| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 86 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa v novostavb

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s klimatizáciou na Raketovej ul. v Ružinove, tehlový dom

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Raketová | 73 m²

PREDANÉ! RK MIMAREAL vám ponúka na predaj práve dokončený kompletne zrekonštruovaný 4i byt s kl

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 15.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Rezervovaný - Priestranný 2 izbový byt v novostavbe Ship House v Ružinove s balkónom, garážovým státím a kompletným zariadením

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Martinčekova | 68.08 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bratis

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 4258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 2-izbový byt pri Retre na Rezedovej ulici - REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 56 m²

Vkusne zrekonštruovaný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenej lokalite Ružinova na Rezedovej ulic

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

226,600 € 4046 €/m²

REZERVOVANÝ Pokojné bývanie v Ružinove: Moderný 3-izbový byt v top lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 59.21 m²

Zamilujte si tento štýlový 3-izbový byt (59,21 m²) po kompletnej rekonštrukcii v srdci Miletičo

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

236,900 € 4001 €/m²

Exkluzívne: Svetlý 3-izbový byt po kompetnej rekonštrukcii vo vyhladávanej lokalite!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 75 m²

Predstavte si byt, ktorý spája poctivú architektúru, moderný komfort a pokoj posledného poschod

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3720 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Administratívno-skladový objekt v Bratislave, Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Beckovská | 1,979 m²

Polyfunkčný objekt v Bratislave, časť Trnávka. - celková výmera pozemku je 1 994 m2 LOKALITA:

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou A2.02

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

261,635 € 4729 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame vonkajšie parkovacie státie na Ondavskej ulici - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ondavská | 15 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj vonkajšie parkovacie státie situované na Onda

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

17,900 € 1193 €/m²

Modon | 3-izbová ubytovacia jednotka s veľkým balkónom v novostavbe Nový Ružinov, Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 96.66 m²

Rozloha: • interiér (včítane skladu) – 72,53 m² • sklad – 3,38 m² • balkón – 24,13 m² • celkov

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,383 € 3335 €/m²

REZERVOVANÉ-2-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,55m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 2,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v r

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4709 €/m²

NOMA | ZÁLUŽICKÁ- Poctivý 3-izbový BYT v zelenej časti ŠTRKOVCA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 73 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,600 € 3268 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Štýlový byt s veľkým balkónom, parkovaním a murovanou pivnicou pri jazere Kuchajda

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 49 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj štýlový 1i byt, ktorý zaujme kompletným zariadením

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,100 € 4471 €/m²

Na predaj 1-izbový byt v Ružinove – TOP cena,lokalita

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 37.25 m²

Na predaj zariadený 1-izbový byt v Bratislave na Tomášikovej ulici 50/C (rezidencia Koloseo), n

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 4832 €/m²

NOVÝ priestranný 2 izbový byt zariadený v štandarde v zabývanej lokalite s garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 59.04 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť na bývanie či investíciu. 2-izbový byt o výmere až 59,04m2 a

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,500 € 4903 €/m²

Reprezentatívne kancelárske priestory v novostavbe pár minút od centra

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Prístavná | 99 m²

Hľadáte miesto, ktoré bude dôstojne reprezentovať Vašu firmu a zároveň ponúkne maximálnu flexib

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Nádherný 3.i.byt 86,2m2 s priestrannou terasou, pivnicou a parkovaním v podzemnej garáži.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mraziarenská | 86.2 m²

Ponúkame na predaj moderný 3.i. byt v obľúbenom projekte OCTOPUS na adrese Mraziarenská 6, v me

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 4814 €/m²

Predaj 4-izbového bytu v Ružinove – Martinčekova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 70 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave na vyhľadávanej adrese v Ružinove – Martinčeko

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3643 €/m²

REZERVOVANÉ - Plnohodnotné 3-izbové bývanie v Ružinove – rozumná voľba pre rodinu aj investora.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68 m²

Na základe poverenia vlastníka ponúkame na predaj svetlý, veľmi dobre dispozične riešený 3-izbo

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT | 194,6 m² | LUXUS, PRIESTOR A KOMFORT

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 194.6 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, eleganciu a moderné technológie? Tento výnimočný 4-izbov

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

849,900 € 4367 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Priestranný byt na Záhradníckej v uzatvorenom vnútrobloku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Záhradnícka | 64.22 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 2i byt v mimoriadne obľúbenej lokalite Ružinova.

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,000 € 3877 €/m²

Znížená cena! - AMEXA EXKLUZÍVNE - Predaj veľkometrážneho 4i bytu s terasou, Ružinov - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Zelinárska | 139.2 m²

AMEXA REAL ponúka EXKLUZÍVNE predaj priestranného, veľkometrážneho, svetlého 4-izbového bytu s

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

578,000 € 4199 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované | PLAN Real | Slnečná garzónka na predaj – Pošeň, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Šándorova | 20 m²

Ponúkam Vám výnimočnú príležitosť na kúpu kompletne zrekonštruovanej garsónky, ktorá je ideálny

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

139,900 € 6995 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PLAN Real | 3-izbový byt so zaujímavou dispozíciou – Štrkovec Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Solivarská | 62 m²

Realitná kancelária PLAN Real v zastúpení majiteľa ponúka na predaj daľší 3-izbový byt na Štrko

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23089)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Upresniť hľadanie