THE MONOLITH

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Tichá | 300 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE exkluzívne uvádza na trh trofejné aktívum situované v najžiadanejšej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívna ponuka predaja rozostavaného logisticko‑retailového areálu pri Volkswagen Slovakia — Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Priemyselná zóna | Jána Jonáša | 10,403 m²

Na predaj jedinečný developerský areál v bezprostrednej blízkosti závodu Volkswagen Slovakia, i

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

2,600,750 € 250 €/m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE | Obchodný priestor s prémiovou adresou v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Grösslingova | 61.17 m²

Realitná kancelária ZENITH LUXURY REAL ESTATE exkluzívne ponúka na prenájom nebytový priestor v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

878.82 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Pozemok pre rodinné domy na predaj

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Borinka | 1,152 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva investičný pozemok s výmerou 1152 m2 priamo pod Pajštúnom v o

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Borinka

139,900 € 121 €/m²

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Strojnícka | 132.51 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

549,999 € 4151 €/m²

HAUSBERG 4 izbový byt s veľkou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Partizánska | 156.41 m²

ZENITH Luxury Real Estate prenajíma nadštandardný 4 izbový byt výnimočnom bytovom dome HAUSBE

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,600 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 91.66 m²

ZENITH Luxury Real Estate prenajíma nadštandardný 2 izbový byt výnimočnom bytovom dome HAUSBERG

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

HAUSBERG 4 izbový byt s veľkou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Partizánska | 185.06 m²

ZENITH Luxury Real Estate prenajíma nadštandardný 4 izbový byt výnimočnom bytovom dome HAUSBERG

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

4,000 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Predstavujeme vám projekt VILA SUCHÁ, výnimočný rezidenčný koncept, ktorý dokonale spája výhody

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 4643 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EINPARK I nadštandardne veľké parkovacie miesto

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Zadunajská cesta | 19 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva nadštandardne veľké parkovacie miesto v parkovacom dome proje

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

39,600 € 2084 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( č.3 )

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Sliačska | 500 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva exkluzívny stavebný pozemok v projekte POD LESOM ( pozemok č.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 800 €/m²

KUSZMANNOV BAZÁR I Tatranská Lomnica

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 67 m²

Jedinečné luxusné apartmány Kuszmannov bazár napĺňajú predstavu elegantného a luxusného bývania

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

607,120 € 9061 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Hala s pozemkom č.1 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE Vám predstavuje jedinečnú investičnú príležitosť v oblasti priemyseln

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

889,563 € 823 €/m²

Pozemok č.1 s halou na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Komerčná zóna | Na Pažiti | 3,029 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

889,563 € 294 €/m²

VILA MONTE ROSSO

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

VILA MONTE ROSSO predstavuje vrchol prestíže a súkromia v srdci Istrie. Táto výnimočná rezidenc

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj

Info v RK

ZENITH Prime: Polyfunkčné aktívum Jozefská so zdravotníckou infraštruktúrou (206 m²)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Jozefská | 206 m²

ZENITH Luxury Real Estate predáva strategické polyfunkčné aktívum situované v najužšom centre B

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

629,000 € 3053 €/m²

Exkluzívny Apartmán v Umagu – ZENITH LUXURY REAL ESTATE

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje jedinečnú príležitosť vlastniť prestížny apartmán, ktorý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj

Info v RK

Hala s pozemkom č.5 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Výrobný objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

581,197 € 538 €/m²

Hala s pozemkom č.8 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Skladový objekt | Na Pažiti | 384 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

1,033,761 € 2692 €/m²

Hala s pozemkom č.4 na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Výrobný objekt | Na Pažiti | 1,081 m²

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Objekty na predaj Svätý Jur

757,406 € 701 €/m²

Pozemok na predaj I Svätý JUR

Reality Svätý Jur

Komerčná zóna | Na Pažiti | 1,598 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

469,304 € 294 €/m²

Symbióza svetovej architektúry a privátneho minimalizmu: Rezidencia v srdci SKY PARK-u

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 90 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s úctou uvádza do ponuky nehnuteľnosť, ktorá je manifestom sofistikov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,000 € 6211 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

CONDOMINIUM LEVANDER I Architektonický unikát v privátnej enkláve

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Levanduľová | 118 m²

S hrdosťou predstavujeme projekt, ktorý mení pravidlá mestského bývania. CONDOMINIUM LEVANDER j

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

419,999 € 3559 €/m²

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Levanduľová | 117.3 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

419,999 € 3581 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie