekte Octopus po kompletnej, nadštanda

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,000 € 4934 €/m²

Pozemok 1553 m2, Bratislava, Ružinov, Domkárska ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Domkárska | 1,553 m²

NA PREDAJ – EXKLUZÍVNY POZEMOK 1 553 m² – Bratislava – Ružinov, Domkárska ulica Cena: 99 €/m² R

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

153,000 € 99 €/m²

Predané.Predám zaujímavý 1.izbový byt v Prievoze 37m2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 38 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Hľadáte príjemné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

157,990 € 4158 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Kompletne zrekonštruovaný byt s vysokými stropmi a balkónom v projekte Villa Jegeho

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jégého | 93 m²

Arvin & Benet s hrdosťou uvádza výnimočný projekt Villa Jegeho, kde sa snúbi história s moderno

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

438,111 € 4711 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 51.22 m²

Publikované: 28.11.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,885 € 4801 €/m²

Modon | Slnečná priestranná 3-izbová ubytovacia jednotka v Novom Ružinove, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83.01 m²

Modon s.r.o. ponúka na predaj slnečnú priestrannú 3-izbovú ubytovaciu jednotku s veľkým balkóno

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

REZERVOVANÝ _ EXKLUZÍVNE na predaj 3.izbový byt v novostavbe s 2x balkónom, pivnicou a 2x garážovým státím, Na križovatkách (projekt - AVIDOL), BA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Križovatkách | 92.26 m²

REZERVOVANÝ _ Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3.izbový byt v novost

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

DAHLEH- na predaj 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľadom- Eurovea Tower.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 118.05 m²

Dahleh – Exkluzívne ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový apartmán s panoramatickým výhľado

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

669,000 € 5667 €/m²

AZ. !PREDAJ! 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (B2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

AZ. !Rezervované! 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. !PREDAJ! 2 izb. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 49 m2

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,915 € 5519 €/m²

AZ. !PREDAJ! 1-i. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 53 m2

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

208,852 € 5967 €/m²

Veľkometrážne 4-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prievozská | 136 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk Projekt ALVY

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

570,720 € 4196 €/m²

3-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prievozská | 84 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V rámci proje

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,020 € 4012 €/m²

2-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prievozská | 57.47 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V projekte AL

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

242,310 € 4216 €/m²

NA PREDAJ - obchodný priestor v Novom Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Bajkalská | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný obchodný priestor s výbornou polohou na adrese Bajkalská 53A, bu

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 03.09.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

375,000 € 2500 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 58.79 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,385 € 4174 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 2kk s terasou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 70.31 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

246,984 € 3513 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie