Priestranný 3izbák s veľkým balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 98 m²

Developer CZ Slovakia, a.s. ponúka na predaj priestranný 3+kk s veľkým balkónom v Novom Ružino

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

321,891 € 3043 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 92.22 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,998 € 3502 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 1,5kk

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 48.82 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,550 € 4661 €/m²

Rozbehnite svoj gastro sen!! Plne zariadená reštaurácia na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Bajkalská | 289 m²

Dewall Reality Vám ponúka na predaj reštauráciu na Bajkalskej ulici v Bratislave. Priestor ma r

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 1436 €/m²

Na predaj parkovacie miesto v uzavretom dvore na Klincovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Klincová | 13 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto s rozlohou 13 m² v uzavretom dvore na Klincovej ulici. Vst

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

19,990 € 1538 €/m²

Obchodný priestor - 405 m2 - Polyfunkčný objekt Miletičova 60

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Miletičova | 405.65 m²

Obchodné priestory a kancelária sa nachádzajú na prvom a druhom nadzemnom podlaží. Obchodný p

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

890,000 € 2194 €/m²

KANCELÁRSKE PRIESTORY - Polyfunkčný objekt Miletičova 60

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 92 m²

Ponúkame Vám KANCELÁRSKE PRIESTORY na predaj v Polyfunkčnom objekte Miletičova 60 priamo v cent

Publikované: 22.11.2018 Aktualizované: 08.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

229,900 € 2499 €/m²

Predáme alebo vymeníme slušný 2-izbový byt s balkónom – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu priestranný 2-izbový byt o výmere 49 m² s balkónom, situovaný v

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 4796 €/m²

PREDANÉ Slnečný 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Ružinova, Jégého ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 55 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj komfortný a vkusne zariadený 2-izbový apartmán s praktickým balkó

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ. Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom a klimatizáciou Bratislava – Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Doležalova | 38.94 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariadený 2-IZBOV

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Len u nás v ponuke: Predaj 3 izbového bytu na Svätoplukovej ulici v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svätoplukova | 102 m²

3 izbový mezonetový byt v príjemnej lokalite širšieho centra v tesnej blízkosti autobusovej sta

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 3814 €/m²

Stavebný pozemok pre bytový dom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Poludníková | 370 m²

Pozemok má výmeru 370 m2, čo poskytuje dostatočný priestor pre realizáciu štvorpodlažného bytov

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

360,000 € 973 €/m²

Atraktívny stavebný pozemok na bytový dom v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | Planét | 364 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok v žiadanej lokalite Bratislava - Ružinov, ktorý je ideáln

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 1071 €/m²

Skvelá poloha,veľký potenciál!3.izbový byt na rozhraní Starého Mesta a Ružinova.80m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúkajú na predaj: 3-izbový byt s atmosférou staromestského bývania, ktorý zaujme

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,000 € 3225 €/m²

Na predaj:Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej časti Bratislava-Trnávka,ideálny na rekonštrukciu alebo investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 160 m²

TUreality ponúka na predaj:Investičná príležitosť Rodinný dom s potenciálom v obľúbenej časti T

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 2213 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt s nádherným výhľadom na Dunaj v Eurovea v Bratislave, 92 m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 92 m²

TUreality ponúka na predaj: Veľký 3-izbový byt s balkónom s výhľadom na Dunaj v Bratislave Lok

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

770,000 € 8696 €/m²

Vynikajúca investícia s potenciálom! - rodinný dom v pôvodnom stave, Prievoz, 507 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 507 m²

TUreality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pôvodnom, udržiavanom stave na rovinatom poze

Publikované: 12.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

595,000 € 1331 €/m²

PROKEKT-ZWIRN 3,2-IZBOVÝ BYT,NOVOSTAVBA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,54m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54m2 plus

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,000 € 7074 €/m²

ZWIRN 3,2-IZBOVÝ BYT,NOVOSTAVBA,RUŽINOV-NIVY,BALKÓN,PARKING,50m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 50 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 50m2 plus

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,000 € 7160 €/m²

Veľký 5 izbový dom v Bratislave - Trnávka- Koperníkova ulica - 196m²

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 196 m²

Skôr ako si pozriete fotky skopírujte si link na 3D prehliadku a VIDEO: 3D prehliadka: https:/

Publikované: 22.11.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

380,000 € 1939 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2-IZBOVÝ BYT,RUŽINOV-NIVY,PROJEKT-ZWIRN 3,BALKÓN,PARKING,55m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v novostavbe v projekte ZWIRN 3. Byt o výmere 54,5m2 pl

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,000 € 6982 €/m²

ADMINÍSTRTÍVNA BUDOVA,RUŽINOV,PESTOVATEĽSKÁ,1000m2

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | 1,000 m²

TUreality ponúka na predaj administratívnu budovu v Ružinove na ulici Pestovateľská. Budova sa

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok 3,5 ára v blízkosti Malého Dunaja – Bratislava - Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre bytovú výstavbu | 350 m²

TUreality ponúkajú rovinatý stavebný pozemok široký 13 m v príjemnom prostredí Malého Dunaja –

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

168,000 € 480 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23090)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie