Rodinný dom | Na Močidlách | 138 m²
Proximityreal vám ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbového rodinného domu s výhľadom na
324,999 € 2355 €/m²
Rodinný dom | Kukučínova | 310 m²
BEDES | Realitná kancelária predstavuje veľký rodinný dom na rozsiahlom, upravenom pozemku, tak
369,000 € 1190 €/m²
Rodinný dom | Handlovská | 300 m²
Rodinný dom s hospodárskou budovou a ďalším zázemím, situovaný v obci Ráztočno na ulici Handlov
119,000 € 397 €/m²
Rodinný dom | Tulipánová | 161.46 m²
SUCHÁNEK & PARTNERS Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom na skvelej adrese. Nachádza sa v
279,900 € 1734 €/m²
Rodinný dom | Anízová | 293.61 m²
Na prvý pohľad pôsobí tento rodinný dom z ulice nenápadne. Po prekročení prahu však okamžite
1,050,000 € 3576 €/m²
Rodinný dom | 73 m²
Na predaj zrekonštruovaný dom na Záhorí – ideálny aj ako chalupa (Gbely) Ponúkame na pre
119,000 € 1630 €/m²
Rodinný dom | - | 404 m²
Vaše vysnívané bývanie s panoramatickým výhľadom Hľadáte únik z mesta, no zároveň chcete mať K
289,900 € 718 €/m²
Rodinný dom | - | 227.7 m²
Proximity Real ponúka na predaj rodinný dom s rozlohou 227,7 m2 a veľkosťou pozemku 482 m2 v me
484,900 € 2130 €/m²
Rodinný dom | Mlynská | 450 m²
Hľadáte miesto, kde si vytvoríte domov presne podľa seba a zároveň získate priestor, ktorý má d
Cena dohodou
Rodinný dom | 123 m²
HANISKA | 4 MIN OD VOLVO | DOM S BUDÚCNOSŤOU, KTORÚ CÍTITE Niektoré nehnuteľnosti sú len domy.
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Kaštieľna 149 | 285 m²
Hľadáte pre svoju rodinu pekné bývanie so záhradou, v tichom prostredí ? Ponúkame Vám jedinečnú
185,000 € 649 €/m²
Rodinný dom | Veterná | 325 m²
REALL INVEST predstavuje rodinný dom pri Piešťanoch, kde bývanie nie je len o stenách, ale o ži
229,900 € 707 €/m²
Rodinný dom | Hečkova | 181 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový, samostatne stojaci rodinný dom v tesnej blízkosti centra mesta
590,000 € 3260 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 215.26 m²
Na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom na Bratislavskej ulici v Piešťanoch, ktorý ponúka ve
285,500 € 1326 €/m²
Rodinný dom | Hollého | 150 m²
Nie každý hľadá hotový dom bez práce. Niekto hľadá miesto, kde si môže vytvoriť bývanie presne
140,000 € 933 €/m²
Rodinný dom | 118 m²
REALL INVEST ponúka EXKLUZÍVNE na predaj moderný 4-izbový rodinný dom typu bungalov v novovybud
239,900 € 2033 €/m²
Rodinný dom | Adyho | 104.5 m²
🏡 Pokojné bývanie v srdci Dunajskej Stredy za cenu 2-izbového bytu v Bratislave! Predstavujeme
228,900 € 2190 €/m²
Rodinný dom | - | 237.27 m²
SUCHÁNEK & PARTNERS Vám ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v zastavanom územ
143,000 € 603 €/m²
Rodinný dom | Slaná Dolina | 341 m²
Máme pre vás jedinečnú ponuku vidieckeho bývania s dušou v obci Jelka, okres Galanta. Zrekonštr
333,000 € 977 €/m²
Rodinný dom | Nová | 140 m²
Hľadáte kvalitnú novostavbu rodinného domu? Chcete bývať v skvelej lokalite neďaleko Bratislavy
419,000 € 2993 €/m²
Rodinný dom | Akademická | 83 m²
Lemonpie ponúka na predaj dve unikátne apartmánové novostavby nachádzajúce sa na vyhľadávanej A
190,000 € 2289 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Ponúkame na predaj moderný a veľmi zaujímavý 5-izbový rodinný dom s najmodernejšími technológia
389,000 € 2431 €/m²
Rodinný dom | Récka | 123 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbovej bytovej jednotky v rodinnom dome s 2BJ, ktorá sa na
259,900 € 2113 €/m²
Rodinný dom | Národná | 150 m²
BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj starší, prízemný a čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový rodin
180,880 € 1206 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.