AXIS REAL | Parkovacie státie, podzemná garáž, NOVOSTAVBA OVOCNÉ SADY

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Ivanská cesta | 0 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária AXIS REAL exkluzívne ponúka na predaj parkovacie státi v p

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

22,500 €

člen NARKS

AXIS REAL | Nový 2i byt, LODŽIA, KLIMA, GARÁŽ, DOWNTOWN YARDS, Košická

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 64 m²

3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/acl POPIS BYTU: Realitná kancelá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5391 €/m²

člen NARKS

Tiny House - 50m od jazera Zlaté piesky, pozemok 250m2, 3D prehliadka, elektrina, voda, parkovanie bez poplatkov

Reality Bratislava-Ružinov

Chata, drevenica, zrub | Zlaté piesky | 20 m²

LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v mestskej časti Ružinov na ul. Studená, časť Zlaté piesky- re

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

140,000 € 6750 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

SAMOSTATNÁ PANELOVÁ GARÁŽ S ELEKTRINOU A MONTÁŽNOU JAMOU | RUŽINOV – ASTRONOMICKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatnú panelovú garáž v obľúbenej mestskej časti Bratislava – Ružinov, n

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

36,000 € 2250 €/m²

PRIESTOR S POTENCIÁLOM PRE KAVIAREŇ, SHOWROOM ALEBO MODERNÝ RETAIL V ATRAKTÍVNEJ LOKALITE

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Hrachová | 68.29 m²

Ponúkame na predaj výnimočný obchodný priestor v bytovom dome, ktorý bol skolaudovaný v roku 20

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

199,990 € 2929 €/m²

2 – IZB.BYT, ČIAST.REK, ZARIADENÝ, PIVNICA, KLADNIANSKÁ, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Kladnianska | 49.91 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný a zariadený 2

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

218,900 € 4386 €/m²

NADŠTANDARDNÉ BÝVANIE | 1-IZBOVÝ BYT | BRATISLAVA – PRÍSTAVNÁ

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 36.1 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj nadštandardný jednoizbový byt na Prístavnej ulici v Bra

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 6371 €/m²

INVESTIČNÉ BÝVANIE V TOP LOKALITE: 2-IZBOVÝ BYT, JÉGÉHO UL, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 54.37 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 2-izbový byt na Jégého ulici v Bratislave. Byt je ideál

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

295,000 € 5426 €/m²

ADMINISTRATÍVNA BUDOVA S 15-TIMI APARTMÁNMY PRI CENTRALI

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Levická | 627 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj päťpodlažnú, tehlovú, administratívnu budovu po hĺbkovej, kom

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izb. byt – Downtown Yards, Blok E

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 48.53 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt (vo výstavbe) – Downtown Yards v najlepšie situovanom bloku E, n

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

334,900 € 6901 €/m²

ABSOLUTE REAL / Pekný väčší 1i byt v BA – Ružinov, Vlčie Hrdlo, 41.6 m2, lodžia, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 41.6 m²

VIRTUÁLNU PREHLIADKU BYTU 360° SI MÔŽETE PORZIEŤ TU: https://my.matterport.com/show/?m=kjQbAVG

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 3798 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kuchárek-real: pozemok o veľkosti 7213 m2 na výbornom mieste - Bratislava Zlaté piesky

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Bratislava | 7,213 m²

Ponúkame Vám na predaj priemyselný pozemok vo výbornej lokalite pri Zlatých pieskoch v Bratisla

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 26.07.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

300 €/m2 300 €/m2

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej lokalite, na ul. Dohnányho, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 95 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej loka

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

550,000 € 5789 €/m²

Pozemok na výstavbu skladovej haly na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Iný stavebný pozemok | Pod gaštanmi | 3,765 m²

Ulica Pod gaštanmi (Ružinov, BA II.) – pozemok o výmere 3.764,50 m2 v priemyselnej zóne s právo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

752,900 € 200 €/m²

člen NARKS

Predaj 2 izbového bytu, Ružinovská ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 63.55 m²

Ružinovská ulica (Ružinov, BA II.) – 2 izbový byt v NOVOSTAVBE (kolaudácia bytového domu v roku

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

270,000 € 4249 €/m²

člen NARKS

Praktická garáž v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Zálužická | 18 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj murovaná garáž na Zálužickej ulici v Ružinove

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

46,500 € 2583 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ priestranná podzemná garáž na Mierovej ulici, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Mierová | 18 m²

Ponúkame na predaj priestrannú podzemnú garáž v obľúbenej lokalite Bratislava – Ružinov, Mierov

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

35,900 € 1994 €/m²

člen NARKS

PREDAJ OBCHODNÉHO PRIESTORU V NOVOSTAVBE, RUŽINOV – HRACHOVÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Hrachová | 300 m²

BOND Reality Vám ponúka na predaj obchodno-administratívny priestor o rozlohe 300 m², ktorý sa

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

599,900 € 2000 €/m²

člen NARKS

Pripravujeme do ponuky 2i byt na Páričkovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 45 m²

BOND reality pripravuje do ponuky 2i byt, vedený na LV ako apartmán o výmere 45m2, na populárne

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ! SKVELÁ INVESTÍCIA! Predaj obchodných priestorov Vlčie Hrdlo v mestskej časti Ružinov Bratislava II. - výborná investičná príležitosť

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Vlčie hrdlo | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj nebytový priestor v lokalite Vlčie Hrdlo, mestská časť Ružinov, v Brati

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

310,000 € 1033 €/m²

člen NARKS

Predaj parkovacieho miesta na Trnavskej ceste.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Trnavská cesta | 11 m²

Realitná kancelária BOND reality ponúka na predaj parkovacie miesto - zakladač v podzemnej gará

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

19,000 € 1727 €/m²

člen NARKS

PREDAJ OBCHODNO - ADMINISTRATÍVNEHO PRIESTORU V NOVOSTAVBE, RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Hrachová | 300 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

599,900 € 2000 €/m²

člen NARKS

Slnečný 3,5-izbový byt v srdci Ružinova – Trávniky

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Nezábudková | 76 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený 3,5-izbový byt vo vyhľadávanej časti Ružinova – Trávniky,

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

člen NARKS

REZERVOVANÉ - OBCHODNÝ PRIESTOR na predaj 26 m², Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Tomášikova | 26 m²

Hľadáte funkčný, reprezentatívny a okamžite využiteľný obchodný priestor v jednej z najžiadanej

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4962 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Upresniť hľadanie