2 APARTMÁNY ZA JEDNU CENU-SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

Apartmán | Trnavská cesta | 47.3 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj dva moderné, kompletne zariadené apar

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4226 €/m²

Atraktívny nebytový priestor s garážou v srdci Ružinova – Záhradnícka ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 48 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor v jednej z najžiadanejších lokalít Bratislavy, na Záhradní

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 2813 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,BALKÓN,PARKING,RUŽINOV-NIVY,49m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 49 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový by t o rozlohe 39m2 plus veľký balkón o rozlohe 10m2. Byt s

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

240,000 € 4898 €/m²

KeyPoint | Ružinovský unikát: Zrekonštruovaný 1i byt s vlastným parkovaním a nadštandartnou 15m2 pivnicou!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mliekárenská | 34 m²

Hľadáte štartovacie bývanie v top lokalite alebo bezpečnú investíciu s garantovaným výnosom? Po

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

228,900 € 6732 €/m²

IMPEREAL- NA PREDAJ 4-izb.byt m.č. NIVY- NOVOSTAVBA ROZETA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Klincová | 114 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj výnimočný 4 - izbový byt, ktorý sa nachádza v NOVOSTAVBE na K

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

640,000 € 5614 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DAHLEH-Štýlový 2-izbový byt – mestské bývanie na dosah centra, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružová dolina | 62 m²

DAHLEH- Ponúkame Vám na predaj štýlový 2-izbový byt o výmere 62 m² v lokalite Bratislava – Ruži

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4194 €/m²

PREDAJ Slnečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 70.39 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt na Exnárovej ulici v Ružinove. Lokalita má výbornú obči

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3694 €/m²

3-izb.byt v Ružovej doline, tehlový byt s balkónom v dome Palušák

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 63.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový tehlový byt v slušnom pôvodnom stave v Ružovej doline, (oproti

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4495 €/m²

1-podlažná budova v Ružinove (Narcisova ul.) 230 m2, otvorený priestor

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Narcisova | 230 m²

Ponúkame na predaj jednopodlažnú budovu - nebytový priestor v Ružinove (Narcisova ul.) s rozloh

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

385,000 € 1674 €/m²

NA PREDAJ I 2 IZBOVÝ BYT I City park Ružinov C

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 62.5 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený, veľkorysý, 2 izbový byt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 5040 €/m²

TOP CENA Obchodný priestor v srdci biznisu- polyfunkčný projekt CITY PARK - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Plynárenská | 126 m²

AK ČÍTATE TENTO INZERÁT TAK PONUKA JE AKTUÁLNA. .Reprezentatívny priestor v srdci biznisu (126

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 2222 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-59M2-PROJEKT ZWIRN 3 - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.15 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte ZWIRN 3 , vo vyhľadávanej lokalite N

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,081 € 7056 €/m²

ASSENZIO - PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK - RUŽINOV - WATTOVA

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Wattova | 620 m²

PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK S DOMOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE BRATISLAVA - RUŽINOV, ČASŤ T

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

555,000 € 895 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT- KOŠICKÁ - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 58 m²

Assenzio Property ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite KOŠICKÁ – RUŽINOV. Po

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

274,900 € 4740 €/m²

ASSENZIO | PREDAJ | 3 izbový byt s veľkou loggiou – Banšelova, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Assenzio Property ponúka na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávan

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

229,900 € 3381 €/m²

ASSENZIO-PREDAJ-2 IZBOVÝ BYT-60 M2-PROJEKT ZWIRN 3-LODŽIA - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 54.47 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,150 € 7053 €/m²

Na predaj 3.izbový byt v najkrajšej časti Ružinova.68m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Na predaj v najkrajšej časti Ružinova 3.izbový byt v tehlovom 3 p

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,990 € 4162 €/m²

Žite v srdci diania: Štýlový 3i byt s obrovskou terasou, AC a garážou v projekte Jarabinky - BA Mlynské Nivy, 74,25m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 74.25 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

397,000 € 5347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Kompletne prerobený, svetlý byt s balkónom pri Štrkovci

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Herlianska | 56.04 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt na Herlianskej ul

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 4265 €/m²

REZERVOVANÉ!!! 2‑izbový byt s loggiou, šatníkom a garážovým státím | Jegého alej – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50.26 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj svetlý a prakticky riešený 2‑izbový byt s

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

2-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, PIVNICOU, TERASOU A ŠATNÍKOM | ZWIRN 3, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52.51 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame úplne nový 2-izbový byt s rozlohou 52,51 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

457,829 € 8719 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jašíkova | 79.12 m²

Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

4i byt- nadštandardná výmera, priestranné izby, skvelý potenciál pre život aj investíciu

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 143 m²

Predstavujeme vám priestranný 4-izbový byt s nadštandardnou výmerou 143,20 m² v prestížnom proj

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Luxusný 4 - izbový penthouse s terasou pre náročných

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 249.4 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový ateliér, ktorý splní aj tie najnáročnejšie predstavy o pohodlno

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

879,900 € 3568 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie