Váš nový domov v meste - 3 izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 99.5 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe na Prístavnej ulici v mestskej časti Ružin

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľorysý 3 izbový byt v novostavbe 134,60 m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 134.5 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3 izbový byt s rozlohou 134,60 m2 v kvalitnej novostavbe projektu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TEHLA, TOP REKONŠTRUKCIA A LOKALITA, ŠTRKOVEC

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na H

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

SAMOSTATNÁ BUDOVA MEDZI BYTOVÝMI DOMAMI – RUŽINOV 220 m² | široké možnosti využitia

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Planét | 220 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojacu budovu nachádzajúcu sa v pokojnej časti Ružinova na ulici

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 1363 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s loggiou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s loggiou v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. By

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,402 € 4977 €/m²

100m2 mezonet Kvetná - Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kvetná | 100 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj priestranný, svetlý a slnečný mezonet v samom srd

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 3690 €/m²

Lokalita Ružinov, haburská ul., murovaná garáž na predaj-18 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Haburská | 17 m²

- Diana Novotná 0905 194 940 ponúka: ... - Na predaj skolaudovaná murovaná garáž so súpis.číslo

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2347 €/m²

Predaj garážových státí v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. v BA Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mraziarenská | 12 m²

Predaj garážových státí /9 ks/ v parkovacom dome na Mraziarenskej ul. v Bratislave - Ružinove.

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

20,000 € 1667 €/m²

2-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 60.27 m²

Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

1-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jašíkova | 40.25 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 97.54 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ 4 izbový byt v štandarde v projekte Záhradnícka 91. Skolaud

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,500 € 5121 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1-izbový byt s parkovaním v novostavbe

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 69 m²

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s luxusom vlastnej záhrady? Ponúkame na pred

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,000 € 2449 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ-SKLENÁROVÁ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 74 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný v

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

287,000 € 3878 €/m²

Garsónka v atraktívnej lokalite Štrkovec - Ružinov TOP CENA

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | 22.5 m²

Ponúkame na predaj garsónku po čiastočnej rekonštrukcii, nachádzajúcu sa na prízemí tehlovej by

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

147,000 € 6533 €/m²

PREDAJ samostane stojaca garáž - Miletičova ulica, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 20 m²

NA PREDAJ SAMOSTATNE STOJACA GARÁŽ – MILETIČOVA ULICA, RUŽINOV Realitná kancelária LIVIANTE, s

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,000 € 1950 €/m²

Dražba rodinného domu v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 1 m²

Dátum konania dražby: 31.03.2026 Čas otvorenia dražby: 11:30 hod. Miesto konania dražby: Hotel

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

499,000 € 499000 €/m²

***Rezervácia*** PREDAJ 3,5 izb. byt, Sabinovská ul.,TOP lokalita Ružinov, 69 m2+ 2x loggia

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sabinovská | 68.99 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 3,5 izbový byt v pôvodnom stave, v zateplenom bytovom dome na Sab

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3696 €/m²

***Rezervácia*** PREDAJ 3,5 izb. byt, Sabinovská ul.,TOP lokalita Ružinov,69 m2+2x loggia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sabinovská | 68.99 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3696 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | 1-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU A BALKÓNOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 29.16 m²

Hľadáte príjemný byt na prvé bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame praktický 1-izbový byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,378 € 6803 €/m²

AZ. !Rezervované! 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia jar 2027

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 46.13 m²

Hľadáte moderný 2-izbový byt s priestrannou spálňou a šatníkom? Ponúkame výnimočný byt s rozloh

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

276,690 € 5998 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, SPACÍM KÚTOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 31.98 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,740 € 6590 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU A ŠATNÍKOM | NUPPU - Magnolia 5 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Hraničná | 83.1 m²

Hľadáte priestranný byt pre väčšiu rodinu? Ponúkame výnimočný 4-izbový byt s rozlohou 83 m² v o

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

386,076 € 4646 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU | NUPPU - Magnolia 5 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 77.02 m²

Hľadáte moderný byt v príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou? Ponúkame priestranný 3-izbový

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

372,394 € 4835 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Upresniť hľadanie