Rodinný dom | Veľká Mača | 134 m²
Na predaj 5 izbový rodinný dom vhodný dokončenie podľa Vašich predstáv. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * loka
145,000 € 1007 €/m²
Rodinný dom | Cinobaňa | 101 m²
Vo výhradnom zastúpení je v ponuke na predaj starší rodinný dom v obci Cinobaňa, okres Poltár.
28,250 € 280 €/m²
Rodinný dom | 172 m²
WINNERS REALITY ponúka na predaj rodinný dom v radovej zástavbe, ktorý sa nachádza v centre mes
103,000 € 599 €/m²
Rodinný dom | Široká | 130 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Široká ulica, Skalica * veľkosť pozemku: 406 m2, zastavaná plocha d
289,000 € 2223 €/m²
Rodinný dom | Prievidzská | 198.79 m²
ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 4 izbový dom Rozloha pozemku: 238m2 Úžitková plocha: 198,79 m2 +
579,990 € 2918 €/m²
Rodinný dom | Dúbravka | 421.51 m²
Ponúkame na predaj výnimočný, veľkorysý a slnečný rodinný dom v obci Dúbravka, len pár minút od
249,000 € 591 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
✨️Ponúkame na predaj maličký jednopodlažný rodinný dom v obci Porúbka.✨️ 🏠Dom je v štádiu rekonš
49,900 € 624 €/m²
Rodinný dom | Tyršova | 80 m²
Ponúkame Vám na predaj 4-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom o rozlohe 1093 m2 vo vyhľadávanej
141,990 € 1775 €/m²
Rodinný dom | Horná | 98 m²
Ak hľadáte pokojné bývanie v príjemnej obci, no zároveň chcete zostať na dosah mesta, tento rod
120,000 € 1224 €/m²
Rodinný dom | Vrančovičova | 110 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v radovej zástavbe so samostatnými obvodovými stenami, s východn
398,000 € 3618 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastného dokončenia rozostavaného rodinného domu v pokojnej
75,000 € 714 €/m²
Rodinný dom | Gelnica | 180 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v meste Gelnica. V tichej časti mest
149,999 € 833 €/m²
Rodinný dom | 3,800 m²
EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj dva rodinné domy s veľkým pozemkom (3800 m2) – Solnička, ok
33,000 € 9 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
Predmetom dražby je stavba RD so s.č. 744 postavená v lokalite Tisové patriaca ku katastrálnom
70,100 €
Rodinný dom | - | 914 m²
SaleA Váš partner v realitach Vám ponúka EXKLUZIVNE na predaj Starší rodinný dom s garážou,mo
135,000 € 148 €/m²
Rodinný dom | Zelená | 106 m²
Santa Barbara real, Vám ponúka na predaj 4izbový rodinný dom ktorý je súčasťou dvojdomu v moder
309,900 € 2641 €/m²
Rodinný dom | Križovatka | 312 m²
Ponúkame na predaj unikátnu historickú nehnuteľnosť — evanjelickú faru v malebnej obci Kráľovce
150,000 € 481 €/m²
Rodinný dom | D. Kužela | 769 m²
Na predaj ponpkame priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cc
239,900 € 312 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 82 m²
Ponúkame Vám na predaj čiastočne podpivničený dvojizbový rodinný dom v pôvodnom stave. Rodinný
65,000 € 793 €/m²
Rodinný dom | Pod Laščeky | 175 m²
Ponúkame na predaj dva identické 5-izbové viladomy v atraktívnej a pokojnej lokalite Žiliny, s
399,000 € 2280 €/m²
Rodinný dom | Záhradnícka ulica | 100 m²
TARGETREAL ponúka na predaj nadštandardne zariadený rodinný dom s troma spálňami a prémiovým v
299,900 € 2999 €/m²
Rodinný dom | 105 m²
Ponúkame na predaj moderný rodinný dom typu bungalov v nízkoenergetickom štandarde, energetická
Info v RK
Rodinný dom | Pod Stráňou | 300 m²
Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v srdci Turčianskych Teplíc – bývanie aj investícia v j
345,000 € 1150 €/m²
Rodinný dom | J. Goliána | 200 m²
Spoločnosť TARGETreal ponúka na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta Martin, časť
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.