Na predaj vidiecky dom + záhrada 971 m2, Košecké Podhradie.

Reality Košecké Podhradie

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame Vám napredaj vidiecky dom + záhrada 971 m2, Košecké Podhradie. Celková plocha pozemku

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košecké Podhradie

Cena dohodou

REZERVOVANÉ. Novostavba s bazénom 4-izbový bungalow - 100m2 + terasa 18 m2, pozemok 796 m2, Košeca.

Reality Košeca

Rodinný dom | zliechovská | 100 m²

Novostavba 4-izbový bungalow - 100m2 + terasa 18 m2, pozemok 796 m2, Košeca. Dom bol skolaudova

Publikované: 03.11.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Košeca

Info v RK

REZERVOVANÉ. Na predaj moderná novostavba s veľkou zastrešenou terasou 60 m2, samostatná garáž 27 m2, pozemok 280 m2, Beluša Podhorie.

Reality Beluša

Rodinný dom | Podhorie | 95 m²

Na predaj moderná novostavba- bezberiérový rodinný dom v radovej zástavbe s garážou, sklolaudov

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Beluša

Info v RK

Na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom 2.200 m2 + hospodárska budova, Košeca.

Reality Košeca

Rodinný dom | V slatinách | 117 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom 2.200 m2 + hospodárska budova,

Publikované: 23.01.2025 Aktualizované: 21.05.2025
Domy na predaj Košeca

210,000 € 1795 €/m²

REZERVOVANÉ. Na predaj starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii + hospodárska budova + dielňa, pozemok 641 m2, Beluša.

Reality Beluša

Rodinný dom | J. A. Komenského | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii + hospodárska budova + di

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Beluša

Info v RK

Dvojgeneračný rodinný dom v obci Sekule s veľkou záhradou

Reality Sekule

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný dom v obci Sekule osadený na pozemku o výmere 957 m2. Rodinný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sekule

289,000 € 1314 €/m²

Rodinný dom Jasovská Košice - PEREŠ

Reality Košice-Pereš

Rodinný dom | Jasovská | 146 m²

Útulný rodinný dom v tichej lokalite poskytne útočisko pre rodinku, ktorá chce utiecť z denného

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Pereš

375,000 € 2568 €/m²

Dom na podnikanie - Košice Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

Rodinný dom | 209 m²

Pre ľudí, ktorí sa radi venujú prenájmu nehnuteľností sme pripravili túto zaujímavú ponuku. Ro

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Staré Mesto

515,000 € 2464 €/m²

Rezervované - Rodinný Dom - Dvorníky Včeláre

Reality Dvorníky-Včeláre

Rodinný dom | 140 m²

Zaujímavá ponuka rodinného domu v pokojnej lokalite s výbornou dostupnosťou Ponúkame na predaj

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dvorníky-Včeláre

187,000 € 1336 €/m²

Predaj Rodinný dom - Slovenská, Košice Sever

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Slovenská | 440 m²

Táto ponuka sa od ostatných líši, lebo má viacero využití. Keďže sa jedná veľký rodinný dom s p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

890,000 € 2023 €/m²

Na predaj - Veľký rodinný dom - Brezina

Reality Brezina

Rodinný dom | Brezová | 300 m²

Tento rodinný dom v príjemnom prostredí obce Brezina čaká na nového majiteľa, ktorému vďaka sv

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Brezina

155,500 € 518 €/m²

Na predaj - Rodinný dom plus stavebný pozemok Jazvečia Košice Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

Rodinný dom | Jazvečia | 97 m²

Táto ponuka staršieho rodinného domu je zaujímavá pre ľudí, ktorí majú stavbárskeho ducha. Na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Ťahanovce

360,000 € 3711 €/m²

Na predaj - 3 izbový rodinný dom - Slovenská ulica, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Slovenská | 117 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom na Slovenskej ulici vo vyhľadávanej lokalite Košice

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

490,000 € 4188 €/m²

7 IZB. RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU NA ZAČIATKU VRAKUNE, PRIEHRADNÁ ULICA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Priehradná | 226 m²

Ponúkame Vám na predaj 7-izbový rodinný dom s balkónom tarasou a záhrdou na Priehradnej ulici,

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

439,000 € 1942 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZB RD SO ZÁHRADOU, GARÁŽOU V TICHEJ ČASTI DEVÍNSKA NOVÁ VES, NA GRBE

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Na grbe | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom so záhradou, zimnou záhradou, garáž

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

479,990 € 2000 €/m²

KLIMATIZOVANÝ 4 IZBOVÝ RD. SO ZÁHRADOU, PARKOVANÍM A TERASOU, NOVOSTAVBA, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Borovicová | 124 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom so záhradou a parkovaním v novej časti rodinných do

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Bernolákovo

349,000 € 2863 €/m²

Rodinný dom v Oľdzi na veľkorysom pozemku 22 á

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka pekný 4 izbový rodinný dom v obci Oľdza, postavený na v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Oľdza

235,000 € 1469 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj modernú novostavbu 4 izbového rodinného domu na Slivkovej ulici v obci Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Jabloňová | 94 m²

Predáme moderný 4 izbový rodinný dom - novostavbu, dom sa nachádza na Slivkovej ulici v obci Du

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

395,000 € 4202 €/m²

Veľkorysý 5 izbový, tehlový RD s garážou, možnosť dvojgeneračného bývania, len 7 Km od Bratislavy.

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Nová Pezinská | 210 m²

Predáme samostatne stojaci 5izb. RD. trojpodlažný, kompletne podpivničený v pôvodnom stave, (k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Svätý Jur

399,000 € 1900 €/m²

5-izb. RD Modra – Harmónia, garáž, 3x parking, bazén, terasa, veľký pozemok

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 257 m²

Predáme dvojpodlažný RD v Modre, časť Harmónia. Úžitková plocha domu je 257m2. Nachádza sa vo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Modra

460,000 € 1790 €/m²

na predaj starý rodinný dom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Jakubská cesta | 82 m²

Exkluzívne – investícia: ponúkame na predaj starý rodinný dom v Banskej Bystrici, Jakubská cest

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 12.06.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

28,000 € 341 €/m²

Dobré Reality ponúkajú na predaj vidiecky dom v obci Čata

Reality Čata

Rodinný dom | Kostolná | 120 m²

Dobré Reality vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj vidiecky dom v obci Čata – pokojné býv

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čata

30,000 € 250 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný PROJEKT VLČANY, 3 a 4-izbové práve dokončené Dvojdomy, na pred

Reality Vlčany

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

PROJEKT VLČANY ponúka moderné radové rodinné domy navrhnuté pre pohodlné rodinné bývanie v tich

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vlčany

169,900 € 1573 €/m²

Novinka
Novinka

5-izbový rodinný dom na predaj/ VÝMENU v Hornom Ohaji, pozemok 1251 m2

Reality Vráble

Rodinný dom | 150 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom na Hornom Ohaji, m

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vráble

184,000 € 1227 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Rodinné domy na predaj (23094)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30425)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Upresniť hľadanie