Predaj | Nadčasová architektúra a priestor – 4i RD pri Dunaji s terasou, záhradou a parkovaním, Horný Bar, okr. DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

196,000 € 1922 €/m²

Ikonická nehnuteľnosť s dušou – prestavaný historický mlyn premenený na luxusné bývanie pri Bratislave | Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu, ktorá vznikla pre

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lehnice

567,000 € 1829 €/m²

Predaj| Prémiový komplex bývania, podnikania a relaxu na parcele 1920m2, Báč |Exkluzívne |Gofar

Reality Šamorín

Rodinný dom | 465 m²

Exkluzívna ponuka od realitnej kancelárie GOFAR ! Pre náročných klientov ponúkame exkluzívne n

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Domy na predaj Šamorín

1,100,000 € 2366 €/m²

Na predaj rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým pozemkom 1113m2

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Popradská | 120 m²

RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom na Popradskej ulici v Bratislave. DOM: Rodinn

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

385,000 € 3333 €/m²

EXKLUZÍVNE PREDAJ DOMU SO ZÁHRADOU V KREMNICI

Reality Kremnica

Rodinný dom | S. Chalupku | 100 m²

RE/MAX Diamond exkluzívne ponúka na predaj dom so záhradou v historickom banskom meste Kremnic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kremnica

139,000 € 1390 €/m²

Na predaj: rodinný dom, garáž, holodom, Garden Town 1, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nevyplnená | 172 m²

Re/max realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj bývanie v 4 izbovom rodinnom dome s pra

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

350,000 € 2035 €/m²

Na predaj priestranný vidiecky rodinný dom s prístavbou a pozemkom o výmere 1085 m², Baka

Reality Baka

Rodinný dom | Nevyplnená | 137 m²

Hľadáte dom, ktorý má dušu vidieka, veľa priestoru a k tomu poriadny pozemok? V obci Baka na

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Baka

95,000 € 693 €/m²

PREDAJ: rodinný dom, Ružomberok

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Plavisko | 240 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v Ružomberku – ul. Plavisko. Dom je po

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

186,000 € 775 €/m²

PREDAJ: Rozostavaná stavba s veľkým pozemkom 1,96 ha na polosamote, Horné Mladonice_okres Krupina

Reality Horné Mladonice

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Túžite uniknúť z každodenného zhonu a nájsť miesto, kde vládne ticho, čistý vzduch a pokoj prí

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Horné Mladonice

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE PREDAJ domu v centre obce Dobrá Niva

Reality Dobrá Niva

Rodinný dom | Nevyplnená | 220 m²

RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj gazdovský dom v centre obce. Dom s pôvodným šarmom a a

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dobrá Niva

68,000 € 309 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Vidiecky dom na krásnom pozemku v Trávnikoch

Reality Trávnik

Rodinný dom | Nevyplnená | 146 m²

Kancelária RE/MAX Attractive Vám ponúka na predaj krásny vidiecky dom s pozemkom v obci Trávni

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trávnik

214,000 € 1466 €/m²

Na predaj: Slnečný 4-izbový rodinný dom v Rajke – ideálne miesto pre vašu rodinu!

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Nevyplnená

NA PREDAJ: Slnečný 4-izbový tehlový rodinný dom v Rajke (cca 10-ročný, vo veľmi dobrom stave)

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rajka

179,000 € 2487 €/m²

Rekreačná chata Veľký Bysterec

Reality Dolný Kubín

Rodinný dom | Bysterecká | 305 m²

Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúkame na predaj luxusnú rekreačnú chatu vo Veľkom B

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dolný Kubín

Cena dohodou

Predaj: Rodinný dom, Dunajská Streda, 5 izieb, ÚP 104,5 m2, pozemok 349 m2

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Družstevná | 105 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v Dunajskej Strede

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

235,000 € 2238 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ: RODINNÝ DOM, 4IZBOVÝ, GABČÍKOVO, ULICA JABLOŇOVÁ

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | Nevyplnená | 140 m²

Štýlový rodinný dom v Gabčíkove | všetky siete | znalecký posudok ZDARMA | 185 000 € Predsta

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

185,000 € 1321 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj: 4 izbový rodinný dom, obec Veľká Lúč, okres Dunajská Streda

Reality Lúč na Ostrove

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

*** REZERVOVANĚ! *** RE/MAX realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj 4 izbový rodinný

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lúč na Ostrove

208,900 € 1934 €/m²

PREDAJ: 4IZBOVÝ RODINNÝ DOM, KVETOSLAVOV (OKRES DUNAJSKÁ STREDA)

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Kvetoslavov | 180 m²

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom s veľkým potenciálom – pozemok 780 m² Ponúkame na predaj poschod

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

219,000 € 1217 €/m²

Rodinný dom na ulici Part. Kmiťa vo Svidníku, na predaj.

Reality Svidník

Rodinný dom | Part. Kmiťa | 190 m²

"Bývanie v pokojnej okrajovej časti Svidníka, obklopené zeleňou, kde dni začínajú rannou kávou

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Svidník

165,000 € 868 €/m²

Na predaj rodinný dom v meste Gbely

Reality Gbely

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Rodinný dom je v súčasnosti využívaný ako chalupa – víkendové, rekreačné bývanie, ale je vhodn

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Gbely

98,000 € 754 €/m²

Rodinný dom vhodný ako chalupa na Záhorí – obec Šajdíkove Humence

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | Nevyplnená | 100 m²

Máte príležitosť kúpiť rodinný domček pri lese, v obci Šajdíkove Humence, ktoré sú známe hlavn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

Cena dohodou

Predaj súkromných Jasličiek

Reality Myjava

Rodinný dom | Nevyplnená | 160 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj súkromné jasle s občianskym združením v meste Myja

Publikované: 20.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Myjava

129,900 € 812 €/m²

Výhodná investícia - na PREDAJ Starší RD s pozemkom 600 m2- lokalita Bojnice –kúpele !!!

Reality Bojnice

Rodinný dom | Kúpeľná | 200 m²

Ponúkame na predaj starší dvojpodlažný podpivničený rodinný dom vrátane pozemku s výmerou celk

Publikované: 06.10.2022 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bojnice

215,000 € 1025 €/m²

4 - izbová novostavba - bungalov s garážou na pozemku 422 m2

Reality Trnava

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Túžite po bývaní v rodinnom dome, ale nechcete sa vzdať pohodlia bývania v meste so všetkými j

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trnava

449,000 € 4074 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba - 4 - izbový rodinný dom - Chrenovec - Brusno

Reality Chrenovec-Brusno

Rodinný dom | Nevyplnená | 108 m²

Túžite po bývaní v rodinnom dome ? Tento rodinný dom je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľada

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Chrenovec-Brusno

260,000 € 2407 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1383)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Rodinné domy na predaj (23119)
Byty na predaj v Bratislave (8527)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie