Garáž | Plynárenská | 14 m²
Bond reality ponúka na predaj garážové státie v projekte CityPark Ružinov na Plynárenskej ulici
26,900 € 1921 €/m²
Rodinný dom | Štedrá | 100 m²
Na predaj moderne riešený, samostatne stojaci rodinný dom (kolaudácia 2012) v tichej a vyhľadáv
442,000 € 4420 €/m²
3 izbový byt | Nezábudková | 76 m²
Ponúkame na predaj prakticky riešený 3,5-izbový byt vo vyhľadávanej časti Ružinova – Trávniky,
Info v RK
Záhrada | Nezadaná | 380 m²
Na predaj slnečný, kompletne oplotený pozemok so záhradnou chatkou v jednej z najobľúbenejších
140,000 € 368 €/m²
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32 m²
Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Výhodn
125,999 € 3937 €/m²
2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 32.42 m²
125,999 € 3886 €/m²
1 izbový byt | Banšelova | 37 m²
REZERVOVANÉ!!! Výhodná kúpa! Byt je dlhodobo v prenájme! S možnosťou pokračovania, možná kúpa
Info v RK
3 izbový byt | 61.6 m²
Grand Real Vám ponúka na predaj príjemný 2,5 - izbový byt na skvelej adrese na Kvačalovej ulici
260,000 € 4221 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pre klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v Bratislave. Lokality: BA - Trnávka, Ružinov, Nové m
600,000 € 6000 €/m²
Zmiešaná zóna | nezadaná | 2,000 m²
Predaj polyfunkčnej budovy ( byty a obchodné priestory ) v lokalite Bratislava II - Ružinov , p
Cena na vyžiadanie
Objekt pre obchod | Miletičova | 81 m²
Hľadáte miesto pre podnikanie spojené s bývaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu
324,000 € 4000 €/m²
Garsónka | Chlumeckého | 19 m²
S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž
155,000 € 8158 €/m²
4 izbový byt | Klincová | 87 m²
EXKLUZÍVNE na predaj svetlý 4 izbový byt 87m2 + 2 loggiami v blízkosti Štrkovecké jazera na zač
425,000 € 4885 €/m²
Komerčná zóna | Domové role | 9,785 m²
RK REINVEST s.r.o. Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj Lukratívnu investičnú
Cena dohodou
4 izbový byt | Sabinovská | 79 m²
Exkluzívna ponuka - na predaj 4 izbový byt s výhľadom na jazero, v lukratívnej lokalite na Sa
269,000 € 3405 €/m²
2 izbový byt | Nezábudková | 66 m²
Ponúkame na predaj svetlý a veľkoryso riešený 2-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – R
249,900 € 3786 €/m²
Garáž | Valchárska | 21 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza na rohu Valchárskej a Čipká
37,900 € 1805 €/m²
Garáž | Gašparíkova | 20 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatnú murovanú garáž, ktorá sa nachádza v radovej zástavbe garáží n
39,900 € 1995 €/m²
Iný objekt | Klincová | 14 m²
Ponúkame na predaj parkovacie státie – Klincová ulica, Bratislava – Ružinov Cena: 19 90
19,900 € 1421 €/m²
Reštauračné priestory | Záhradnícka | 332.4 m²
Ponúkame na predaj obchodno-reštauračný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Z
797,760 € 2400 €/m²
Obchodné priestory | Záhradnícka | 332.4 m²
797,760 € 2400 €/m²
Obchodné priestory | Záhradnícka | 156.6 m²
Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Záhradníckej
375,840 € 2400 €/m²
Prevádzkový areál | x | 22,000 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný areál nachádzajúci sa v Dunajskej Strede o celkovej veľkosti
Cena dohodou
Obchodné priestory | Záhradnícka | 258.7 m²
Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Záhradníck
620,880 € 2400 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.