Administratívny objekt | 40 m²
Na prenájom kancelárske priestory v budove Bethania Realitná kancelária Residence vám ponúka n
200 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Administratívny objekt | Tranovského | 130 m²
Hľadáte kancelárske priestory v centre mesta? Realitná kancelária RESIDENCE Vám exkluzívne ponú
650 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Stráňami | 1,729 m²
Hľadáte investičnú príležitosť na Liptove? Ponúkame vám atraktívny stavebný pozemok na severe L
110 €/m2 110 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | 56 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka: ZRUBOVÁ CHATKA NA PREDAJ – IDEÁLNA NA REKREÁCIU Hľa
Cena dohodou
Priemyselná zóna | 403 m²
Realitná kancelária Residence Real ponúka na prenájom oplotený areál s výmerou 403 m², priamo n
550 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 75 m²
Pripravujeme do ponuky moderný 3-izbový byt s parkovacím miestom v pešej dostupnosti do centra
Cena dohodou
2 izbový byt | Lúčky | 52.56 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj dizajnový horský apartmán situovaný v lyžiarskom
269,000 € 5118 €/m²
1 izbový byt | Lúčky | 37.3 m²
Tam, kde sa horská energia stretáva s modernou architektúrou, vzniká Montis – exkluzívny projek
Cena dohodou
2 izbový byt | Belanská | 62 m²
Ponúkame na predaj moderný, kompletne zariadený 2-izbový apartmán v novostavbe (kolaudácia 2024
159,500 € 2573 €/m²
Apartmán | Demänovská dolina | 40.5 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence vám ponúkame na predaj luxusný apartmán v rámci
290,000 € 7160 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste
285,000 € 165 €/m²
1 izbový byt | Štúrova | 55.68 m²
Hľadáte štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra City Res
189,063 € 3396 €/m²
2 izbový byt | Palúčanská | 49.2 m²
Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. p
Cena dohodou
2 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela stodolu 1749/33 | 56 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovského
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Smrečianska | 291 m²
Realitná kancelária Ponúka na prenájom priestranný obchodný priestor o výmere 291 m² nachádzaj
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre bytovú výstavbu | Cesta k nemocnici | 6,703 m²
Ponúkame na predaj lukratívny ucelený pozemok v širšom centre krajského mesta Banská Bystrica,
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela Stodolu | 61.5 m²
Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša Ponúkame na predaj 3
Cena dohodou
Priestor pre výrobu | 480 m²
Jedinečná polyfunkčná budova v Liptovskom Mikuláši – jediná svojho druhu na trhu Realitná kanc
450,000 € 938 €/m²
Administratívny objekt | Martinčekovej | 158 m²
Moderné kancelárske priestory v centre Liptovského Mikuláša s panoramatickým výhľadom Hľadáte
Cena dohodou
Apartmán | 52 m²
Hľadáte zaujímavú investičnú ponuku v Demänovskej Doline? Ste vášnivý lyžiar či turista? Ak áno
285,000 € 5481 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Hľadáte chalupu na Liptove? Možno práve táto chalupa môže byť vaším vysnívaným miestom pre oddy
92,000 € 1150 €/m²
Rekreačný pozemok | Hliník | 8,962 m²
Túžite po jedinečnom pozemku, ktorý Vám bude každý závidieť? Chcete mať úžasné výhľady na Lipto
169,000 € 19 €/m²
Komerčná zóna | Žiarska | 2,084 m²
Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste
89 €/m2 89 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Družstevná | 300 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom voľné priestory vhodné na sklad, výrobnú p
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.