Reštauračné priestory | Ondavská | 700 m²
PREDAJ KOMERČNÉHO PRIESTORU V RUŽINOVE V UZAVRETOM AREÁLI - LOKALITA NIVY - ONDAVSKÁ UL. Ponúk
Cena dohodou
Obchodné priestory | Gagarinova | 82.64 m²
Predaj - obchodný priestor o výmere 82,64 m2, Bratislava II, Ružinov/Gagarinova ul. Ponúkame
1,800 €/m2 22 €/m2
Garáž | Gašparíkova | 17 m²
Samostatná garáž na Gašparíkovej ul. v Ružinove. Samostatná garáž o rozlohe 17m2, nachádzajúca
37,500 € 2206 €/m²
2 izbový byt | Hraničná | 58.62 m²
2,5-izb. byt v projekte Nuppu na Hraničnej ul. v Ružinove. Apartmán o celkovej rozlohe 58,62m2
329,990 € 5629 €/m²
Garáž | Gašparíkova | 20 m²
Samostatná garáž na Gašparíkovej ul. na Trnávke. Samostatná murovaná garáž v osobnom vlastníctv
36,500 € 1825 €/m²
Garáž | Plynárenská | 0 m²
Garážové státie v projekte City Park Ružinov na Plynárenskej ulici. Garážové státie v osobnom v
25,000 €
Pozemok pre rodinné domy | Zlaté piesky | 695 m²
Pozemok v záhradkárskej oblasti pri Zlatých pieskoch. Pozemok v osobnom vlastníctve, o rozlohe
240,000 € 345 €/m²
Garáž | Koceľova | 20 m²
Samostatná garáž na Koceľovej ul. v Ružinove. Zrekonštruovaná priestranná samostatná garáž v ra
22,000 € 1325 €/m²
Garáž | Súťažná | 18 m²
Samostatná garáž na Súťažnej ul. v Ružinove. Samostatná garáž o rozlohe 18m2, nachádzajúca sa v
46,000 € 2556 €/m²
Garáž | Chlumeckého | 18 m²
Samostatná garáž s elektrinou na Chlumeckého ul. v Ružinove. Samostatná garáž o rozlohe 18m2, n
42,000 € 2333 €/m²
Garáž | Haburská | 16.74 m²
Samostatná garáž na Haburskej ul. v Ružinove. Samostatná garáž o rozlohe 16,74m2, nachádzajúca
44,000 € 2628 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 36.1 m²
Moderný 1-izb. byt v novostavbe na Prístavnej ul. v Ružinove. Byt o rozlohe 36,1m2, umiestnený
230,000 € 6371 €/m²
Záhrada | Zlaté piesky | 695 m²
240,000 € 345 €/m²
2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²
Priestranný 2-izb. byt s balkónom na Nezábudkovej ul. v Ružinove. Byt v osobnom vlastníctve, o
270,000 € 4091 €/m²
Garáž | Teslova | 18 m²
Samostatná garáž na Teslovej ul. v Ružinove. Samostatná murovaná garáž o rozlohe 18m2, nachádza
39,900 € 2217 €/m²
Obchodné priestory | Na Piesku | 104 m²
Nebytový priestor na ul. Na piesku v Ružinove. Priestor s rozlohou 104m2, nachádzajúci sa na pr
295,000 € 2837 €/m²
2 izbový byt | Exnárova | 53 m²
Tento 2-izbový, slnečný byt obklopený zeleňou a športoviskami ponúka balkón, lodžiu aj pivnicu.
239,000 € 4509 €/m²
5 a viac izbový byt | Seberíniho | 170 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 6 izbový byt s dvomi pivnicami + loggia + 2x parking Poschodie: 6/
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 67 m²
MyBridge je súčasťou areálu AIR OFFICES - troch budov A,B, C a parkovacích plôch na Pestovateľs
148,900 € 2222 €/m²
Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²
850,000 € 3080 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 100 m²
265,100 € 2651 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 65 m²
Budova sa nachádza v mestskej časti Bratislava – Nové mesto (III), pôvodne priemyselná zóna je
2,200 €/m2 34 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Pestovateľská | 45 m²
2,200 €/m2 49 €/m2
2 izbový byt | Kaštieľska | 53 m²
360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/TY POPIS BYTU: R
264,000 € 4981 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.