Garáž | Malokrasňanská | 12 m²
Ponúkame na predaj parkovacie miesto v podzemnej garáži v projekte Malé Krasňany. Ide o miest
27,300 € 2275 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,521 m²
LUXURY ESTATE Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu „HOTEL VINÁRSKY DOM s komerčnými, ubytova
2,960,000 € 1946 €/m²
Rodinný dom | Školská | 100 m²
Kúpim rodinný dom v Slovenskom Grobe. Pozemok aspoň 5 árov úžitková plocha min.100 m2 Rodinn
400,000 € 4000 €/m²
3 izbový byt | Beniakova | 79 m²
*REZERVOVANÝ* BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj priestanný 3 izbový byt v meste Bratisla
250,000 € 3165 €/m²
Administratívny objekt | Nitrianska | 33 m²
Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Piešťan na Nitrianskej ulici v Piešťano
520 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Hlavná | 45 m²
Ponúkame na prenájom veľký 1 izb. byt v centre Šale o veľkosti 48m2. nachádzajúci sa na Hlavne
460 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Garsónka | 33 m²
Ponúkame na predaj garsónku v pôvodnom stave. Nachádza sa v širšom centre mesta Myjava. Výmera
59,000 € 1788 €/m²
4 izbový byt | Hájna | 104 m²
REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom krásny nový dizajnérsky zariadený 4 izbový byt v dvo
1,599 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Skladná | 110 m²
Ponúkame na prenájom unikátny obchodný priestor v centre obce Čaňa, v budove bývalej pobočky Sl
Cena dohodou
Reštaurácia | Osloboditeľov | 490 m²
Prenájom reštauračných priestorov – Čaňa (pri Košiciach, lokalita Tajvan) Ponúkam na prenájom
1,250 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izb. byt na ulici Ladislava Sáru v Bratislava IV- Karlova ves.
289,000 € 3211 €/m²
Objekt pre obchod | Hraničná | 52 m²
REBECCA REAL ESTATE Vám ponúka na prenájom úplne nový nebytový priestor v Novostavbe NUPPU MAGN
1,090 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Rekreačná | 93.78 m²
V projekte Na Lodenici v Piešťanoch ponúkame na predaj 3-izbový apartmán na 2. podlaží s krásny
289,900 € 3091 €/m²
3 izbový byt | Rekreačná | 79.64 m²
Ponúkame vám luxusný priestranný 3-izbový apartmán v modernom projekte Rezidencia Na Lodenici,
308,200 € 3870 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²
Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Zvončín, situovaný na novej ulici Horná P
195,000 €
Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | Gönc
Hľadáte pokojné bývanie alebo víkendový dom len pár minút od slovenských hraníc? Mgr. Lukáš So
25,000 € 294 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Rezervované!!! Hľadáte dom, kde môžete spomaliť, oddýchnuť si a užívať si život na záhrade? Ten
225,000 € 1875 €/m²
Rodinný dom | I.československej brigády | 526 m²
Hľadáte projekt s vysokou pridanou hodnotou a rýchlou návratnosťou? Ponúkame na predaj nehnuteľ
250,000 € 475 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Ponúkame na predaj moderný 4-izbový bungalov s garážou v obci Šarišské Bohdanovce, aktuálne vo
385,000 € 2567 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
Na predaj moderný 4-izbový bungalov v obci Šarišské Bohdanovce, navrhnutý s dôrazom na kvalitu,
395,000 € 2633 €/m²
2 izbový byt | Družstevná | 54 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt s balkónom a murovanou pivnicou v tichej lokalite, Modra, Družs
163,900 € 3035 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do
234,000 € 2167 €/m²
Garáž | Miletičova | 18 m²
Ponúkame na predaj peknú garáž po rekonštrukcii na Miletičovej ulici v Bratislave Ružinov. Gar
34,500 € 1917 €/m²
3 izbový byt | Východná | 62 m²
Hľadáte príjemné bývanie v jednej z najobľúbenejších častí Martina? Ponúkame na prenájom prakti
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.