POZEMOK NA PREDAJ RADAVA

Reality Radava

Pozemok pre rodinné domy | 581 | 702 m²

Mgr. David Molnár z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci RADAVA o výmere

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Radava

31,990 € 46 €/m²

BRANOVO RODINNÝ DOM

Reality Branovo

Rodinný dom | 90 | 114 m²

Mgr. DAVID MOLNÁR RSc. z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. rodinný dom s pozemkom o

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Branovo

69,800 € 612 €/m²

SLNEČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK RADAVA

Reality Radava

Pozemok pre rodinné domy | Radava | 760 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Radava

39,500 € 52 €/m²

RODINNÝ DOM MAŇA

Reality Maňa

Rodinný dom | Železničná 10 | 130 m²

DAVID MOLNÁR z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj 3 izb. rodinný dom s pozemkom o rozlohe 51

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Maňa

65,000 € 500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÝ POZEMOK HUL / RADAVA V BLÍZKOSTI PODHÁJSKA

Reality Hul

Pozemok pre rodinné domy | 580 | 39,929 m²

Mgr. David Molnár RSc. z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci HUL, avšak na

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hul

220,000 € 6 €/m²

Vidiecky rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Lok

Reality Lok

Rodinný dom | Tekovská 28 | 3,080 m²

Mgr. David Molnár RSc. Vám exkluzívne ponúka na predaj vidiecky rodinný dom o rozmere 188 m² v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lok

138,000 € 45 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK NA PREDAJ NOVÉ ZÁMKY NA PODNIKANIE

Reality Nové Zámky

Komerčná zóna | Dvorská cesta | 3,366 m²

Mgr. David Molnár RSc. z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v meste Nové Zámky o

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

279,000 € 83 €/m²

Pozemok na predaj – Komoča | 1 294 m² | 63 000 €

Reality Komoča

Pozemok pre rodinné domy | 258 | 1,294 m²

🏡 Exkluzívne v ponuke KING REAL – Mgr. David Molnár, RSc. Ponúkame Vám na predaj priestranný p

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Komoča

63,000 € 49 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok 1055 m² – obec Lok

Reality Lok

Pozemok pre rodinné domy | Tekovská 28 | 1,055 m²

Mgr. David Molnár RSc. Vám exkluzívne ponúka predaj pozemok o výmere 1055 m² nachádzajúci sa v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lok

37,000 € 35 €/m²

Rodinný dom Šurany - Nitriansky Hrádok s veľkým pozemkom!

Reality Šurany

Rodinný dom | Hlavná 52A | 90 m²

Mgr. DAVID MOLNÁR RSc. z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj krásny poschodový rodinný dom v

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šurany

680,000 € 7556 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ – RODINNÝ DOM S PRÍSTAVBOU, BÁNOV

Reality Bánov

Rodinný dom | Pod hájom 25 | 154 m²

Exkluzívne v ponuke KING REAL 🏡 Mgr. David Molnár RSc. ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bánov

115,000 € 747 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM ÚĽANY NAD ŽITAVOU

Reality Úľany nad Žitavou

Rodinný dom | Hlavná 156 | 215 m²

Mgr. DAVID MOLNÁR RSc. z KING REAL ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom s pozemkom

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Úľany nad Žitavou

177,000 € 823 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

(REZERVOVANÉ) PRENÁJOM RODINNÉHO DOMU

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Majerská cesta | 300 m²

(REZERVOVANÉ) Prenájom rodinného domu so záhradou. Nehnuteľnosť je rozdelená na dva troj-izbové

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Pozemok s domom v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | Pekárska 1 | 822 m²

Mgr. David Molnár RSc. z realitnej kancelárie KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

50,000 € 61 €/m²

2-IZBOVÝ BYT - LUBENÍK

Reality Lubeník

2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²

Dlhodobý prenájom 2-izbového bytu! Adresa: Lubeník 213 Balkón: Áno Výťah: Nie Poschodie: 3. z

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na prenájom Lubeník

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

(REZERVOVANÉ) 3-IZBOVÝ BYT - RIMAVSKÁ SOBOTA

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Malohontská | 70 m²

(REZERVOVANÉ) Možnosť rezervácie 3-izbového bytu! Plánované dokončenie: 20.05.2026 Adresa: Mal

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

128,500 € 1836 €/m²

Pozemok 1055 m² – obec Lok

Reality Lok

Pozemok pre rodinné domy | Tekovská 28 | 1,055 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lok

37,000 € 35 €/m²

2 izbový byt na predaj, ul. Budovateľská 4, Zborov

Reality Zborov

2 izbový byt | Budovateľská 4 | 55 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt ul. Budovateľská 4 v obci Zborov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zborov

72,500 € 1318 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rekreačný dom v tichej záhradkárskej lokalite – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 2433/125 | 198 m²

🌿 Pokoj prírody + komfort mesta. Presne v tomto pomere – Nové Zámky Predstav si ráno v tichu,

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

105,000 € 530 €/m²

Na predaj pozemok v Bardejovských Kúpeľoch, okr. Bardejov

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Ľaliová | 1,350 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o rozlohe 1350 m2 v Bardejo

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

185,990 € 4325 €/m²

Stavebné pozemky na predaj v obci Ortuťová, okr. Bardejov

Reality Ortuťová

Pozemok pre rodinné domy | Ortuťová | 1,211 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebné pozemky v intraviláne obce Ortuťová, ktorá je vz

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ortuťová

40,000 € 33 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Rodinný dom s pozemkom v obci Zborov, okr. Bardejov

Reality Zborov

Rodinný dom | Duklianska 196 | 120 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pozemkom v obci Zborov, ok

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zborov

86,000 € 717 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23103)
Upresniť hľadanie